Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 19:10 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 95
  Печать  
Автор Тема: путь в сад без прививки  (Прочитано 1049917 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #285 : Пт, 01 Июл 2011, 15:04 »

Там сказано, що педіатр повинен робити огляд дитини, направляти...Я не розумію, як я з користю для себе можу посилатися на цей закон.
Підготовка здійснюється дільничним лікарем, в підготовку входить оформлення форми 026. Тобто якщо дільнична оформляє форму 026 то там має бути її підпис і печатка (якщо вона її має). Також дільнична може писати в карту "рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі" і відповідно має поставити свій підпис, що це саме вона писала..
Конкретно у Вашому випадку - якщо ваш педіатр "перенесла в карту дані олгяду профлікарів" то вона має поставити свій підпис і печатку, що це саме вона перенесла ці дані а не Ви чи ще хто небуть, це і є "оформлення" і це входить в її обов'язки за Наказом 434. На підставі цього і вимагайте.
Може тут десь на сайті є форма такої заяви Строит глазки Якщо так--скиньте...
Десь тут Ирина Черкассы писала заяву, яку можна переробити під свою ситуацію. Я в себе таку найшов, якщо підійде скоректуйте під себе:
Цитировать
Завідуючій дитячой поліклініки
м. ....
ПІБ

м. ...
_______________________

Заява
Я, __________________, мати дитини _______________, 200_ р.н, прошу видати медичну довідку форми 0 26/о дитині для відвідування ним дитячого садка «_________» відповідно до вимог Наказу № 258 від 03.07.2001«Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинноЇ медичної документації лікувально-профілактичних закладів»
Дитина здорова, оглянута спеціалістами Вашого лікувальногоного закладу, про що маються записи в амбулаторній карті. В контакті з інфікційними хворими не була.
Мною оформлена відмова від щеплень згідно з наступними законами України:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я":
Ст.42 “Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта”
Ст.43 “Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється
за згодою їх законних представників.”

Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб":
Ст.12 “Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за
згодою їх батьків.”

Нагадую Вам, що моя дитина має гарантоване Конституцією та Законами України право на освіту:
- Ст.8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні
відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії.
Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
- Ст.53 Кожен має право на освіту.
- Стаття 68.К онституции України Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей
- Рішення Конституційного Суду України вiд 04.03.2004 № 5-рп/2004:
доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на
принципах рівності, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на
освіту.
- Закон України „Про охорону дитинства": Ст.19 ...Кожна дитина має право на
освіту.
- Закон України „Про дошкільну освіту": Ст.6...Принципами дошкільної освіти є: доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти.

Обмеження цього права наступає тільки в умовах, передбаченних Конституцією України ст.. 64 «...В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень ...»

Наполягаю на тому, що категорична заборона відвідування дитячого садка здоровою нещепленною дитиною не законна, про що свідчить (крім усього вищенаведеного) і ст. 15 ЗУ “Про захист населення від інфекційних хвороб”. Ця стаття містить роз’яснення щодо відвідування дитячого закладу : «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його..» .
Це положення підтверджує і Наказ МОЗ України № 434 29.11.02 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», Примірне положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу, п 6. Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією.

Таким чином, у разі відмови видати медичну довідку моєї дитині для відвідування нею дитячого садка, буде порушено конституційне право моєї дитини на дошкільну освіту, та ряд інших законів України. Тому, у разі відмови у допуску в дитсадок, прошу дати мені письмову відповідь на підставі ст. 19 Закона України «Про звернення громадян» для складання скарги до прокуратури та складання позової заяви до суду.
Також, на підставі ст.. 17 «Громадяни …. мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні.» та ст. 32 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» прошу надати мені перелік спалахів інфекційної хвороби або неблагополучних епідемічних ситуацій, що загрожували поширенням інфекційних хвороб у м. ............ за останні 5 років (номера та дати наказів головного санітарного лікаря, назва хвороби, термін карантину, кількість хворих).



... ... 2011     підпис_______________________________________

Заяву прийняв(ла) _____________________________________________
« Последнее редактирование: Пт, 01 Июл 2011, 15:13 от fenix » Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #286 : Пт, 01 Июл 2011, 15:13 »

в мене вона одночасно і дільнична і заввідділенням.
Виходить що її відмова просто неправомірна?
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #287 : Пт, 01 Июл 2011, 15:23 »

в мене вона одночасно і дільнична і заввідділенням.
Виходить що її відмова просто неправомірна?
Так не правомірна, можете спробувати пояснити їй, що вона зобов'язана підписати карту і поставити печатку, покажіть їй Наказ №434, скажіть, що вона тільки оформляє карту, а брати Вас в садок чи ні це вже буде зав. садка вирішувати. І можете показати постанову КМУ про садочки. п.6 - "6. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником..."
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=305-2003-%EF
Якщо це не допоможе, вручайте заяву і хай дає Вам письмову відповідь на підставі чого вона відмовляється оформляти Вам карту 026, саме оформляти, тому що на даному етапі Вам потрібна від неї тільки оформлена карта, а не допуск/дозвіл до садочка.
« Последнее редактирование: Пт, 01 Июл 2011, 15:26 от fenix » Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #288 : Пт, 01 Июл 2011, 15:32 »

дякую, буду діяти за такою схемою.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #289 : Пт, 01 Июл 2011, 19:48 »

А які саме висновки Вам написали? Можна детальніше про процедуру проходження Вами цієї ЛКК.
[/quote]
После сдачи всех анализов и прохождения спецов, я пришла к педиатру, чтоб она мне тетрадку выдала оформленную (форму 026/о). Она меня срочно направила к иммунологу. Иммунолог посмотрела тетрадку (пустую) и начала возмущаться, мол, где она что будет писать, иди к педиатру обратно. Начнем с того, что я вообще была не в курсе всех этих манипуляций:кому-куда-зачем. Педиатр начала прессинг, мол, вас в сад никто не возьмет, вы не родитель, а изверг, сколько случаев заражения и тп. Я все выслушала, но глаза говорили мои, что без толку распинается. Покачав головой, она сказала зайти завтра. Я пришла завтра, медсестра заполнила тетрадку, где было : надпись "Прививочная комиссия", заполнена педиатром, что такой-то на учете в пол-ке, беседа про прививки проведена уже тыщу раз и без толку, родители в совершенном отказе на год))) Рекомендуется провести хотя бы реакцию Манту. Написала трех членов комиссии:иммунолог, педиатр и зав пед отделением. Сказала если иммунолог подпишет этот высновок, тогда она подпишет (ничего я никому не платила ни копейки). Иммунолог сказала, фиг с вами, давайте писну. Я, окрыленная, поскакала обратно, педиатр тоже подписала.сказала, что зав ни в жизнь не подпишет. Папа наш пошел к зав и поговорил с ней, она сказала, что, так как такое явление, как непривитость, набирает уже сумасшедшие обороты, и бороться становится труднее, они соберут консилиум и завтра решат, что делать. На завтра сказали прийти и забрать карточку. Зав от себя написала эпикриз, и в конце написала, что беседа проводилась, родители в отказе полнейшем и медкарта оформлена по настоянию родителей. Итак, что у нас есть в медкарте форме 026/о: форма 063 (прививочная карта, где стоят прочерки), анализы, выводы спецов, прививочная комиссия, написанная педиатром, подписанная иммунологом и зв пед отд с печатями каждого, эпикриз зав отд с печатью, подписью и печатью пол-ки. Вот так у нас происходило. Видимо, не очень плохая у нас пол-ка, как я думала)
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #290 : Пт, 01 Июл 2011, 19:59 »

Дякую за розповідь Djadjy. Поліклініка у вас дійсно не погана, а лікарі схоже адекватні люди.
Я думаю важливо спочатку спробувати всіма "мирними" способами уламати лікарів в поліклініці перш ніж "воювати". І ще треба залучати чоловіків до цієї справи. Але якщо люди в поліклініці попадаються непробивні, які з легкістю недопустять дитину до садочка, то воювати треба з ними всіма можливими методами.
« Последнее редактирование: Пт, 01 Июл 2011, 20:01 от fenix » Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #291 : Сб, 02 Июл 2011, 07:49 »

Полностью согласна. Подмигивающий
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #292 : Вт, 05 Июл 2011, 15:31 »

Доброго дня!
завідуюча садочка відерила мені правильно оформлену 026 "правильної" дитини. На ній купа підписів і славнозвісна фраза "Дитячий заклад відвідувати можна".
--печатка педіатра
--зав ДШО
--і щепленнєвого кабінету, здається(на ксероксі не можу розібрати).
Щодо фрази "Можна відвідувати", то моя зав. каже, що так, не у всіх садочках вимагається вона. Але в нашому районі всі завідуючі підписалися під "дуже відповідальним документом". Тому ця фраза потрібна. Що то за документ, я на жаль не поцікавилася. Чи це місцева самодіяльність, чи це наказ з МОЗу, --не знаю.
внизу на формі стоїть печатка гол.лікаря і печатка поліклініки. Ще завідуюча сказала, що якщо не буде висновку ЛКК, то її лікарка (з садочка) підніме цілу бучу. Буде дзвонити в міністерство і в інші інстанції, всю кров з нас вип'є, продовбе завідуючій мозги, мовляв, як вона не догледіла цього і коротше--жаття не дасть. Але,каже зав, якщо буде дозвіл ЛКК--тоді вона ніде не дінеться. Про те, що тільки завідуюча приймає в дитсадок--я пам'ятаю, але цим я ще не козиряла, щоби не наживати ворогів собі в особі місцевої медсестри, чи хто вона там. (гроза семи морів Улыбка)

От така ситуація, тепер ПИТАННЯ:
в роз'ясненні до ст.15 Про захист... йдеться " «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його..» . Але чи не стосується це тих діток, батьки яких робили щеплення, але потім "порушили установлені норми" через хворобу дитини, якусь алергічну реакцію чи інші речі, які не дозволяють вакцинувати діток згідно календаря? Якщо так, тоді я, мама дитини, якій від народження через відмову не робили щеплень, не можу посилатися на це роз'яснення. в такому випадку я можу апелювати тільки до "Примірного положення про підготовку..." а саме до пункту 4 другого розділу. Так?

Питання
З яких спеціалістів повинна складатися ЛКК по даному питанню?
чекаю на пораду Обеспокоенный

Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #293 : Вт, 05 Июл 2011, 15:33 »

і ще підкажіть чисто формально.
якщо я кладу заяву своїй дільничній на стіл(в разі, якщо мирно не вийде поговорити), зразок якої надала Ірина з Черкас, то паралельно я мушу її зареєструвати в канцелярії чи як?
якщо вона відмовиться її брати,треба посилати заказним листом, так?
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #294 : Вт, 05 Июл 2011, 15:55 »

От така ситуація, тепер ПИТАННЯ:
в роз'ясненні до ст.15 Про захист... йдеться " «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його..» . Але чи не стосується це тих діток, батьки яких робили щеплення, але потім "порушили установлені норми" через хворобу дитини, якусь алергічну реакцію чи інші речі, які не дозволяють вакцинувати діток згідно календаря? Якщо так, тоді я, мама дитини, якій від народження через відмову не робили щеплень, не можу посилатися на це роз'яснення. в такому випадку я можу апелювати тільки до "Примірного положення про підготовку..." а саме до пункту 4 другого розділу. Так?
Так, Ви все правильно розумієте, ЛКК у Вашому випадку скликається саме згідно "Примірного положення"
З яких спеціалістів повинна складатися ЛКК по даному питанню?
чекаю на пораду Обеспокоенный
Наскільки я знаю, ніде скалад цієї ЛКК не прописано. Всюди по різному, зазвичай туди можуть входити - дільнична, зав. поліклінікою, імунолог, представник СЕС...

Ось ще зразок заяви, я писав його конкретно для такої ЛКК, якщо підійде Вам корегуйте і використовуйте:
Членам лікарсько-консультативної комісії
(назва  мед. закладу)

батьків дитини П.І.Б. дитини
П.І.Б. батька
П.І.Б. мами
які проживають за адресою:
 м._____, вул.____________ буд. __ кв. __
тел. ______________

Заява


Ми, (П.І.Б. батька) та (П.І.Б мами), батьки дитини (П.І.Б. дитини) 200_ р.н., при вирішенні лікарсько-консультативною комісією (далі ЛКК) питання про відвідування нашою дитиною дошкільного навчального закладу хочемо зазначите наступне:

1. (дата) 200_ року нами була написана та передана, дільничному лікарю дитячої поліклініки №__ м.___________, заява, про відмову від проведення нашій дитині профілактичних щеплень на основі Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”:
ст. 42 “Ризиковані методи … профілактики … визнаються допустимими, якщо вони … застосовуються за  згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта”;
ст. 43 “Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників”.
Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”:
ст. 12 “повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою … Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку …, щеплення проводяться за згодою їх батьків”.

2. Звертаємо Вашу увагу на те, що наша дитина має гарантоване Конституцією та Законами України право на освіту.
- Конституція України:
Ст.53 “Кожен має право на освіту”.
- Рішення Конституційного Суду України вiд 04.03.2004 № 5-рп/2004:
“доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту”.
- Закон України “Про охорону дитинства”:
Ст.19 “...Кожна дитина має право на освіту”.
- Закон України “Про дошкільну освіту”:
Cт. 4 “Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні”
Ст.6 “...Принципами дошкільної освіти є: доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти.”

3. Заборона відвідувати дошкільний навчальний заклад на підставі ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” можливе тільки у випадку передбаченому ст. 64 Конституції України: “...В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень ..”. В інших випадках така заборона буде дискримінацією пов’язаною зі станом здоров’я, що суперечить як Конституції України так і Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”
Ст. 6 “Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає … правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації пов’язаних із станом  здоров’я”.

4. Також хочемо звернути Вашу увагу на ст. 43 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, в якій сказано “Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені цим Законом, то застосовуються норми цього міжнародного договору».
   Існують наступні міжнародні договори ратифіковані Верховною Радою України:
   Конвенція  про права дитини:
Cт. 2 “Держави-учасниці поважають і забезпечують всі права, передбачені цією Конвенцією, за кожною дитиною, яка перебуває в межах їх юрисдикції, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних або інших переконань,  національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я і народження дитини, її батьків чи законних опікунів або яких-небудь інших обставин.”
   Декларація прав дитини:
Принцип 7 “… Дитина має право на здобуття освіти, яка має бути безкоштовною і обов’язковою”.
   Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: Cт. 1 “Сторони цієї Конвенції захищають гідність і тотожність всіх людей та гарантують кожній особі – без дискримінації – повагу до її недоторканності та інших прав і основних свобод щодо застосування біології та медицини”.
   Загальна декларація прав людини:
Cт. 19 “Кожна  людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення: це право включає свободу безперешкодного дотримання своїх переконань”.
   Європейська соціальна хартія:
Ч. 111 “Кожна людина має право користуватися будь-якими заходами, що дозволяють їй досягти найкращого стану здоров’я”.
   Протокол №12 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
Ст. 1.1 “Здійснення будь-якого передбаченого законом права забезпечується без дискримінації pа будь-якою ознакою, наприклад, за ознакою … переконань … або за іншою ознакою” 2. “Ніхто не може бути дискримінований будь-яким органом державної влади за будь-якою ознакою, наприклад, за тими, які зазначені в пункті 1”.
   Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод:
Ст. 14(1) “Здійснення прав і свобод гарантується без будь-якої дискримінації за ознакою … переконань … або інших обставин”.
   Конвенція про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти:
Ст. 1 “… выражение «дискриминация» охватывает всякое различие, исключение, ограничение или предпочтение по признаку … убеждений …, которое имеет целью или следствием уничтожение или нарушение равенства отношений в области образования, и, в частности: а) Закрытие для какого-либо лица или группы лиц доступа к образованию лютой сткпени или типа”.
   Загальна декларація прав людини:
Ст. 261 “Кожна людина має право на освіту. Початкова освіта повинна бути обов’язковою”.
   Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права:
Ст. 131 “Держави, які беруть участь у цьому Пакті, визнають право кожної людини на освіту. 2. а) початкова освіта повинна бути обов’язковою”.
   Перший протокол до Конвенції про захист прав і основних свобод людини:
Ст. 2 “Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту”.
   Усі вищевказані права, які передбачені міжнародними договорами відображені в Конституції України (254к/96-ВР) в ст. 21, ст. 22, ст. 23, ст. 24, ст. 53.
Отже враховуючи положення ст. 43 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” необхідно керуватись положеннями саме цих міжнародних договорів а не ст.15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

5. Звертаємо Вашу увагу на наступні положення Конституції України:
Ст.8. “Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії.
Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.”
- Стаття 68. “Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей”
та на Лист Міністерства Юстиції України від 26.12.2008 № 758-0-2-08-19 “Щодо практики застосування норм права у випадку колізії” в якому зазначено:
3. “У разі існування неузгодженості між актами, виданими одним й тим же органом, але які мають різну юридичну силу, застосовується акт вищої юридичної сили. Наприклад, у випадку суперечності норм закону та Конституції України, які прийняті Верховною Радою України - колізія вирішується на користь Конституції, яка має найвищу юридичну силу.”

6. Виходячи з вищесказано та враховуючи, що ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” містить також і роз’яснення, щодо відвідувань дитячого закладу “… при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його” просимо членів ЛКК дати згоду на відвідування дошкільного навчального закладу нашою дитиною.
Дитина здорова, оглянута спеціалістами Вашого лікувальногоного закладу, про що маються записи в амбулаторній карті. В контакті з інфекційними хворими не була.

7. У разі відмови в дозволі нашій дитині відвідувати дошкільний навчальний заклад, просимо надати нам:
– на підставі ст. 19 Закону України “Про звернення громадян” у скорочений термін (3 дні) у зв’язку з необхідністю виходу на роботу, письмову відповідь для складання скарги до прокуратури та складання позовної заяви до суду на відновлення порушеного конституційного права дитини на освіту, та ряду інших законів України.
– на підставі Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” ст. 17  “Громадяни …. мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні. ” та ст. 32, перелік спалахів вакциноконтрольованих інфекційних хвороб або неблагополучних епідемічних ситуацій, що загрожували поширенням інфекційних хвороб у місті (районі, садочку) ___________ за останні 5 років з номерами та датами наказів головного санітарного лікаря, назвами хвороб, терміном карантину, кількістю хворих та статусом хворих (щеплені/нещеплені).
– лікарняний лист для догляду за дитиною. А також встановити діагноз і призначити лікування нашій дитині, якщо за результатами медичного обстеження їй не може бути видана довідка про те, що вона здорова і може відвідувати дошкільний навчальний заклад.


   __  __  2011 р.                                    Підпис (батька)

                                                           Підпис (мами)

Заяву прийняв(ла)                                 Підпис (лікаря)

Заяву я думаю необхідно зареєструвати в поліклініці ще до засідання ЛКК, і з копією заяви іти на ЛКК. Там ознайомити з заявою членів ЛКК і сказати їм, щоб прийняли до уваги викладене в заяві при прийнятті рішення про відвідування ДНЗ.
Якщо ЛКК керується медичними аргументами, то теоретично здорову дитину мають пускати в садок. Якщо ЛКК керується юридичними аргументами то хай бачать що крім ст.15 існують значно вагоміші юридичні аргументи і також теоретично мають пустити.
Якщо все таки не пустять, то тоді на основі цієї заяви можна звертатись в суд, прокуратуру та інші інстанції зі скаргами на те, що ЛКК проігнорувала всі аргументи викладені в заяві.
От така приблизно моя думка.
« Последнее редактирование: Вт, 05 Июл 2011, 21:32 от fenix » Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #295 : Вт, 05 Июл 2011, 16:25 »

клас! те що треба.
мене цікавить тільки, нащо просити дати роз'яснення про спалахи інфекційних хвороб? що це дасть(окрім геморою для них Смеющийся, вибачте на слові)
це так, щоб для себе вияснити
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #296 : Вт, 05 Июл 2011, 18:25 »

чи знає хтось чи можна пройти одного зі спеціалістів в іншому медичному закладі, якщо на даний момент він у відпустці? а мені ну дуже треба покінчити з тими спеціалістами найближчим часом
Записан
Елена 31
Создание ВОО
****

Хмельницкий Украина

Рейтинг: 21
Сообщений: 375



Просмотр профиля
« Ответ #297 : Вт, 05 Июл 2011, 19:40 »

Я кроме педиатра и стоматолога проходила специалистов в платном кабинете, и все приняли
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #298 : Вт, 05 Июл 2011, 22:54 »

мене цікавить тільки, нащо просити дати роз'яснення про спалахи інфекційних хвороб? що це дасть(окрім геморою для них Смеющийся, вибачте на слові)
Тут справа от в чому - насправді нікому не відомо, чим має керуватись ЛКК при розгляді питання пускати/не пускати в садок, мабуть навіть самим членам ЛКК це не відомо, так як в законодавстві цього не прописано. Тому необхідно передбачити всі можливі сценарії відмови ЛКК і ще на самому засіданні постаратись довести свою правоту по цих всіх сценаріях. А основні сценарії я бачу такі:
- перше, що можуть сказати члени ЛКК це "при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його" але тільки маючи медичні протипоказання до щеплень і тому консиліум тобто ЛКК, Вас не пускає, так як протипоказів у Вас немає.
В такому випадку треба апелювати до Наказу МОЗ №434, що дана ЛКК має вирішувати питання саме про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, а не дітей з протипоказами до них. А також до листа МОН де сказано, що "відмова у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України".
- наступне (а можливо і перше), що скажуть це - ст.15 забороняє відвідувати ДНЗ нещепленим дітям. При такому розкладі виходить, що ЛКК керується юридичними (а не медичними) аргументами. Що вже саме по собі дивно, так як комісія лікарська а не юридична.
Тоді апелюємо юридичними аргументами -Конституція, рішення Конст. суду, лист Мін'юсту, лист МОН, ст.43 ЗУ “Про захист населення від інфекційних хвороб” і міжнародні договори, які в такому випадку стоять вище ст.15 згідно того ж Закону.
- наступний аргумент, який може сказати ЛКК, медичний (епідеміологічний) - Ваша дитина є загрозою для інших дітей.
Тут то нам і потрібні дані про спалахи інфекційних хвороб (а це - "декілька захворювань на інфекційну хворобу, пов'язаних між собою спільним джерелом та (або) фактором передачі інфекції" - згідно ЗУ "Про захист нас. від інф. хвороб") та неблагополучні епідемічні ситуації (це - "рівень захворювання людей на інфекційні хвороби перевищує середні багаторічні показники, реєструються спалахи інфекційних хвороб").
Ці дані має мати СЕС, так як згідно ст.36 ЗУ "Про захист нас. від інф. хвороб" усі епідемії і спалахи мають підлягають епід. розслідуванню. Згідно ст.32 того ж закону:
Цитировать
Обмежувальні протиепідемічні заходи встановлюються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за поданням відповідного головного державного санітарного лікаря у разі, коли в окремому населеному пункті, у дитячому виховному, навчальному чи оздоровчому закладі виник спалах інфекційної хвороби або склалася неблагополучна епідемічна ситуація, що загрожує поширенням інфекційних хвороб. Обмеженням підлягають ті види господарської та іншої діяльності, що можуть сприяти поширенню інфекційних хвороб.
     Види і тривалість обмежувальних протиепідемічних заходів встановлюються залежно від особливостей перебігу інфекційної хвороби,  стану епідемічної ситуації та обставин, що на неї впливають.
Ну і згідно ст.17 - "Громадяни та їх об'єднання мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні."
Таким чином маючи ці дані ми зможемо
- поперше спростувати, що нещеплені є загрозою (так як ніколи не відомо з кого почався спалах з щепленого чи нещепленого і хто кого перший заразив),
- подруге побачити хто реально хворіє на вакциноконтрольовані інфекції більше щеплені чи не щеплені,
- потретє побачимо чи є (або чи були) в садочках нещеплені діти на момент спалахів (і спитаєм в ЛКК як вони туди потрапили), якщо ж в садку були тільки щеплені і хворіли, то вони є такою ж загрозою, так як хворіють і заражають один одного..
- почетверте дізнаємось чи на даний момент в нашому конкретному місті (районі, садочку) немає спалаху інфекційної хвороби або неблагополучної епідемічної ситуації і чи не введені обмежувальні протиепідемічні заходи, якщо цього немає то епід. ситуація благополучна і відповідно медичний (епідеміологічний) аргумент в даній ситуації також не підходить, так як ніхто на ці хвороби в конкретний момент не хворіє. А дитина згідно медогляду є здоровою та в контакті з інф. хворими не була, тобто сама не має від кого заразитись, не кажучи вже про заразити когось.
Плюс до цього,надавати дані про спалахи і неблагополучні ситуації ми вимагаєм тільки при відмові у відвідуванні ДНЗ, тобто хай тут вже члени ЛКК вирішують - виписувати ці спалахи це геморой чи ні))
Тому думаю, що на ЛКК треба старатись довести свою правоту по всіх пунктах (чи по тих які зачеплять члени ЛКК) і переконати членів ЛКК пустити дитину в садочок, для цього мабуть варто іти на ЛКК і мамі і татові разом, роздрукувати листи МОН, Мін'юсту, можливо ще якісь статті та закони, попередньо зареєструвати заяву та взяти копію з собою на комісію та довести її зміст та аргументи до відома членів ЛКК, тобто підійти до справи основательно. Звичайно, що це зовсім не гарантує позитивний висновок ЛКК.
При відмові ЛКК у відвідуванні ДНЗ необхіно, обов'язково взяти цю відмову у письмовому вигляді і тоді вже оскаржувати її в інстанціях (прокуратура, управління освіти, управління охорони здоров'я, суд і т.п.) як безпідставну, звертаючи увагу всіх цих органів на проігноровані комісією аргументи, що були наведені у заяві. Без заяви оскаржувати рішення ЛКК думаю буде значно важче, тому що, зно ву ж, ніде не прописано чим саме керується ЛКК при прийнятті рішення, а заявою ми піднімаєм всі можливі мотиви і аргументи по них.
От так, коротко... Смеющийся




« Последнее редактирование: Ср, 06 Июл 2011, 14:37 от fenix » Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #299 : Ср, 06 Июл 2011, 15:03 »

Fenix--дуже дякую
Все-таки чоловіча голова краще варить такі от ситуації, аніж жіноча. Я теж би хотіла, щоби пішов зі мною мій чоловік. Але...не знаю, побачимо... В замешательстве
Записан
Страниц: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 95
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!