Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 29 Апр 2024, 22:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2
  Печать  
Автор Тема: Медсестра дала форму  (Прочитано 15672 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
uno
Новичок
*

Kiev

Рейтинг: 2
Сообщений: 25


Просмотр профиля
« : Вт, 17 Мая 2011, 13:52 »

После долгих напоминаний что в Киеве эпидемия коклюша кори и полиомелита медсестра поняла что мы не планируем делать прививки как минимум до 1 года.
И дала форму отказа (анкету)
мол заполните и что хотите то и делайте.
Форма прилагаеться

хочу спросить:
корректно ли её заполнять или в ней есть какой-то подвох?
Может к ней прикрепить форму отказа взятую на форуме?

Спасибо.
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вт, 17 Мая 2011, 15:56 »

Брэд полный.И это у Кийови?Берите ету бамагу и спокойно пишите в прокуратуру.
Записан
uno
Новичок
*

Kiev

Рейтинг: 2
Сообщений: 25


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Вт, 17 Мая 2011, 16:05 »

Да Киев
Обоснуйте

И чем кардинально отличаться отказы которые люди вылаживают на форуме от этого?
« Последнее редактирование: Вт, 17 Мая 2011, 16:06 от uno » Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Вт, 17 Мая 2011, 16:15 »

Не имеют они правов заставить подписывать где сказано что вы будете за все отвечать.
Вам это право дает закон.А их обязанность,хотят они етого или не хотять лечить, и предупрждать заболевания.Эта страшилка для тех кто в начале пути.Здоровья вам и вашему чадушку!
Записан
Inna
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 14
Сообщений: 111


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Вт, 17 Мая 2011, 23:26 »


И чем кардинально отличаться отказы которые люди вылаживают на форуме от этого?

Как это чем? вас кругом делают виноватым.
Пишите свой отказ, ссылаясь на то, что установленной законом формы отказа нет. шапку оставляйте ту же, потом:
Відмовляюсь від проведення щеплень...... керуючись дійсним законодавством України:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Медичне  втручання   (застосування    методів    діагностики, профілактики або лікування,  пов'язаних  із впливом  на  організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не  може  завдати шкоди здоров'ю пацієнта.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи  діагностики,  профілактики  або  лікування визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються    за    згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Згода інформованого  пацієнта   необхідна   для   застосування   методів   діагностики, профілактики та лікування.  Щодо  пацієнта,  який  не  досяг  віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних  представників.    
Ст.6 1. Громадянам України  незалежно  від …переконань… або   інших   ознак  забезпечується  доступність  і  безоплатність здобуття  повної  загальної  середньої  освіти   у   державних   і комунальних навчальних закладах.
Закон України „Про дошкільну освіту”:

Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я":
Ст.6                 Кожний громадянин України має право на охорону  здоров'я,  що передбачає: ... и)  правовий  захист   від    будь-яких    незаконних    форм дискримінації, пов'язаних із станом здоров'я;

Записан
uno
Новичок
*

Kiev

Рейтинг: 2
Сообщений: 25


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Ср, 18 Мая 2011, 08:23 »

Блин так что делать?
Я что - то вообще потерялся
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Ср, 18 Мая 2011, 08:44 »

Выбросте даную Вам бамагу.И напишите отказ в выше предложенной форме.Законно утвержденной формы нет,зуб даю.А если они будут упиратся скажите, что пожалуетес
дяде прокурору.Уверен-подумают.Если нужно могу дать форму которую писал сам.
к.тел 067 473 07 63 Александр
« Последнее редактирование: Ср, 18 Мая 2011, 09:18 от папа » Записан
uno
Новичок
*

Kiev

Рейтинг: 2
Сообщений: 25


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Ср, 18 Мая 2011, 09:15 »

если не сложно дайте.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Ср, 18 Мая 2011, 09:24 »

http://www.privivok.net.ua/forms
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Ср, 18 Мая 2011, 10:38 »

если не сложно дайте.
Можна так:
Цитировать
Завідуючому (назва закладу)
П.І.П. (завідуючого)
батьків дитини П.І.П. (дитини)
П.І.П. (батька)
П.І.П. (мами)
Заява
    Ми, П.І.П. (батька) та П.І.П. (мами), заявляєм про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій нашій дитині П.І.П. (дитини), окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показами.
1) Відмовляємось від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р.Пирке):
- через наявність у складі вакцин та біопроб одного (у деяких випадках – декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду (канцерогену), фенолу (токсичного яду). За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, Раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті;
- з етичних міркувань, через використання у виробництві деяких вакцин (проти краснухи,  вітрянки) диплоїдних клітин, тканин абортованих плодів людини;
- через можливість виникнення післявакцинальних ускладнень (стійких функціональних та морфологічних змін в організмі, що виходять за межі фізіологічних коливань і призводять до значних порушень стану здоров’я), таких як:
- Абсцеси.
- Анафілактичний шок та анафілактоїдні реакції.
- Алергічні реакції (набряк Квінке, висипка типу кропивниці, синдром Стівенса-Джонсона, Лайела).
-Гіпотензивний-гіпореспонсивний синдром (гостра серцево-судинна недостатність, гіпотонія, зниження тонусу м‘язів, короткочасне порушення або втрата свідомості, судинні порушення в анамнезі).
- Артрити.
- Безперервний пронизливий крик (тривалістю від 3 годин і більше).
- Судоми фебрильні, судоми афебрильні.
- Менінгіти/енцефаліти.
- Анестезія/ парестезія.
- Гострий в‘ялий параліч.
- Вакциноасоційований паралітичний поліомієліт.
- Синдром Гійєна-Барре (полірадікулоневрит).
- Підгострий склерозувальний паненцефаліт.
- Паротит, орхіт.
- Тромбоцитопенія.
- Підшкірний холодний абсцес.
- Регіональний лімфаденіт(и).
- Келоїдний рубець.
- Генералізована БЦЖ-інфекція, остеомієліт, остеїт.
2) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі:
Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст. 42 “Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ...   застосовуються    за    згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта”
Ст. 43 “Щодо  пацієнта,  який  не  досяг  віку 15 років, ... медичне втручання здійснюється за згодою їх законних  представників.”
Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”:
Ст. 12 Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку ..., профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків.
Ознайомлені зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.
Нагадуємо Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

Дата:                                                                                                                                 Підписи:
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Ср, 18 Мая 2011, 11:13 »

По моему убеждению данная форма крутовата.Что бы понимать изложенное п.1 должен пройти определенный период. Человек должен разобратся в том о чем он пишет.Достаточно преамбулы и пп.2, 3.Мед.сестра не зверь она на работе ее тоже, можно понять хотя бывают разные.Это заявление должно быть в двух экз.на случай чего и зарегистрировано.Писать на имя глав.врача дет.больницы (поликлиника не юр.лицо).Отметить также:
Дана заява терміну дії не має.  Може бути  змінена лише нами батьками або чинним законодавством України.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #11 : Ср, 18 Мая 2011, 11:49 »

Нам при посещении педиатра на прошлой неделе дали специальную форму на маленьком куске бумаги, где просто написано, что "я, такой-то, отказываюсь от такой-то прививки моему ребенку такому-то на срок такой-то. дата, подпись"
я подписал, дописав "от всех прививок и Манту", по просьбе педиатра с медсестрой указал до конца года - надо будет, еще напишем.

Ну не любят медики срока "навсегда", хотят конкретные сроки - в этом плане я могу пойти им навстречу. Улыбка

Поддержу мнение, что не стОит писать заявление об отказе в виде "простыни" с указанием всех законов (их и так все должны знать), возможных осложнений и т.п. (ваша мотивировка - ваше личное дело, право на отказ прописано в законе, вы лишь его законно используете).

А все аргументы (в случае вопросов у педиатра) можно тезисно изложить при разговоре.
Если медработник проявляет интерес к вашей позиции, то можно дать почитать/подарить книжку ПВО или БИ.
Но в нашем случае педиатр старой закалки - шарахнулась "как чёрт от ладана" при попытке подарить её ПВО, увидев страшную фамилию автора - Коток. Подмигивающий
Записан

Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #12 : Ср, 18 Мая 2011, 13:14 »

Мне пришлось большие - пребольшие заявления писать с перечнем всех законов.  Тогда сказали, что "пришла подготовлена". В поликлинике знают лишь то, что в пользу вакцинации.
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Ср, 18 Мая 2011, 14:40 »

По моему убеждению данная форма крутовата.Что бы понимать изложенное п.1 должен пройти определенный период. Человек должен разобратся в том о чем он пишет.
Щось я не зрозумів, Ви тут про що??
Весь п.1 це є обгрунтування відмови і це дуже важливо. Відмова від щеплень на всіх етапах має бути обгрунтована, і чим більше вона обгрунтована, тим краще. Пояснюю:
Згідно ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" - http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=4004-12 садочки і школи зобов'язані
Цитировать
усувати за  поданням  відповідних  посадових  осіб  державної санітарно-епідеміологічної  служби  від роботи, навчання, відвідування дошкільних закладів осіб,  які  є  носіями  збудників інфекційних  захворювань,  хворих  на  небезпечні  для   оточуючих інфекційні хвороби,  або  осіб,  які  були  в  контакті  з  такими хворими,  з  виплатою  у  встановленому  порядку    допомоги з соціального  страхування,  а  також  осіб,  які  ухиляються    від обов'язкового  медичного  огляду  або  щеплення  проти   інфекцій, перелік яких встановлюється центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я
Дальше, хто такі "особи що ухиляються від щеплення" дізнаємся з - Наказу МОЗ №66 "Про затвердження Інструкції про порядок внесення подання про відсторонення осіб від роботи або іншої діяльності"
http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_19950414_66.html
Цитировать
1.4.5. Особами, які ухиляються від щеплення проти інфекцій, визнаються:
громадяни або їх неповнолітні діти, які необгрунтовано відмовились від профілактичного щеплення з метою запобігання захворюванню на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір;
Чому це важливо - для наочного прикладу, дивимось таке рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/4352370
Цитировать
Як вбачається зі скарги-заяви ОСОБА_2 від 17.11.2008р. на ім'я директора ЗОШ НОМЕР_1, начальника міського управління освіти, начальника управління освіти Волинської облдержадміністрації, Міністра освіти України він та його дружина відмовились від усіх профілактичних щеплень, вакцинацій, равакцинацій, біопроб та інших процедур, що пов'язані з введенням в організм сторонніх речовин з мотивів наявності у складі вакцин токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу, які в результаті міжнародних досліджень можуть стати причинами розвитку аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, синдрому раптової дитячої смерті тощо. Крім того, як зазначив позивач в судовому засіданні загальновідомими стали випадки ускладнень, що виникають після проведення профілактичних щеплень, а тому, враховуючи побоювання за життя та здоров'я своїх дітей він і прийняв рішення про відмову від таких щеплень.
З огляду на вищевикладене, суд вважає доведеною обґрунтованість відмови ОСОБА_2 та ОСОБА_3 від проходження їх дітьми, а саме: ОСОБА_8, ОСОБА_9,ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 профілактичних щеплень.
і тут же:
Цитировать
Разом з тим, суд вважає позовну вимогу прокурора щодо скасування подання СЕС м.Луцька та Луцького районуНОМЕР_2 від ІНФОРМАЦІЯ_1р. відносно інших дітей, які не отримали профілактичних щеплень (тобто крім дітей сім'ї Дудік, що навчаються в ЗОШ НОМЕР_1) безпідставною, оскільки не наведено жодної підстави обґрунтованості відмови батьків таких учнів від проведення профілактичних щеплень.
Думаю тепер зрозуміло чому відмова має бути обгрунтованою? І чхати на розміри цієї відмови (приведений варіант, доречі, ще дуже компактний, на лист А4 поміщається Подмигивающий) і почуття медсестри, яка скоріше за все і читати відмови не буде, а просто вклеїть її в карточку дитини.
Писать на имя глав.врача дет.больницы (поликлиника не юр.лицо).
Згідно ст.43 ЗУ "Основи законодавства про охорону здоров'я" - http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2801-12
та ст.12 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" - http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1645-14
Цитировать
Якщо   особа   та   (або)  її  законні  представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень,  лікар  має право  взяти  у  них  відповідне письмове підтвердження,  а в разі відмови  дати  таке  підтвердження  -  засвідчити   це   актом   у присутності свідків.
Тобто, як я розумію, заява-відмова це є "відповідне письмове підтвердження" і пишеться вона на ім'я свого дільничного лікаря.
P.S. Це все звичайно ІМХО і кожному в своїй конкретній ситуації, мабуть видніше, якими аргументами керуватись, як діяти і які заяви писати. Подмигивающий
   
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #14 : Ср, 18 Мая 2011, 15:36 »

Все это верно но зачем лишний раз показывать свою ученость и кому?Кроме того человек которому рекомендуют это письмо должен сам понимать о чем он пишет.Было время когда я писал заяву от руки и за меня писали под мой почерк(что бы их начальство не дергало).
Ето я выявил когда проходили мед.комиссию.Все бы ничего я не в обиде просто было не ловко читать(з релігійних переконань).Наша уч.педиатр знала что наша семья-православная.Поетому навешать  (а вы не знаете... а вы не понимаете...) легко. Мы  должны делать все грамотно взвешено и обдуманно.Взвешенно потому что хотим мы этого или не хотим а с врачами общатся придется так зачем дразнить гусей пусть пасутся-пока.
« Последнее редактирование: Ср, 18 Мая 2011, 18:57 от папа » Записан
Страниц: [1] 2
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!