Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 18 Апр 2024, 02:18 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 95
  Печать  
Автор Тема: путь в сад без прививки  (Прочитано 1060725 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #495 : Ср, 18 Апр 2012, 14:43 »

Мой вариант. Я за лаконичность Улыбка
+пару моментов типа оплаты (за что именно - виднее Вам, если вы чернобыльцы - то бесплатно по удостоверению).
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #496 : Ср, 18 Апр 2012, 22:35 »

Не варто в заяві робити якісь акценти на щепленнях, чи усних відмовах - це зайве.
Тому, лаконічніший варіант, який дав Мike, кращий - ІМХО.
Записан
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #497 : Чт, 19 Апр 2012, 12:41 »

ПОМОГИТЕ! Я Вас очень прошу. В ГОРОНО скаргу не регистрировала, но мне нужно определиться до утра, что делать (в таких справах зволікати шкідливо): то ли отправлять жалобу в Министерство, то ли сделать так, как они говорят - регистрируйте у нас, разберемся.
головний спеціаліст отказалась называть свою ФИО, когда узнала, что я ее хочу записать для жалобы в Министерство с просьбой привлечь к дисциплинарной ответсвенности. Якобы "мы не можем ознакомиться за 1 час, как вы просите, нам нужно время....1 месяц". Поэтому она сказала, что напишет на жалобе, что не отказывала мне и с документами не ознакомлена, и вообще, в вашем присутствии я ознакомится не могу"))))Я напомнила про мое право присутствовать при рассмотрении жалобы, НАСТОЯЛА на том, чтобы пригласили юриста.
И МНЕ СОВСЕМ НЕ СТЫДНО ЗА ТО, ЧТО Я ПУТАЛА НАЗВАНИЯ ЗАКОНОВ И СТАТЕЙ, по той причине, что ДАЖЕ СПЕЦИАЛИСТ ЗАКОНОВ НЕ ЗНАЕТ. Мои ошибки принимались как должное (честно, я переволновалась).
Начальник дал отказ. А специалист и юрист говорят, что им надо разобраться насчет ЛКК...
Тянут время, правда? Лучше сразу в Министерство? Потому что скорее всего будут ссылаться на ЛКК.
Люди, помогите. Если и Министерство откажет, что потом??
P.S. Я даже смайлики вставлять не умею. Скажите пожалуйста, я могу сбросить диктофонную запись на електронную почту? Там ведь все мои данные. Записи целый час, поэтому если у кого-то есть время прослушать, я буду благодарна. Я просто не знаю, как правильно поступить.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #498 : Чт, 19 Апр 2012, 13:12 »

Оленка, я думаю скарга в ГОРОНО це не головне питання. Зараз головне відправити всі документи (рекомендованим листом з описом) для поступлення в садок завідуючій ДНЗ. І далі діяти по ситуації в залежності від відповіді з ДНЗ. Якщо Вам відмовлять в поступленні, при тому не усно а письмово і з вказанням причини відмови, можна буде писати скаргу в ГОРОНО на дії зав. садочка, в міністерство і т.д.
А в ГОРОНО можна уточнити чи є місця в даному садочку.
Записан
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #499 : Чт, 19 Апр 2012, 15:13 »

Заяву і необхідні документи я відправила вчора рекомендованим із описом. Але, на жаль, поспішила і відправила свій варіант заяви, а не Mike. Копію квитанції і опис я приклала до скарги.
Справа в тому, що начальник дав однозначну усну відмову, і зазначив, що завідуюча права, відмовляючи нам у зарахуванні!
А от начальник дошкільної освіти (це вона не хотіла представлятися, але я її знайшла) сказала, що вони повинні вивчити питання "про ЛКК". І що я чекатиму місяць. Сказали, щоб я ультиматумів про "негайно", "3 дні" не ставила. ЩО вони будуть дзвонити лікарям, в облздрав (Непонимающий) стосовно "обгунтованості моєї відмови від щеплень".
Не забули сказати "оформляли в Києві ідіть в садок в Києві". Я звісно, вказала, що це невизнання моїх прав і т.д. А вона почала виправдовуватися, нібито вона не заперечує...
От я і сказала, что диктофонний запис усе підтвердить.

Я сказала, "як можна з вами розмовляти, якщо ви мені старі закони показуєте" - випалила, егеж?
Однак я "юрист" переплутала 18 і 20 ст. ЗУ "Про звернення громадян", а вони навіть не помітили. Назвала "положення про дошкільну освіту" замість "положення про ДНЗ" - їм по барабану.
От я і думаю: оскільки в мене є усна відповідь начальника управління освіти, може не гаяти часу і писати в МОН? Яка різниця, що начальник дошк.вих. "не визначилася".
Я БОЮСЯ ГАЯТИ ЧАС. Тому що, якщо чесно, мені здається, той самий МОН мені відмовить. Мені здається, діло пахне судом. БО прокуратура (міська, обласна) таким як ми, відмовляє!!

Записан
irida
Создание ВОО
****

Рейтинг: 0
Сообщений: 17


Просмотр профиля
« Ответ #500 : Чт, 19 Апр 2012, 15:25 »

Вы правы Оленка, в моем случае мое обращение в прокуратуру просто переправили в областной отдел образования, который в своем ответе сослался на славно известную ст 15. Медики тоже будут городить все что угодно только бы Вас не пустить в сад, в моем случае пытались заставить пройти еще раз всех врачей мол форма уже не действительна. Но для того что бы писать в МОН вам нужно получить письменный отказ от заведующей, ответить они обязаны в течении 10 дней, а не месяца как они утверждают, так что наберитесь терпения и подождите.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #501 : Чт, 19 Апр 2012, 15:33 »

Усна відповідь нічого не значить, ні зав. садочка ні начальника управління освіти, її нікуди не приткнеш. Тому не спішіть із судами і міністерствами, так як там навіть не вдасться довести факт відмови. Тим більше враховуючи зміни до "Положення про ДНЗ" формування нових груп тепер відбувається не в квітні-травні, а в серпні (тобто час ще є).
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1204-2011-п
Тому треба дочекатись відповіді зав. садочка і потім вже діяти по ситуації - ІМХО.
« Последнее редактирование: Чт, 19 Апр 2012, 15:35 от fenix » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #502 : Чт, 19 Апр 2012, 15:50 »

Справа в тому, що начальник дав однозначну усну відмову, і зазначив, що завідуюча права, відмовляючи нам у зарахуванні!
А от начальник дошкільної освіти (це вона не хотіла представлятися, але я її знайшла) сказала, що вони повинні вивчити питання "про ЛКК".
Оленка, понимаю, что совет вдогонку, но основным моментом надо делать не «решите, как нам быть», а «ваше министерство / замминистра уже решил, что зав.садиком не права, идите и вправьте ей мозги».
Можно допускать или нельзя - этот вопрос является решенным и Вы должны любые разговоры строить, исходя из этого, а их, гороно, дело - контролировать исполнение.

А по ЛКК: пусть после консультаций с облздравом сообщат, куда именно, по их мнению, решение ЛКК следует засовывать, т.к. по закону, они вообще нигде не требуется.

И еще: у МОН есть горячая линия, позвоните туда и сообщите, что зав.садиком и гороно нарушают (не законы или Ваши права), а указание министерства. Возможно, если подстёгивать будут и сверху, вопрос решится быстрее.
И +1 к Ириде и Фениксу: пока нет письменных ответов, обращаться выше не имеет смысла.
« Последнее редактирование: Чт, 19 Апр 2012, 15:52 от Mike » Записан
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #503 : Чт, 19 Апр 2012, 16:31 »

Спасибо, что разложили все по полочкам! Значит, так тому и быть - буду ждать ответа от заведующей. Если ГОРОНО уже в курсе, значит, "снабдят" заву  своими "законами". Да, я завтра позвоню в МОН.
Записан
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #504 : Чт, 19 Апр 2012, 22:40 »

Беручи до уваги прочитані мною судові рішення виграних батьками судів, СУД вважає обгрунтованою відмову від щеплень, якщо батькам не надавалася інформація щодо них.
Саме тому я написала скаргу (давненько вже) в облздрав з констатацією того, що така інфа мені не надавалася (про всяк випадок; вони дійсно не надавали, бо мене їх думка не цікавить))).
Так от сьогодні в управлінні освіти я акцентувала увагу на тому, що моя відмова обгрунтована (начальника це дуже цікавило).
Так от мене хвилює питання, чи варто мені посилатися саме на такий аргумент у листуванні з органами освіти? Я розумію, що такі питання не їхня справа, але чи може це стати моїм козирем?
Відповідь облздрава на форумі я не викладувала, оскільки документ помилково вважався мною втраченим (буває). Як на мене, то вони "відписалися". Що думаєте?

Ось перелік заданих мною питань начальнику УОЗ:
1) надати визначення, тобто коротку характеристику усіх тих післявакцинальних реакцій і ускладнень, які перелічені у Додатку 1 до Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за несприятливими подіями після імунізації при застосуванні вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного з Наказу МОЗ №595 від 16.09.2011 року, оскільки така інформація необхідна для отримання мною максимально повного уявлення стосовно щеплень на вимогу вищеназваних нормативних актів;
             2) надайте відповідь, як можуть виявити протипоказання до вакцинації у даній поліклініці;
3) які методи обстеження надає міська дитяча поліклініка №1 перед вакцинацією окрім аналізу крові і сечі? (іммунограма, алергічні проби на склад компонентів вакцин, аналіз на генетичні відхилення).
4) скільки разів у місті реєструвалися спалахи інфекційних захворювань і чи об’являлися епідемії? Надати дані за останні 10 років.
5) чи передбачено чинним законодавством компенсацію у випадку виникнення післявакцинального ускладнення після проведення процедури щеплення?
6) чи є в наявності необхідне реанімаційне обладнання у випадку настання післявакцинального ускладнення, наприклад такого, як анафілактичний шок?
7) чи є можливість надати дитині необхідні заходи інтенсивної терапії у разі настання одного із ПВУ до приїзду швидкої допомоги?
Крутой чи є в наявності в поліклініці необхідні специфічні медикаменти, такі як адреналін, гідрокортизон?
9) забезпечити проведення навчальної роботи серед лікарів з метою вивчення питань ефективності, доцільності, обґрунтованості проведення щеплень та настання можливих післявакцинальних реакцій та ускладнень;
10) забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед персоналу дитячої поліклініки з метою недопущення в подальшому подібних порушень прав громадян;
11) забезпечити проведення роз’яснювальної роботи із завідуючою філіалом ….. міської дитячої поліклініки №1 ПІБ стосовно того, що історія розвитку дитини (форма 112/о) є не тільки медичним, але і юридичним документом, а тому вносити до неї неправдиві відомості заборонено. А саме: звернувшись до завідуючої (дільничного лікаря) з проханням оформити медичну карту за формою 026/о (оскільки відмітки лікарів про огляд моєї дитини були внесені також і до цієї форми), ПІБ внесла до історії розвитку запис: «дана виписка із історії розвитку на прохання матері», про що я, звісно, не просила. Історію розвитку лікар видала мені на руки.

Записан
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #505 : Чт, 19 Апр 2012, 22:41 »

А облздрав відповів:
У відповідь на звернення гр. ПІБ (адреса) до управління охорони здоров’я облдержадміністрації УОХ міської ради надає наступні пояснення відповідно до викладених у листі пунктів.
1.   Усі можливі реакції та ускладнення  після імунізації при застосуванні вакцин вказані у додатку №1 до наказу МОЗ України від 16.09.2011 р. №595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів». Інформації стосовно можливих реакцій та ускладнень, відносно різних вакцин, вказані в інструкціях до застосування відповідних препаратів.
2.   Протипоказання до проведення профілактичних щеплень встановлюються лікарем після медичного огляду дитини. У разі необхідності, дитина направляється на ЛКК по профілактичним щепленням, яка функціонує на базі дитячої поліклініки №1 … .
3.   У дитячій поліклініці ….. є всі необхідні лабораторні та інструментальні методи обстеження дітей відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.12.2009 р. №1095.
4.   Усі статистичні дані про епідеміологічний стан міста зберігаються та надаються міською СЕС, яка не підпорядковується УОЗ  міської ради.
5.   Законодавство України містить загальні норми щодо компенсації витрат при заподіянні шкоди здоров’ю людини.
6.   Кабінет профілактичних щеплень дит.пол.№1 забезпечений усіма необхідними засобами для проведення заходів у разі настання післявакцинальних ускладнень, перелічених в наказі МОЗ України від 31.12.2009 р. №1095.
7.   Медичний персонал закладу володіє теоретичними знаннями та практичними навичками з питань проведення профілактичних щеплень, тим більш що з даного питання проводяться наради, семінари та лекції.
8.   Завідувачу 1-го педіатричного відділення ПІБ адміністрацією закладу роз’яснено правила юридичного оформлення та ведення документів.

Крім того, повідомляємо, що довідка (форма 026/о) для вступу дитини до ДНЗ видається лікарем відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», який містить норму прямої дії ст.15, згідно з якою довідка видається на підставі медичного огляду дитини, якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень. Дітям, які не отримали профщеплень, згідно з календарем щеплень, відвідування ДЗ не дозволяється.

Адміністрація дитячої поліклініки підготувала довідку (форма 026/о) на підставі медичного огляду дитини, із зазначенням рекомендацій та у відповідності з вищевказаним законом, яку заявниця може отримати, звернувшись до адміністрації ДП.

Заявниці неодноразово надавалися вичерпні та об’єктивні пояснення, як лікарем-педіатром дільничним, так і головним лікарем закладу, з приводу доцільності проведення щеплень, можливих реакцій та ускладнень при їх проведенні.

Начальник управління
Записан
ангела
Новичок
*

Украина

Рейтинг: 0
Сообщений: 6


Просмотр профиля
« Ответ #506 : Пт, 20 Апр 2012, 00:05 »

Тоді краще в приватній, лише б не йти по їхнім забаганкам, а то зараз наторільно завірена заява, потім дозвіл від Барака Обами , їм все буде мало. 
Это всё конечно и смешно,и плакать хочется!Конечно,не хочется идти у них на поводу,но времени нет бегать и искать альтернативу!Зав.садиком тоже мне говорила про нотариальный отказ,но я вот только не пойму этот идиотизм с нотариальным отказом только у меня в городе существует или по всей Украине? Может кто-то уже делал отказ таким образом и вообще что он даёт? Реально ли с нотариальным отказом,без единой прививки,попасть в садик?А на счёт получить разрешение посещать садик в частной пол-ке,зав.садиком однозначно сказала: наш садик привязан к определённой пол-ке и никакие,там, частные разрешения на посещение не покатит!Скажите законно,ли она это делает???
Записан
Елена 31
Создание ВОО
****

Хмельницкий Украина

Рейтинг: 21
Сообщений: 375



Просмотр профиля
« Ответ #507 : Пт, 20 Апр 2012, 07:21 »

Мы отказ подписывали в центральной поликлинике у главного иммунолога города, ни о каких нотариусах речи не было,
Единственное что откз был по их форме и пришлось кучу дописывать вручную о том почему отказываюсь.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #508 : Пт, 20 Апр 2012, 08:00 »

Это всё конечно и смешно,и плакать хочется!Конечно,не хочется идти у них на поводу,но времени нет бегать и искать альтернативу!Зав.садиком тоже мне говорила про нотариальный отказ,но я вот только не пойму этот идиотизм с нотариальным отказом только у меня в городе существует или по всей Украине? Может кто-то уже делал отказ таким образом и вообще что он даёт? Реально ли с нотариальным отказом,без единой прививки,попасть в садик?
Нотаріально завірена відмова це тільки забаганка завідуючих садочків і лікарів. Ніде в законодавстві не прописано необхідність завірення відмови нотаріально.
Але як вже було сказано вище - якщо нотаріально завірена відмова точно зніме всі претензії в садочку і поліклініці і дасть можливість вступити в садочок, то її мабуть варто оформити (піти на поводу) і таким чином вирішити питання з вступом в садок. Я би так і поступив.
Нотаріально завірена відмова чи не завірена, це все одно відмова, яка буде мати однакову юридичну силу..
Головне цю відмову написати грамотно із врахуванням всіх нюансів, а потім хай хоч Мінюст завіряє))
А на счёт получить разрешение посещать садик в частной пол-ке,зав.садиком однозначно сказала: наш садик привязан к определённой пол-ке и никакие,там, частные разрешения на посещение не покатит!Скажите законно,ли она это делает???
Не законно! дивіться тут - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,519.450.html
Так от сьогодні в управлінні освіти я акцентувала увагу на тому, що моя відмова обгрунтована (начальника це дуже цікавило).
Я особисто думаю, що не варто обгрунтовувати відмову від щеплень ненаданням об'єктивної інформації. Є значно більше вагомих причин відмови. І ці причини відмови були, в тому числі в судах, признані - обгрунтованими.
А ненадання інформації це дуже хиткий аргумент - ІМХО.
« Последнее редактирование: Пт, 20 Апр 2012, 08:11 от fenix » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #509 : Пт, 20 Апр 2012, 09:57 »


ангела ! Не надо идти ни у кого на поводу ! есть Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб”ст 12  и он четко прописывает как это делается
"Якщо   особа   та   (або)  її  законні  представники
відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень,  лікар  має
право  взяти  у  них  відповідне письмове підтвердження
,  а в разі
відмови  дати  таке  підтвердження
 -  засвідчити   це   актом   у
присутності свідків. "
Записан
Страниц: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 95
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!