Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 29 Апр 2024, 21:52 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печать  
Автор Тема: Календар щеплень скасований!?!  (Прочитано 166803 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #135 : Чт, 26 Мая 2011, 12:40 »

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20110526_2.html
Попередні два міністри про щеплення практично нічого не говорили, в тому числі при зустрічах з представниками ВООЗ і ЮНІСЕФ. Говорили про реальні проблеми нашої медицини, пробували щось змінити і як результат - звільнені. Прийшов новий міністр і зразу окреслив головні цілі, які йому поставлені на посаді..
Цитировать
Сьогодні головна задача Міністерства - забезпечити виконання плану щеплень на сто відсотків.
« Последнее редактирование: Чт, 26 Мая 2011, 20:15 от fenix » Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #136 : Чт, 26 Мая 2011, 13:16 »

Щось мало віриться, що такий документ існує чи буде взагалі, виходячи із заяв нового міністра....
Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #137 : Чт, 26 Мая 2011, 13:36 »

Может немного не по теме, но информативно.
Черговий земляк Януковича. Досьє на нового міністра охорони здоров'я.

Новопризначений міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко з Донецька — це кар'єрний лікар, який нічим, окрім власної прописки та знайомства з президентом Віктором Януковичем, не відзначився.

Його було призначено 24 травня. Попередник Аніщенка Ілля Ємець напередодні втратив свою посаду через відсутність просування реформ у медицині.

Народжений в Краматорську, Аніщенко навчався і все життя пропрацював у Донецьку. Спочатку був лікарем-педіатром, потім головний лікарем однієї з місцевих дитячих лікарень, де він працював до 2003 року. Цілком імовірно, що саме тоді головний лікар познайомився з майбутнім президентом Віктором Януковичем, а в кінці 90-х та на початку 2000-х непримітним губернатором Донеччини.

З того часу в Аніщенка відбувається перший крок до справжнього кар'єрного злету — його призначають начальником управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації, на посаді якого він побував двічі — з 2003 до 2005 і з 2006 до 2010 років. З 2005 до 2006 року йому на декілька місяців довелось повертатись на посаду головного лікаря дитячої лікарні.

Цікаво, що кар'єрні злети та падіння теперішнього міністра дивним чином збігались з успіхами і невдачами його найвідомішого земляка — Януковича. Так перше та друге призначення на посаду начальника управління охорони здоров'я Донеччини відбулось після призначення Януковича на посаду прем'єра.

Дивує лише те, що за всі ці роки 60-річний міністр так і не здобув жодного наукового ступеня, вченого звання чи державної нагороди, що традиційно входить у “джентльменський набір” будь-якого високопосадовця, а тим більше - міністра.

Перебрався він до Києва відносно недавно, коли у грудні 2010 року його призначили відразу першим заступником міністра охорони здоров'я в уряді Юлії Тимошенко. Саме через цю обставину його важко запідозрити у наближеності як до Януковича, так і до Тимошенко. Хоча у даному випадку могла зіграти роль саме крайня закритість вихідця з Донеччини, який ані публічно, ані кулуарно ніколи не намагався вставити палки в колеса ключовим гравцям чи розпочати власну гру.

Принаймні, це пояснює, чому навіть у Інтернеті інформація про нього обмежується лише офіційною біографією.

Можливо, саме неконфліктний і надійний земляк на посаді міністра охорони здоров'я і потрібен був Януковичу. Вочевидь, це і стало причиною його перемоги у конкурсі на цю посаду у голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, “регіоналки” Тетяни Бахтєєвої, яка бачить себе міністром охорони здоров'я ще з часів інавгурації Януковича. http://www.kyivpost.ua/opinion/op-ed/chergovij-zemlyak-yanukovicha-dosye-na-novogo-ministra-ohoroni-zdorovya-21483.html
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #138 : Чт, 26 Мая 2011, 13:45 »

А чтови хотели услышать от министра он, высказал официальную позицию.Сказал то что нужно было сказать ведь ВООЗ и ЮНИСЕФ это прежде всего--деньги.
Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #139 : Чт, 26 Мая 2011, 13:47 »

Ну ясно, краще мати на посаді міністра-виконавця, який не буде задавати питань, ніж міністра-лікаря, який щось думає своєю головою!!!!
Записан
Маня
Создание ВОО
****

Рейтинг: 5
Сообщений: 97


Просмотр профиля
« Ответ #140 : Чт, 26 Мая 2011, 13:50 »

я не дописала и в школу и в сад тоже, инфа с  мин образования,Есть у меня одна бойкая мама которая оббила пороги всех министерств и секретариат президента. Захочет сама расскажет о своем пути по всем кругам ада, в течении почти двух лет
Было бы замечательно (хотя в такие чудеса верится с трудом В замешательстве ). А как же ст.15?
Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #141 : Чт, 26 Мая 2011, 15:09 »

3. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Тобто його потрібно реєструвати, а що на це скаже міністерство юстиції України???
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #142 : Чт, 26 Мая 2011, 15:17 »

Тобто його потрібно реєструвати, а що на це скаже міністерство юстиції України???
Нічого не скаже, МінЮст його просто зареєстрував.
Цитировать
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Тобто з вчорашнього дня.
Новий міністр:
Цитировать
Також для повного забезпечення виконання графіку календаря щеплень Міністерство розробило та внесло зміни в Наказ МОЗ України від 03.02.2006р. № 48, який вже набув чинності.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #143 : Чт, 26 Мая 2011, 17:01 »

Так, я своё отправил. Но если немножко перефразировать, то и коллективно можно повторить.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #144 : Чт, 26 Мая 2011, 18:32 »

Mike - будемо чекати результату
« Последнее редактирование: Чт, 26 Мая 2011, 20:11 от fenix » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #145 : Чт, 26 Мая 2011, 18:39 »

пока так
« Последнее редактирование: Чт, 26 Мая 2011, 19:10 от Лилия » Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #146 : Чт, 26 Мая 2011, 18:40 »

Лилия, документ впечатляет!
Спасибо Вам!

Он есть где-то в сети или это отсканировано с печатного варианта?

Хочу поставить на главную страницу сайта, поэтому хотел уточнить источники?
Записан

Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #147 : Чт, 26 Мая 2011, 18:43 »

Пока в сети нет , скажем так
« Последнее редактирование: Чт, 26 Мая 2011, 19:12 от Лилия » Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #148 : Чт, 26 Мая 2011, 18:46 »

Я только хотела тоже самое  спросить, но Flare опередил.
Супер!
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
Маня
Создание ВОО
****

Рейтинг: 5
Сообщений: 97


Просмотр профиля
« Ответ #149 : Чт, 26 Мая 2011, 18:52 »

Неужели счастье нам? Шокирован
Записан
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!