Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 13:37 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2] 3 4
  Печать  
Автор Тема: Садик-поликлиника-карточка "Посещать может"  (Прочитано 49241 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #15 : Вт, 17 Сен 2013, 15:49 »

есть эта фраза в форме 026/0 у привитых детей. Я сама видела, попросила ее показать мне пример. По идее, врачу (чисто так по-человечески) нет никаких препятствий написать эту фразу для привитого или привитого частично ребенка. Никаких претензий со стороны каких-либо инстанций не будет. Все как бы законно. А вот у нас безпрививочных отказников как бы есть, тот же закон про захист населення от иныекционных заболеваний. они его боятся как огня( Вот и не хотят ничего писать.
« Последнее редактирование: Вт, 17 Сен 2013, 15:52 от Djadjy » Записан
Кузькина мать
Пользователь
**

Одесская обл.

Рейтинг: 9
Сообщений: 98



Просмотр профиля
« Ответ #16 : Вт, 17 Сен 2013, 15:51 »

есть эта фраза в форме 026/0 у привитых детей. Я сама видела, попросила ее показать мне пример.
Вот блин, засада! Подмигивающий И не прикопаешься Улыбка
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #17 : Вт, 17 Сен 2013, 15:53 »

та да)))  Улыбка Но если по закону такой записи при оформлении формы 026/о быть не должно, а они пишут. Значит, они ее могут написать в нашем случае))) как-то так обнадеживающе.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #18 : Вт, 17 Сен 2013, 16:04 »

Напишу в конце-концов как все решилось Улыбка Спасибо всем за поддержку!
Записан
Елена 31
Создание ВОО
****

Хмельницкий Украина

Рейтинг: 21
Сообщений: 375



Просмотр профиля
« Ответ #19 : Вт, 17 Сен 2013, 17:23 »

А у нас 2 года назад именно в форме 0256/о написали заветную фразу, и в моем отказе во всех трех экземплярах иммунолог своей рукой дописала что отказ до 18 лет, и это без денег
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #20 : Вт, 17 Сен 2013, 18:23 »

да, я помню вашу тему)))) как там все вам помогали, переживали и давали советы Подмигивающий вам повезло )
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #21 : Вт, 17 Сен 2013, 18:24 »

денег я давать не буду принципиально. не потому что жадина-говядина Улыбка а потому что не за что. буду идти до конца. по крайней мере попробую
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #22 : Ср, 18 Сен 2013, 14:36 »

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

   На батьківських сборах, які було проведено , мені поступило прохання від медичного працвника ДНЗ № принести уточнюючий запис в медичній картці (ф.026/о), оформленої у квітні 2011 р при прийнятті моєї дитини, , до ДНЗ № згідно усім вимогам законодавства. А саме, щоб дільничний лікар-педіатр зробила запис у формі 026/о про те, що моя дитина, , «має змогу відвідувати дитячий садок».
 
   Прийняття моєї дитини до ДНЗ № проводилося у квітні 2011 року згідно з «Положення про дошкільний навчальний заклад від 12 березня 2003 р. N 305», де було вказано на той момент (квітень 2011 р) наступне: «Прийом   дітей   до   дошкільного   навчального  закладу здійснюється  керівником  протягом  календарного  року на підставі заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,  медичної довідки про стан   здоров'я   дитини,  довідки  дільничного лікаря  про  епідеміологічне  оточення,  свідоцтва про народження».

У моєї дитини відсутні всі профілактичні щеплення через законну відмову від них батьків згідно із ст.12 Закона України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III» (далі Закон), а саме: «Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження». А також оформлені всі необхідні відмови знаходяться у медичній картці поліклініки та у ф.026/о для ДНЗ №.

Враховуючі ст.15 Закона «Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється», але керуючись прямою нормою Конституції України (ст.53): «Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної освіти в державних і комунальних навчальних закладах», а також положення інших законів, зокрема Закон України «Про дошкільну освіту» від 2001 року № 49, які встановлюють безумовне право на освіту кожної дитини, моя дитина була зараховано до ДНЗ № на законних підставах, тому що «В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії» (ст.8 Конституції України).
   
Медична картка моєї дитини (ф.026/о) була оформлена відповідно до Наказу МОЗ України № 434 від 29.11.2002 «Примірне положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу» (далі Примірне положення), а саме: «п.2.1. Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз);  п.2.3. Оформлення медичної документації (ф. № 026/о), яка включає:
а) результати обов'язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
б) дані про профілактичні щеплення (ф. № 063/о);
г) дані лабораторних досліджень;
д) рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі, груп по фізичному вихованню, диспансерних хворих - по спостереженню та оздоровленню.
п.6 Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією»

Згідно із п.6 Примірного положення в поліклініці було створено ЛКК, до складу якої входили педіатр та районний імунолог. Про що є відповідний запис у медичній картці та у формі 026/о.

   В перерахованих вище пунктах Примірного положення немає пункту про те, що при оформленні форми 026/о для вступу дитини до дитячого садочку  дільничий лікар-педіатр чи інший фахівець повинен зробити запис «дитина має право відвідувати дитячий садок». У зв`зку з чим дільничий лікар-педіатр відмовляється робити цей запис у формі 026/о на підставі необгрунтованої вимоги медичного працівника ДНЗ №.

   При відвідуванні дільничного лікаря-педіатра моєю дитиною вересня 2013 року в поліклініці, педіатр видав довідку про стан здоров`я дитини, , де вказано, що «В теперішній час дитина здорова та може відвідувати дитячу установу. У квартирі немає інфекційних захворювань».

   Таким чином, у довідці про епідеміологічне оточення є потрібний запис, який від мене вимагався.
 
   Якщо Ви не згодні з вищевказаним, прохання надати мені нормативно-правові документи, які підтверджують Ваші вимоги щодо необхідності запису «має право відвідувати дитячий садок» у медичній картці (форма 026/о) моєі дитини,


18 вересня 2013 р
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #23 : Ср, 18 Сен 2013, 14:37 »

Я решила написать им такую петицию, чтобы ни Районо, ни СЭС не смогло доколупаться до приятной женщины-медсетсры нашего садика. Как думаете, подойдет такая вот пояснювальна записка? или, может, обозвать ее как-то по-другому? Заява, допустим.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #24 : Ср, 18 Сен 2013, 14:42 »

я эту Заяву составляла сама, поэтому вполне возможны какие-то промахи. Поправьте, пожалуйста, если чт оне так. Спасибо!
Записан
LadyLiz
Пользователь
**

Украина, Киев, Голосеевский р-н

Рейтинг: 7
Сообщений: 52


Просмотр профиля
« Ответ #25 : Ср, 18 Сен 2013, 16:05 »

Даже не знаю, я бы, наверное, попросила медсестру или заведующую садика оформить свою просьбу в письменном виде, официально. А уж потом бы думала, что с этим делать. У нас, слава Богу, ничего подобного пока не требуют, хотя младшего только в этом году оформили, и тоже без "заветной" фразы.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #26 : Ср, 18 Сен 2013, 16:29 »


Djadjy! Очередной раз прошу не бежать в перед паровоза! Пока у Вас была устная перепалка и это не предусматривало ни каких действий как ни  с вашей , ни с их стороны...Нет бумажки нет проблем... А с такой  сладенькой пояснительной запиской вы втянете  себя в ненужную переписку и не известно чем она для ВАС обернется
 Если и создастся ситуация при которой вам придется  отреагировать заявлением то это однозначно должен быть наезд! но и это пока преждевременно!
 И помните эту приятную тетеньку медсестру меньше всего волнуют ваши проблемы человек печется прежде всего о своей шкуре
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #27 : Ср, 18 Сен 2013, 17:13 »

Спасибо за комментарии. Повременю пока.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #28 : Вт, 24 Сен 2013, 08:54 »

Я бы назвал это всё заявлением и убрал бы абз.3-4 про отказ, ст.15 и Конституцию.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #29 : Вт, 24 Сен 2013, 12:02 »

спасибо большое!
Записан
Страниц: 1 [2] 3 4
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!