Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Сб, 20 Апр 2024, 12:19 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 95
  Печать  
Автор Тема: путь в сад без прививки  (Прочитано 1061747 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #330 : Пт, 02 Сен 2011, 10:33 »

Смотрите, очередная развлекушка нашего любимого министерства http://osvita.com/uk/news/02-09-2011/1314946627/
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #331 : Пт, 02 Сен 2011, 10:38 »

Чтобы не дублировать: см. тут.
Записан
kamisia
Новичок
*

Тернопіль

Рейтинг: 0
Сообщений: 9



Просмотр профиля WWW
« Ответ #332 : Ср, 07 Сен 2011, 13:43 »

Потрібна колективна думка: Є дина без прививок яку без проблем взяли в "средней паршивости" садік і є мама яка хоче цю дитину переоформити в кращий садік, зав садіком сказала шо візьме але лише з висновком ЛЛК (в поганенькаому садіку нічого такого не вимагали, просто підписана 026У). Є сенс заморачуватися і пробувати переоформити?Непонимающий Чи хай буде вже як є?Непонимающий Але в тому садіку такі ужасні групи, площадки.....
Записан

Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву
Купила мелок от тараканов! Теперь в голове тихо и спокойно . . . сидят, рисуют...

fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #333 : Ср, 07 Сен 2011, 13:58 »

Якщо в садку нормальні вихователі і дитині там комфортно, то я б не став напрягатись..
Якщо ж перейти в "кращий садок" необхідно, саме заради дитини, якщо відвідування "поганого" садочка негативно впливає на неї, тоді варто спробувати..
Але пробувати треба так, щоб не залишитись без садочка взагалі (якщо в ньому є крайня необхідність). Тобто спробувати пройти ЛКК і тільки після позитивного рішення забирати дитину з одного садочка і влаштовувати в інший.
P.S. "Хороший садок" - це поняття дуже відносне, треба туди походити щоб знати точно, ну або мати знайомих, які водять туди дітей. 
Записан
kamisia
Новичок
*

Тернопіль

Рейтинг: 0
Сообщений: 9



Просмотр профиля WWW
« Ответ #334 : Ср, 07 Сен 2011, 14:03 »

ну я і не думаю раньше часу забирати док. з поганого садіка.
перехожу бо там і кращий режим гуляння, такий самий як в нас, в любу погоду, бо там і кращі виховатилі. хороший 100% хороший
Мене чесно говоря трохи лякає ЛКК. шо там з нами "будуть робити"Непонимающий

« Последнее редактирование: Ср, 07 Сен 2011, 14:05 от kamisia » Записан

Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву
Купила мелок от тараканов! Теперь в голове тихо и спокойно . . . сидят, рисуют...

Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #335 : Ср, 07 Сен 2011, 14:09 »

Вам там будут отказывать. Поэтому настраиваться надо:
1. на нагибание зав. поликлиникой, чтобы давала справку без ЛКК
2. на войну с ЛКК, которым плевать на ваши аргументы
3. на суд с ними.

Вот когда морально подготовитесь к отказам с их стороны, тогда и начинайте. Просто чтобы для вас потрясением не стало их реакция Улыбка
Записан
kamisia
Новичок
*

Тернопіль

Рейтинг: 0
Сообщений: 9



Просмотр профиля WWW
« Ответ #336 : Ср, 07 Сен 2011, 14:14 »

вот тут то ізагвоздка і прикол, в поганий садік нас прийняли БЕЗ ЛКК а хороший випендрюється....
в суд на кого подавати???
Записан

Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву
Купила мелок от тараканов! Теперь в голове тихо и спокойно . . . сидят, рисуют...

Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #337 : Ср, 07 Сен 2011, 14:17 »

На того, кто будет создавать вам проблемы. На каком этапе они возникнут, туда и смотрите Улыбка
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #338 : Чт, 08 Сен 2011, 07:05 »

Mike
скажіть, будь-ласка трохи про ту чарівну довідку від завідуючої, з якою ЛКК непотрібна. Де про неї записано в законі чи постанові чи в чому там ?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #339 : Чт, 08 Сен 2011, 07:43 »

Основной док-т - это приказ №434 от 29.11.2002, а именно п.2.3 «Примірне положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу». Если у вас плохие отношения с участковым педиатром, давите на п.1. («Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини»). Если хорошие, а не подписывает зав., то на п.8.20 «Примірне положення про завідуючого педіатричним відділенням дитячої міської поліклініки» («Завідуючий педіатричним відділенням зобов'язаний... організовувати... оформлення інших документів соціального значення»). У меня 2-й вариант и я давлю на зав.
 
P.S. По додавливанию врачей без ЛКК - это, если я не путаю, к Лилии (у неё опыт больше). Суть: ЛКК - это врачебная комиссия, а ребёнок здоров, поэтому мед. вопросов перед комиссией не стоит.

P.P.S. Да, не совсем понял вопрос Улыбка Правильно, это ф.026 (см. ниже). А я про её выбивание написал.
« Последнее редактирование: Чт, 08 Сен 2011, 07:50 от Mike » Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #340 : Чт, 08 Сен 2011, 07:46 »

Довідка - 026/о, та довідка про епідоточення. Написано в постанові КМУ про садочки:
Цитировать
Прийом   дітей   до   дошкільного   навчального    закладу здійснюється  керівником  протягом  календарного  року на підставі заяви батьків або   осіб,  які їх замінюють,  медичної довідки про стан    здоров'я    дитини,   довідки   дільничного   лікаря   про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
В наказі МОЗ №434:
Цитировать
I. Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчального закладу
1. Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини.
2. Підготовка включає в себе систематичне спостереження на педіатричній дільниці з метою забезпечення гармонійного психофізичного розвитку, оптимального сімейного виховання а саме:
2.1. Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз);
2.2. Оздоровлення та лікування дітей груп "ризику" та диспансерної групи;
2.3. Оформлення медичної документації (ф. № 026/о), яка включає:
а) результати обов'язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
б) дані про профілактичні щеплення (ф. № 063/о);
г) дані лабораторних досліджень;
д) рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі, груп по фізичному вихованню, диспансерних хворих - по спостереженню та оздоровленню.
А МОН в своєму листі, хоч і згадує про ЛКК, але не вимагає мати рішення ЛКК:
Цитировать
відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.
Довідка встановленого зразка це якраз форма 026/о, а для рішення ЛКК (по допуску до садочка) немає встановленого МОЗом відповідного зразка - відповідно довідки такої просто не існує.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #341 : Чт, 08 Сен 2011, 21:44 »

дякую, за відповідь
справа в тому, що ми не догледіли один момент:
наша дільнича поставила нам свою печатку з висновком:"відвідувати дитячий садок може після проведення щеплень". Я розумію, що це велика лажа, тому якось з цієї ситуації виїжджати треба.
Те, що ЛКК вирішує питання по хворих дітках це я розумію, але ж вказано чітко в «Примірне положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу», в пункті 6, що ЛКК вирішує питання про відвідування садка тією дитиною, батьки якої відмовилися від щеплень. Тобто вона по-суті ПОВИННА зайнятися моїм питанням саме в такому ракурсі!
зрештою, завтра буду говорити з завмедом, який і мав би бути головою тієї комісії.

зі сторони садочка, я в дуже ХОРОШИХ поки відносинах з завідуючою і вона просила принести висновок ЛКК.
Записан
Alinka86
Новичок
*

Рейтинг: -2
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #342 : Сб, 10 Сен 2011, 12:16 »

Доброго времени суток всем!Я сейчас пытаюсь оформить ребёнка в сад,мы из Черкасс с составлением заяв нам помогала Ира,огромное спасибо ей за это!Вот чего мы уже добились:Прошли комисию врачей, сдали анализы и прошли ЛКК где нам дали допуск к садику, в форме  и в заключении ЛКК написано: "За соматичним станом здоров"я протипоказань до відвідування ДНЗ немає" В садике отказываются принимать ребёнка потому что в заключении ЛКК по рекомендации МОН должно быть написано:"Відвідувати ДНЗ може" поликлиника в свою очередь ссылается на указания МОЗ и МОН писать именно так как написали мне.Я написала заявление заведующей сада:

                                                                                                             
                                             
Цитировать
       ЗАЯВА

Я,........., прошу прийняти мою дитину, ....... року народження, до ДНЗ № ..., згідно«Положення про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ №305 від 12.03.2003 р., п. 6 якого, встановлює порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу: «Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження».
Також, згідно листа МОН від 25.05.2011 р. №1/9-389 «Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно  наказу Міністерства  охорони здоров'я України  № 434 від 29.11.2002  та затвердженого цим наказом   примірного «Положення  про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу». Враховуючи вище зазначене, відмова керівника  дошкільного навчального закладу  у прийнятті дитини до закладу без  відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України.  За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник  закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.»
Всі документи, які необхідні для прийому моєї дитини до Вашого дитячого навчального закладу, додаю до даної заяви.
 В зв’язку з достатньою обґрунтованістю моїх вимог, прошу негайного розгляду заяви від встановленого ст. 18,19,20 Закону України «Про звернення громадян» терміну (3 дні), у зв’язку з необхідністю виходу на роботу та у моїй присутності.
У разі Вашої відмови, прошу обґрунтувати її на основі Конституції та Законів України, привести докази медичних показників, за якими моя здорова дитина, про що свідчать медичні довідки, які додаються до даної заяви, не може знаходитися в суспільстві. Обґрунтовану письмову відповідь на моє звернення прошу, відповідно до закону України «Про звернення громадян»,направити на вище вказану адресу.



Додатки:
1.   Копія медичної довідки про стан здоров’я дитини (ф. 112/о).
2.   Копія довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
3.   Копія довідки ЛКК.
4.   Копія свідоцтва про народження ...... дитини.
На что я получила такой вот ответ:

Цитировать
Вашу заяву,щодо прийому доньки,...........р.н.,до дошкільного закладурозглянуто 05.09.2011р.
З цього приводу пояснюю,що вашу доньку,.......р.н.,,я не можу прийнятидо дошкільного закладу так,як неналежним чиномоформлена виписка із історії розвитку дитини ф.112/о №642 від 22.08.2011р.та висновок ЛКК №244 від 31.08.2011р.
Згідно з пунктом 6 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкілььного  та шкільного загальноосвітнього навчального закладу,затвердженого наказом Міністерством охорони здоров"я України від 29 листопада 2002р.№434,листа МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ від 25.05.11 №_1/9-389 "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу" питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми,батьки яких відмовляються від щеплень,вирішується лікарсько-консультативною комісією.З огляду на наведені вищенормативи приймати рішення про можливість відвідування дитиною дошкільного закладу мають саме медичні установи.А за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка з висновком лікаря,ЛКК,в яких зазначено,що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,керівник дошкільного закладу зобов"язаний прийняти дитину до дитячого садка.
    У виписці із історії розвитку дитини,........р.н.,ф.112/о №642 від 22.08.2011р. та у висновку ЛКК №244 від 31.08.2011р.зазначено"Дитина соматично здорова.За соматичним станом здоров"я протипоказань до відвідування дитячого садка немає" і не зазначено,що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,що суперечить вище названим норативам.

Теперь нужно составить заявление в прокуратуру,но я сама боюсь составлять(не сильна я в этих делах) Обеспокоенный помогите пожалуйста,кто с таким сталкивался,как правильно написать заявление в прокуратуру на заведующую садом,а именно за превышение полномочий?
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #343 : Сб, 10 Сен 2011, 12:40 »

А що у Вас написано в довідці про епідоточення?
Якщо там немає фрази "відвідувати може" то попросіть дільничну дописати в довідці про епідоточення, що "в контакті з інф. хворими не перебувала, ДНЗ може відвідувати з такого то числа."
Якщо у Вас є фактично дозвіл від ЛКК, то дільнична не мала б впиратись.. І зазвичай таку фразу пишуть саме в довідці про епідоточення.
Записан
Alinka86
Новичок
*

Рейтинг: -2
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #344 : Сб, 10 Сен 2011, 13:37 »

А що у Вас написано в довідці про епідоточення?
Якщо там немає фрази "відвідувати може" то попросіть дільничну дописати в довідці про епідоточення, що "в контакті з інф. хворими не перебувала, ДНЗ може відвідувати з такого то числа."
Якщо у Вас є фактично дозвіл від ЛКК, то дільнична не мала б впиратись.. І зазвичай таку фразу пишуть саме в довідці про епідоточення.
Спасибо!Попробую добиться когда она приедет с курсов.Хотя у нас такая педиатр что и подпись нам боится поставить без распоряжения главной Смеющийся
Записан
Страниц: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 95
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!