Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 25 Апр 2024, 16:34 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 95
  Печать  
Автор Тема: путь в сад без прививки  (Прочитано 1064070 раз)
0 Пользователей и 3 Гостей смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #375 : Пн, 26 Сен 2011, 22:11 »

Юридически - вам не имеют права отказать. И всем остальным, будь их хоть 1000, тоже. Пихать ли ребенка в перегруженную группу - каждый решает сам.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #376 : Пн, 26 Сен 2011, 22:41 »

Все таки відсутність місць може бути підставою для офіційної відмови. Тут справа в санітарних нормах, якщо в садочку, в групі, фізично передбачено 30 місць то не можуть взяти більше 30 дітей в цю групу. А якщо візьмуть, прийде СЕС і нафіг звільнить заву. через порушення санітарних норм. Так як в переповненних садочках можуть виникати епідемії, забезпечити нормальну чистоту і харчування неможливо і т.д.
Про фактичну (фізичну) кількість місць кожного садочка знаючть в управлінні освіти і СЕС це перевіряє. Коли я до них дзвонив - казали, якщо немає місць Вас просто не візьмуть...
И еще слышала, что недавно был принят какой-то нормативно-правовй акт, согласно которому с садик берут всех детей, родители которых пишут заявление, отсутствие мест не может быть причиной отказа.
Це не новий нормативний акт, просто після того як дітей почали відправляти в школу з 6-ти років, ввели обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого віку, тобто щоб піти в 6 років в школу, дитина має обов'язково хоча б рік відходити-підготуватись у садочку.
Цитировать
З А К О Н   У К Р А Ї Н И Про дошкільну освіту
Стаття 3. Державна політика у сфері дошкільної освіти
2. Держава:
     надає всебічну  допомогу  сім'ї  у  розвитку,  вихованні   та навчанні дитини;
     забезпечує  доступність  і  безоплатність дошкільної освіти в державних  і  комунальних  дошкільних  навчальних закладах у межах державних  вимог  до  змісту,  рівня  й  обсягу  дошкільної освіти (Базового  компонента  дошкільної освіти) та обов'язкову дошкільну освіту  дітей  старшого  дошкільного  віку; { Абзац третій частини другої  статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2442-VI ( 2442-17 ) від 06.07.2010 }
І дійсно деякі садочки приймають понаднорму дітей - але тоді ті діти там не сплять, а ходять по пів дня. Знову ж таки, щоб СЕС не наїхала.
А взагалі ця вся проблема, через банальну нестачу садочків в країні...
Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #377 : Вт, 27 Сен 2011, 07:21 »

А якщо візьмуть, прийде СЕС і нафіг звільнить заву. через порушення санітарних норм.
Ну, это собственно точно так же, как и в случае приёма непривитых  Подмигивающий
Цитата: Ирина_м
отсутствие мест не может быть причиной отказа
Юридически - истинная правда. По-хорошему, местная власть должна на "раз-два-три" найти помещение, организовать по-быстрому садик в подходящем помещении (у нас например - в спальном корпусе интерната). Но в реале власть в лучшем случае отмораживается и заводит "песнь акына" о планах на будущую пятилетку при наличии финансирования.
Цитировать
А где можно посмотреть официально, есть у нас эпидемия или нет? МОЗ же это обьявляет?
Нет. Местная власть, с подачи местного (обрастного) сан. врача. К ним и нужно обратиться, мы тут не в курсе  Улыбка
Цитировать
А еще есть где-нибудь официальная статистика - сколько процентов ложноположительных реакций дает Манту у детей до трех лет на фоне сделанной БЦЖ в роддоме? Я читала, что до 40% - это правда?
Ответ узнать реально - по количеству детей соотв. возраста в данном регионе - и количеству обследованных в местном ТБ-диспансере. По Украине мне такие данные не попадались.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #378 : Пт, 07 Окт 2011, 22:56 »

підкажіть будь-ласка.
Якщо голова ЛКК відмовляється зібрати комісію на основі  Примірного положення про і т.д, зсилаючись на вище стоячий закон 43 і статтю 15 МОЗу, чи можу я йому пришити зловживання службовими обов'язками і ущемлення прав і свободи людини (ст. 21 Конституції.)

ще я хочу пригрозити їм тим, що мене або батька можуть звільнити з роботи через їхню бездіяльність(чи як це краще написати, ігнорування) і я змушена буду доглядати дитину вдома. В Конституції про працю згадується в 43 статті, але там загальні фрази. А на сайті www.zakon.rada я нічого толком не можу знайти, я там нині півдня просиділа і майже безрезультатно... Підкажіть, будь-ласка чи зсилкою на потрібний мені закон чи в якийсь інший спосіб, як коректно пришити їм статтю?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #379 : Пт, 07 Окт 2011, 23:11 »

Т.к. ЛКК - это совещательный орган, то действие должен будет делать сам зав. Поэтому важно не то, что он что-то не созывает, а то, что не делает. Как я понимаю, 026 не подписывает?
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #380 : Сб, 08 Окт 2011, 06:42 »

ні, нам педіатр поставила відмову. тому скликаємо ЛКК, а так в садок прийняли б і без підпису завідуючої
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #381 : Сб, 08 Окт 2011, 07:13 »

Какой интересный ход мыслей у педиатра.
Тогда вам нужно начать с жалобы зав. на педиатра: в нарушение приказа №434 ваш педиатр (не выполняя своих обязанностей), не оформляет 026. Так что не ЛКК вам надо, а педиатру по голове «дать».
Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #382 : Сб, 08 Окт 2011, 07:57 »

Да, Mike прав.
Записан
Елена 31
Создание ВОО
****

Хмельницкий Украина

Рейтинг: 21
Сообщений: 375



Просмотр профиля
« Ответ #383 : Сб, 08 Окт 2011, 09:59 »

Не знаю куда будет тут. Мамочка написала про манту. Я просто в шоке.
Мы 3 раза делали манту и нам каждый раз было плохо(рвота была,потом бактериальная аллергия)...но в последний раз мы проверяли манту с температурой и ацетоном,признаков простуды небыло.Спросили в кабинете у фтизиатра,почему ребенку плохо после манту,нам ответили не знаем но я не думаю что это от манту.На следующий день мы попали в инфекционку,начался сильный понос...но нам в инфекциоке все говорили зачем мы делали манту и через пару дней началась сильная аллергия,сказали что она сидела внутри а сейчас наверх вылезла...след на ручке держался больше месяца и был странного цвета,что врач в больнице заметила и сказала что это  не нормально.

Я понимаю что если уж решил колоть то хоть мозги иметь и больному ребенку идти и вкалывать ...... Да и педиатра по моему судить надо за то что ребенка послала на манту с таким состоянием.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #384 : Сб, 08 Окт 2011, 16:13 »

я вже зовсім розгубилася...
в формі 26 від педіатра вимагався підпис і печатка. От вона мені його поставила (тобто оформила так би мовити) але дописала, що дитячий садок відвідувати може після проведення щеплень. Але оскільки вимагають в садочку "відвідувати дитсадок може", то це вийшла відмова.

Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #385 : Сб, 08 Окт 2011, 16:18 »

Жалобу на неё же о превышении полномочий: после чего кому что посещать, решает не она. Поэтому требовать оформления 026 без несанкционированной законодательством надписей.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #386 : Сб, 08 Окт 2011, 16:25 »

ок, напишу, але це мало що дасть, думаю Обеспокоенный
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #387 : Сб, 08 Окт 2011, 16:45 »

Это даст вам доказательство нежелания адм. учреждения решать проблемы и возможность обращаться в суд.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #388 : Сб, 08 Окт 2011, 17:38 »

Оцініть  мою творчість Подмигивающий
Ну, і підкажіть, конєшно  В замешательстве




Завідуючій  Центральної дитячої поліклініки
Голосіївського району м. Києва
Лось Галині Миколаївні
Пашиної-Гринько Оксани Романівни

Скарга

Я, Пашина-Гринько Оксана Романівна, мати дитини Пашиної Ярини Олегівни, 2008 р.н, хочу поскаржитися на свого дільничного педіатра Гранат Валентину Михайлівну за зловживання своїми службовими обов’язками і не передбачене законом оформлення форми № 0-26.
 Дитина здорова, оглянута спеціалістами (лор, стоматолог, невролог, окуліст, дерматолог) Поліклініки №2 Печерського району за місцем прописки, ендокринологом ОхМатДиту та логопедом, кардіологом, гастроентерологом Вашої поліклініки,  про що маються записи в амбулаторній карті. В контакті з інфекційними хворими не була.
Згідно з «Примірним положенням про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного і шкільного загальноосвітнього закладу  »(далі «Положення») форма повинна включати в себе огляд всіх необхідних спеціалістів( такі є), карту щеплення (відмова від всіх профілактичних щеплень батьками обдумана і засвідчена письмово), дані лабораторних досліджень (всі аналізи були здані). Все це повинно бути засвідчене підписом того, хто оформляв даний документ. Цією людиною була Валентина Михайлівна. Але в «Положенні» нічого не сказано про дописи типу: «відвідувати може» або «відвідувати не може». Це свавільна самодіяльність, не передбачена жодним нормативно-правовим актом. Відповідно, форма, в такому вигляді, як вона є в нас зараз, оформлена неправильно, що можна розглядати, як зумисну перешкоду для нашої дитини в реалізації її законного права: отримувати дошкільну освіту, яку гарантує їй Конституція України (ст.. 53) Педіатр не має права дозволяти йти дитині в садок чи забороняти, він повинен оформити правильно форму №0-26 і дбати про здоров’я дитини. А брати в дитячий садок чи ні—вирішуватиме завідуюча дошкільного закладу.
Звертаю Вашу увагу на те, що моя дитина досягла трирічного віку. Державну виплату по догляду за дитиною ми вже отримали і ніякої фінансової допомоги від держави не надходить. Ми, батьки Пашиної Ярини, обоє працевлаштовані на повному робочому дні. В нас немає фінансової змоги утримувати няню. Якщо ваш медичний заклад в Вашій особі і в особі Гранат В.М. буде і надалі перешкоджати в нормальному оформленні дитини в садок, то це призведе до втрати мною роботи. В такому разі, ця заява послужить основою для судового позову в Вашу адресу з метою відшкодування фінансових втрат,які наша сім’я понесе в такому випадку.
Прошу якнайсерйозніше поставитись до моєї заяви і в якнайкоротший термін переоформити нам форму № 0-26 для поступлення Пашиної Ярини в дитячий садок.

... ... 2011     підпис_______________________________________

Заяву прийняв(ла) _____________________________________________
Записан
наталья82
Новичок
*

Днепропетровская обл

Рейтинг: 2
Сообщений: 24


Просмотр профиля
« Ответ #389 : Сб, 08 Окт 2011, 18:04 »

Заявление хорошо написано!.Несите к главврачу, регистрируйте в приемной.
Напишите мне свой мэйл я вам вышлю еще одну жалобу, почитаете.
Записан
Страниц: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 95
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!