Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вт, 16 Апр 2024, 14:17 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2
  Печать  
Автор Тема: Образцы заявлений и жалоб  (Прочитано 74385 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« : Пн, 20 Мая 2013, 08:54 »

Лето, не всегда мы будем доступны!
 В помощь нам и вам будет полезно!(надеюсь)

 
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 20 Мая 2013, 09:01 »

Прокурору ____________________
району м. Києва
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________

                  Від __________________________

СКАРГА
про невиконання ЗУ «Про звернення громадян»


«__»____________20__ року, мною, ______________________________, було надіслано заяву (скаргу) про _____________________________ до ____________________________. «__»________20__ року на мою адресу надійшло повідомлення про вручення вказаного листа адресату «__» ________ 20__ року, про що у повідомлені міститься відповідна відмітка про отримання листа уповноваженою особою (копія повідомлення до скарги додається). Проте, з моменту отримання моєї заяви (скарги) _______________________________ та по теперішній час жодної відповіді мені надіслано не було, повідомлення про продовження терміну розгляду моєї заяви я не отримував.
Як зазначається у ст. ст. 14., 15 Закону України (надалі ЗУ) «Про звернення громадян», органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян, посадові особи до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов’язані об’єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань). Відповідь за результатами розгляду заяв (клопотань) в обов’язковому порядку дається тим органом, який отримав ці заяви і до компетенції якого входить вирішення порушених у заявах (клопотаннях) питань, за підписом керівника або особи, яка виконує його обов’язки.
Диспозицією статті 18 зазначеного Закону встановлено, що громадянин України, який звернувся із заявою чи скаргою до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви чи скарги.
Відповідно до вимог ст. 19 ЗУ «Про звернення громадян», органи державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та інші посадові особи зобов’язанні письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення.
Статтею 20 ЗУ «Про звернення громадян» передбачено, що від дня надходження звернень вони розглядаються і вирішуються в місячний термін, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Лише у виняткових випадках (якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо), такий термін може бути збільшений. Варто зазначити, що у такому випадку термін не може перевищувати сорока п’яти днів.
З моменту отримання ______________________ мого звернення пройшло ___________ днів, протягом цього часу жодної відповіді чи повідомлення від __________________ мені не надходило. Таким чином, ______________________ протягом встановленого законом терміну розгляду заяви (скарги), відповіді на неї так і не надав, чим порушив вимоги Закону України «Про звернення громадян».
Оскільки зазначеним Законом України (ст. 29) передбачено, що нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян здійснюється Генеральним прокурором України та підпорядкованими йому прокурорами, а також в зв’язку з необхідністю вжиття заходів з метою поновлення моїх порушених прав, захисту законних інтересів та притягнення порушників до відповідальності, на підставі ст. ст. 14,15,18,19,20,29 ЗУ «Про звернення громадян», та ЗУ «Про прокуратуру», -

ПРОШУ:

1.   прийняти та розглянути мою скаргу;
2.   усунути порушення ______________________ закону України «Про звернення громадян»;
3.   притягнути винних осіб до відповідальності згідно діючого законодавства України;
4.   про розгляд моєї скарги повідомити мене письмово.

Додаток: копія повідомлення про вручення.


«___» _________ 20__ р.         ___________   
« Последнее редактирование: Пн, 20 Мая 2013, 09:03 от Лилия » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пн, 20 Мая 2013, 09:56 »

 Этот образец сырой! жду критики!




         

          ПИБ

         Проживаючої за адресою:

          Т...... Моб. Т.....

         
Заява
             

Я ПИБ , заявляю про відмову від підписання інформованої добровільної згоди пацієнта на проведення діагностики, лікування та  на проведення операції та   знеболення за  №003-6/о, затвердженої Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012 року №110. Яка була мені запропонована для проведення медогляду моєму сину ПИБ. тому що вважаю що підписання даної форми передчасним і по об'єктивних причинах не можливим.
 Оскільки:1. Я  не ознайомлена ,та не отримувала інформацію про характер захворювання моєї дитини, особливості його перебігу, діагностики та лікування.
2. Я не ознайомлена з планом обстеження і лікування. Не отримала в повному обсязі роз’яснення про характер, мету, орієнтовну тривалість діагностично-лікувального процесу та про можливі несприятливі наслідки під час його проведення, про необхідність дотримання визначеного лікарем режиму в процесі лікування.

3.  Мені не надали в доступній формі інформацію про ймовірний перебіг захворювання і наслідки у разі відмови від лікування.

4. Я  не мала можливість задавати будь-які питання, які мене цікавлять, стосовно стану здоров’я, перебігу захворювання і лікування, та не одержала на них відповіді.

Я дозволяю  медогляд моєму сину   ........ р.н.проводити лише у моїй присутності в  №** дитячій поліклініці *** міської дитячої лікарні.

           Я  не даю згоду на внесення до локальної інформаційної госпітальної системи, яка ведеться закладом охорони здоров’я, персональних даних моєї дитини, та вимушена вас попередити що   при   використанні   інформації,   що   становить   лікарську таємницю, в навчальному процесі, науково-дослідній роботі, в  тому числі у випадках її публікації у спеціальній  літературі,  повинна бути забезпечена анонімність пацієнта. У тому числі даних щодо стану здоров’я, поставлених  діагнозів

Звертаю Вашу увагу, що згідно чинного законодавства, «Службова необхідність» - не є підставою для передачі третім особам персональних даних та відомостей, що стосуються лікарської таємниці.

. Жоден  документ який  призначається  третім особам, що стосуеться  стану здоровя  мого сина згідно ст. 286 Цивільного кодексу України,  забороняєть  вимагати  за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз і методи лікування фізичної особи, а особа, що дізналася про лікарську таємницю у зв'язку з виконання службових обов'язків або з інших джерел, зобов'язана стримуватися від поширення такої інформації. Статтею 11 Інформація про фізичну особу Закону України «Про інформацію» передбачено, що не підлягають розголошуванню відомості, що стосуються лікарської таємниці.   
 

  Дата   
пiдпис
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Чт, 23 Мая 2013, 20:18 »

Головному лікарю

________________________
від кого, адреса
________________________
ЗАЯВА
про ненадання згоди на обробку персональних даних

Я, ___________________________________________________________________

стосовно згоди на обробку моїх персональних даних у базі персональних даних «електронний реєстр пацієнтів», передання моїх персональних даних до Управління охорони здоров’я району та Міністерства охорони здоров’я України, повідомляю наступне.

Керуючись ч. 2 ст. 32 Конституції України № 254к/96-ВР від 28.06.1996 р., а також. 2 ст. 11 Закону України «Про інформацію» № 2657-12 від 02.10.1992 р. в редакції від 13.01.2011 р.; абз. 5 п. 2 ст. 8 та п. 6 ст.6 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 01.06.2010 р., я не надаю згоди на обробку моїх персональних даних.

Ст. 6 Міжнародної конвенції № 108 «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», ратифікованої ЗУ № 2438-УІ від 06.07.2010 р. забороняє автоматизовану обробку персональних даних, які стосуються здоров’я, якщо внутрішнє законодавство не забезпечує відповідних гарантій. Українське законодавство не визначає особливих критеріїв захисту персональних даних про стан здоров’я.

Більш того, сама Конвенція не відповідає вимогам сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, про що свідчать кроки європейської спільноти найближчим часом приймати нову: див. п.2.3 Заключення Європейської Групи з етики у науці та нових технологіях Європейської Комісії № 26 від 22.02.2012, http://ec.europa.eu/bepa/european-group-ethics/docs/publications/ict_final_22_february-adopted.pdf.

При наданні мені медичних послуг прошу керуватись також Наказом МОЗ № 666 від 30.08.2012 р. про «Порядок ведення електронного реєстру пацієнтів Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва», за п. 11.2 якого «Відмова фізичної особи (пацієнта) від внесення її даних до Реєстру не є підставою для ненадання медичної допомоги».

Дана заява є зверненням у розумінні Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р. № 393/96-ВР. Відповідь на неї прошу надіслати письмово на вказану вище адресу в термін, визначений ст. 20 цього Закону.

З повагою,

дата підпис

Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Чт, 23 Мая 2013, 20:19 »

То же самое только для своего ребенка.

Головному лікарю

_______________________

від кого, адреса ________________________
ЗАЯВА

про ненадання згоди на обробку персональних даних

Я,

В інтересах моєї неповнолітньої дитини, ________________________________________

стосовно згоди на обробку персональних даних у базі персональних даних «електронний реєстр пацієнтів», передання моїх персональних даних до Управління охорони здоров’я району та Міністерства охорони здоров’я України, повідомляю наступне.

Керуючись ч. 2 ст. 32 Конституції України № 254к/96-ВР від 28.06.1996 р., а також. 2 ст. 11 Закону України «Про інформацію» № 2657-12 від 02.10.1992 р. в редакції від 13.01.2011 р.; абз. 5 п. 2 ст. 8 та п. 6 ст.6 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 01.06.2010 р., я не надаю згоди на обробку  персональних даних моєї дитини.

Ст. 6 Міжнародної конвенції № 108 «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних», ратифікованої ЗУ № 2438-УІ від 06.07.2010 р. забороняє автоматизовану обробку персональних даних, які стосуються здоров’я, якщо внутрішнє законодавство не забезпечує відповідних гарантій. Українське законодавство не визначає особливих критеріїв захисту персональних даних про стан здоров’я.

Більш того, сама Конвенція не відповідає вимогам сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, про що свідчать кроки європейської спільноти найближчим часом приймати нову: див. п.2.3 Заключення Європейської Групи з етики у науці та нових технологіях Європейської Комісії № 26 від 22.02.2012, http://ec.europa.eu/bepa/european-group-ethics/docs/publications/ict_final_22_february-adopted.pdf.

При наданні мені медичних послуг прошу керуватись також Наказом МОЗ № 666 від 30.08.2012 р. про «Порядок ведення електронного реєстру пацієнтів Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва», за п. 11.2  якого «Відмова фізичної особи (пацієнта) від внесення її даних до Реєстру не є підставою для ненадання медичної допомоги».

Дана заява є зверненням у розумінні Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996р. № 393/96-ВР. Відповідь на неї прошу надіслати письмово на вказану вище адресу в термін, визначений ст. 20 цього Закону.

З повагою,

дата       підпис
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пт, 24 Мая 2013, 06:46 »

Форма письмового запиту на інформацію
(для фізичних осіб)

_
Розпорядник інформації:
Кому:
___________________________,
(прізвище, ім’я, по батькові запитувача інформації)
який(яка) мешкає за адресою:
___________________________
___________________________
тел.: _________; е-mail:_________
ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ


Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати мені таку інформацію
(Вид, назва, реквізити чи короткий зміст документа, щодо якого
зроблено запит)___________________________________________
_________________________________________________________

Відповідь на запит на інформацію прошу надсилати за адресою:
_______________________________________________________
_________________________________________________________________


Ознайомлений(а) з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більше 10 сторінок. ___________
                                                                                     (підпис)    
______________ 20__ року       _________         ________________
       (дата)                     (підпис)                               (ініціали та прізвище)




* При подачі відповідальній особі з питань запитів на інформацію у письмовій формі на конверті обов’язково вкажіть «Публічна інформація».

« Последнее редактирование: Пт, 24 Мая 2013, 06:57 от Лилия » Записан
Анастасия
Новичок
*

Винницкая обл.

Рейтинг: 2
Сообщений: 33


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Вс, 26 Мая 2013, 11:03 »

Может кому-нибудь понадобиться. Писала заведующей в сад...

Завідувачці Комунального закладу
«________________ дошкільний навчальний
заклад (ясла-садок) комбінованого типу № ____
«______________________»
___________________________________

___________________________________,
яка проживає за адресою:
____________________________________
поштовий індекс _______
контактний телефон: _________________

Заява

Прошу надати мені письмове підтвердження інформації, отриманої від Вас    під   час    усної  бесіди  (дата бесіди.)   про те,  що  згідно   зі   списком
 до зарахування    в     ДНЗ    «____________»     за    моєю     дитиною ______________________________ (________________ року народження) є місце в групі набору ______________ року, та що він буде зарахований до ДНЗ «________________» у серпні – вересні ____________ року.
Оформлену та завірену належним відповідь прошу направити на мою поштову адресу у встановлений Законом строк.
В разі прийняття рішення про відмову в задоволенні прохання, викладеного у заяві, прошу довести до мого відома у письмовій формі з посиланням на Закон і викладенням мотивів відмови, а також із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення, на підставі статті 15 Закону України «Про звернення громадян».

дата                                                                                  підпис
Записан
Анастасия
Новичок
*

Винницкая обл.

Рейтинг: 2
Сообщений: 33


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Вс, 26 Мая 2013, 23:21 »

Настя, а зачем вы писали такое заявление, если за вами закреплено место в сад и вы есть в списках? А то нам тоже скоро в сад.

Мы без прививок. Пока сделали карту в поликлинике, по головам получили зава поликлиники, зава в саду от своего начальства в управлении образования, короче шла по головам. Вот приходим мы в садик с документами в июне (как и требовалось ранее), а нам говорят мол приходи в середине августа и документы я пока у вас брать не буду. Почуяло мое сердце неладное и написала я это заявление, чтобы получить гарантию Ответ был такой: на ваше заявление от такого-то сообщаю, ваш ребенок такой-то будет принят и число. усе После такого ответа я точно знала, что сказать мне в августе, ой-а-мест-нет, никто не сможет. После этого в августе без личного присутствия завы сада (отпуск) у меня не брали документы и я писала заявление на прием, отправляя почтой. Скажу, что очень удобно было ссылаться на такой ответ.

Вот пример моего заявления в сад о приеме ребенка (мы вообще без прививок и манту - стерильные)

Завідувачці Комунального закладу
«___________________ дошкільний навчальний
заклад (ясла-садок) комбінованого типу № ________
«______________________»
_______________________________

________________________________________,
яка проживає за адресою:
АР Крим, м. Євпаторія,
____________________________________
поштовий індекс _______
контактний телефон: ______________________

Заява

Прошу прийняти мого сина ________________________ (_________ року народження) у ДНЗ №_____ «Золотий ключик» з 01.09.2012 згідно із Вашим повідомленням № 104 від 08.06.2012).
Прошу розглянути питання про прийняття моєї дитини у ДНЗ № ___________ без внесення благодійного внеску на розрахунковий рахунок Піклувальної ради "_________" у сумі 4000 грн. Причиною моєї відмови сплатити данні кошти є те, що я молодий спеціаліст, працюючий у сфері освіти. На сьогодні знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до трьох років із двома синами, чоловік самостійно забезпечує родину. Дохід родини в декілька разів менший суми благодійного внеску. В разі потреби, за Вашим письмовим запитом будуть додатково надані документи, що засвідчують неспроможність внести зазначений у заяві благодійний внесок.
Також нагадую, що умови прийняття у дитячий навчальний заклад через сплату благодійних внесків не відповідає діючому Закону України "Про дошкільну освіту" та суперечить статті 53 Конституції України. Тому наполегливо Вас прошу розглянути мою заяву в законному порядку, без подальшого звернення зі скаргою у вищестоящу організацію.
До цієї заяви про прийом дитини у ДНЗ № ______ "_________" згідно із пунктом 6 "Положення про дошкільний навчальний заклад", затвердженого Кабінетом Міністрів України від 12 березня 2003р. № 305, додаються копії таких документів: медична довідка про стан здоров'я дитини із висновком лікаря, що  дитина  може  відвідувати  ДНЗ,  оформлена  у  зазначений  Вами  час на 1 червня 2012 року; свідоцтво про народження дитини; письмове повідомлення № 104 від 08.06.2012 про те, що дитина буде прийнята у ДНЗ № 2 з 01.09.2012 року.
Оригінали зазначених документів та довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення (у зв'язку із коротким терміном її дійсності) будуть надані за Вашою вимогою та безпосередньо перед початком занять і відвідуванням моєю дитиною дитячого садку.
Оформлену та завірену належним чином відповідь прошу направити на мою поштову адресу у встановлений Законом України «Про звернення громадян» термін.
В разі прийняття рішення про відмову в задоволенні прохання, викладеного у заяві, прошу довести до мого відома у письмовій формі з посиланням на Закон і викладенням мотивів відмови, а також із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення, на підставі статті 15 Закону України «Про звернення громадян».

Додаток:
1. Ксерокопія медичної довідки про стан здоров'я дитини на 7-ми арк.;
2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;
3. Ксерокопія повідомлення № 104 від 08.06.2012.


___________                                                   _____________(_______)

Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Вс, 02 Июн 2013, 08:02 »

Против лома нет приема если вы уже знаете о таких нюансах со взятками, то заявления даже грамотно составленное, ни на инспектора гороно, , ни на зав дет.сада вопрос не решат. Ловите их на взятках!!!


Куди можна звернутися за допомогою в разі вимагання хабара?

У разі вимагання хабара викладачем ви маєте пра­во офіційно звернутися до правоохоронних органів з заявою про відповідний злочин. Під час вимагання у вас хаба­ра ви можете використати диктофон (мобільний телефон з диктофоном) для запису розмови про вимагання хабара. Цей запис може бути залучений до заяви про злочин і використаний як доказ вимагання винагороди за **********
До правоохоронних органів, які займаються документуванням, попередженням і розкриттям (корупційних) злочинів і правопорушень у сфері службової діяльності, відносять Управління по боротьбі з організованою злочинністю та Уп­равління департаменту боротьби з економічними злочинами МВС України, Управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України, органи прокуратури.
При виникненні таких ситуацій в першу чергу варто звер­нутися до чергового в Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України у вашему регіоні:
 
УБОЗ УМВС України в Вінницькій області
(0432)21-34-40, 21-34-41
УБОЗ УМВС України у Волинській області
(0332) 29-63-81, 25-40-69
УБОЗ УМВС України в Дніпропетровській області
(056) 725-03-02
УБОЗ УМВС України в Донецькій області
(062)332-91-01
УБОЗ УМВС України в Житомирській області
(0412)40-74-93,22-28-93
УБОЗ УМВС України в Закарпатській області
(0312)2-95-08,5-42-12
УБОЗ УМВС України в Запорізькій області
(0612)32-63-67,34-31-83
УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області
(0342) 75-01-50, 29-53-75
УБОЗ УМВС України в Київській області
(044)417-52-77
УБОЗ ГУМВС України в м.Києві
(044) 521-66-29
УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області
(0522) 24-23-43, 29-73-81
УБОЗ ГУМВС України в Криму
(0652) 54-70-30, 25-50-93
УБОЗ УМВС України в Луганській області
(0642)53-53-12,49-84-37
УБОЗ УМВС України у Львівській області
(0322) 65-97-20
УБОЗ УМВС України в Миколаївській області
(0512)49-80-02
УБОЗ УМВС України в Одеській області
(0482) 28-22-86
УБОЗ УМВС України в Полтавській області
(0532)56-15-90,51-76-06
УБОЗ УМВС України в Рівненській області
(0362)62-11-99,29-25-93
УБОЗ УМВС України в Сумській області
(0542) 22-22-81
УБОЗ УМВС України в Тернопільській області
(0352)33-90-14,27-12-15
УБОЗ УМВС України в Харківській області
(0572) 7-000-370, 7-000-541
УБОЗ УМВС України в Херсонській області
(0552) 26-44-07
УБОЗ УМВС України в Хмельницькій області
(0382) 55-27-44
УБОЗ УМВС України в Черкаській області
(0472) 19-32-22, 45-73-19
УБОЗ УМВС України в Чернігівській області
(0462)11-07-21,11-07-46, 11-04-09
УБОЗ УМВС України в Чернівецькій області
(0372)3-32-13,3-43-66
УБОЗ УМВС України в м.Севастополі
(0692) 59-44-76
« Последнее редактирование: Вс, 02 Июн 2013, 08:09 от Лилия » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Вс, 02 Июн 2013, 17:42 »

Может кто знает, какое убедительное заявление надо писать в гороно, чтобы ребенка взяли в сад... Просто у нас в городе такая ситуация:всё решает инспектор гороно, которая записывает в очередь на садик...
Вопрос №0: у вас есть все док-ты, в т.ч. - и справка с фразой? Есть есть или точно будет, можно начинать бодаться с гороно.

В каждом отделе образования каждого горсовета есть Положение, согласно которому они работают. Т.к. типовое положение разработано МОН, то 99% гарантии, что и утверждённое на сессии горсовета будет его повторять. К сожалению, в сети для Ильичевска я не нашёл опубликованного, но, думаю, получить его вполне возможно.

Оно (те же 99%) будет содержать фразу типа:
Цитировать
Завданнями відділу освіти є: ... аналіз стану освіти в місті, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання міської програми розвитку освіти

Это означает, что все эти очереди, записи и нехватка мест - это косяк самого управления образования. И если оно, управление, не подало наверх (в горсовет) оф. бумагу о необходимости организации новых ДНЗ или еще как-то не прикрыло свою попу, то к нему самому могут быть вопросы и именно на это можно обращать внимание при общении с ними.

Хотя я бы начал именно с зав.садиком, но раз такой случай...

Цитировать
Заявление в гороно

Я, мама/папа ребёнка ФИО год.рожд. с целью поступления в ДНЗ № подал ДАТА зав.садиком ФИО заявление № (прилагается) с просьбой принять ребёнка в садик. Однако, зав.садиком мне было отказано в приёме. Отказ был мотивирован тем, что, якобы, приём в садик ведётся в гороно инспектором ФИО.

Если это действительно так, то прошу принять моего ребёнка в садик №, оплату питания гарантируем, мед. док-ты готовы (копии прилагаются) и будут предоставлены по требованию.

В случае, если в данном садике нет мест для моего ребёнка, то:
1. прошу сообщить мне об этом - об отсутствии мест в садике №;
2. прошу сообщить мне о первом же случае отчисления/исключения кого-либо из садика №, т.е., о появления в этом садике свободного места;
3. сообщить мне перечень садиков рядом с местом нашего жительства для поступления в них моего ребёнка по нашему выбору.
4. в случае отсутствия мест в близлежащих садиках прошу сообщить мне предлагаемые районо варианты устройства моего ребёнка в ДНЗ

Согласно Положению об отделе образования, в задачу вашего отдела входит анализ состояния образования в городе, прогнозирование развития и усовершенствование сети соотв. учебных учреждений согласно образовательным потребностям граждан. Поэтому, в случае отсутствия мест в ДНЗ для моего ребёнка, прошу сообщить мне фамилии должностных лиц отдела образования, ответственных за состояние сети ДНЗ и чьи действия привели к невозможности получения образования моим ребёнком согласно ст.53 Конституции для обращения в прокуратуру с заявлением о преступлении по ст.367 УК «халатность».

Так сказать, если жечь - то напалмом!  Улыбка
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Чт, 04 Июл 2013, 09:50 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как написать заявление или может быть жалобу в ГОРОНО? Ситуация следующая: моему сыну 3,5 года, его невзлюбила одна воспитательница. Ребёнок после её смены нервный, плачет, ночью просыпается и кричит, просит его не бить, а последние дни даже ночью стал писать в кровать. В садик отказывается идти. Когда спрашиваю, кто его бьёт, называет воспитательницу. Просит чтобы я его не толкала. Попросила показать как его толкают - показал, что его трясут "как грушу", опять же называет воспитательницу. Показывает как она его за ручку дёргает. Это какой-то ужас. На эту воспитательницу не одна я жалуюсь, много мам тоже не довольны, но все почему-то молчат. Мой ребёнок в группе самый маленьким. Я не говорю, что все детки плохие, а мой самый лучший, но это ведь ребёнок. Сегодня пошла поговорить с воспитательницей, так она меня вообще ошарашила: сказала, что это не она ребёнка била, а другая какая-то мама, за то что мой сын забрал у чужого ребёнка игрушку. Подскажите как написать заявление на неё в гороно?Непонимающий Может у кого была такая ситуация
Заявление пишите в произвольной форме, что накипело то и пишите,другой вопрос что у вас нет доказательств насилия против вашего ребенка и нет союзников ...Это значит что вероятнее всего вы не получите результата от ваших действий...Придумайте как добыть не опровержимые факты, если были следы от рукоприкладства следовало это фиксировать и возбуждать уголовное дело...
 Единственное что в данном случае я могу посоветовать это сходить на консультацию к независимому психологу и взять у него заключение и тогда у вас появится зацепка и повод для написания жалобы и в ГОРОНО и в прокуратуру
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Пт, 09 Авг 2013, 11:27 »

Прошу тыцьнуть меня носом в образец заявления на имя зав. п-кой о дооформлении ф-026. Срочно нужно. Заранее МЕРСИ
ЗЫ: Справка на руках, но без заветной фразы. Педиатр согласен только на: "может посещать после проведения вакцинации"
Моё творчество - тут: www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,873.msg12833.html#msg12833
« Последнее редактирование: Пн, 14 Окт 2013, 21:20 от Mike » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #12 : Вс, 18 Авг 2013, 14:06 »

Вариант для гороно, совместное творчество с treasury:

===================

Зав.деп.освіти

Заява
щодо дій зав.садочком <№№№>

У <ДАТА> мною була написана заява про вступ моєї дитини <ПІБ> <Р.Н.> до дошкільного навчального закладу <№№№> <НАЗВА>. Однак, всупереч ст. 15, 18, 19, 20 ЗУ «Про звернення громадян», моя заява не була розглянута по суті, а також письмова відповідь з посиланням на Закон із зазначенням порядку оскарження мені надана не була.

Натомість, незважаючи на чіткі норми
1) ст. 53 Конституції («Кожен має право на освіту.... Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної... освіти в державних і комунальних навчальних закладах»);
2) рішення Конституційного суду № 5-рп/2004 від 04.03.2004 р. («доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права  на  освіту  на  принципах  рівності,  визначених статтею 24 Конституції.. означає,  що нікому  не  може бути  відмовлено  у  праві  на  освіту»);
3) ст. 8 Конституції («Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії»),
мені було устно відмовлено в отриманні моєю дитиною освіти освіту в цьому закладі.

У усній розмові зав.садочком <№№№> <ПІБ> посилалася на ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб». Однак, норма цієї статті у даному випадку суперечить ст. 53 Конституції України про право на освіту, а тому, згідно ст. 8 Конституції, НЕ МОЖЕ БУТИ ЗАСТОСОВАНА.

Такої ж думки притримується МОНмолодьспорт, яке у своєму листі №1/9-389 від 25.05.2011 р., проаналізувавши законодавство про освіту В ЦІЛОМУ (а не одну тільки ст. 15, як це зробила зав.садочком <ПІБ> та МОЗ у своєму листі №4.25-58/3095 від 30.11.2007 р.), зробила такий висновок:

«відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень СУПЕРЕЧАТЬ діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із ВИСНОВКОМ ЛІКАРЯ, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПРИЙНЯТИ дитину до закладу»

Отже, у діях зав.садочком <ПІБ> вбачається ознаки злочину, передбаченого ст. 183 (незаконна  відмова у прийнятті до навчального закладу), 367 (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам) КК України.

Згідно <АБЗ. 6 РОЗД. 3> Положення про Управління освіти виконавчого комітету <МІСТО/ОБЛ> ради, завданням управління, зокрема, є створення у межах своїх повноважень умов для реалізації однакових прав громадян України на освіту.

Згідно <РОЗД. 4> Управління здійснює такі функції, як контроль щодо дотримання Державного стандарту загальної середньої освіти у місті, керівництво і контроль діяльності дошкільних навчальних закладів, контроль дотримання навчальними закладами комунальної власності законодавства у сфері освіти, державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг, вживає заходів щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх.

<СЕКТОР ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ> Управління освіти створює в межах своїх повноважень умови для реалізації прав на отримання дошкільної освіти, організовує виконання актів законодавства у сфері дошкільної освіти та здійснює контроль за їх виконанням, забезпечує захист прав учасників навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах міста, здійснює управління дошкільними навчальними закладами, здійснює контроль за додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти керівниками дошкільних навчальних закладів.


З огляду на вищенаведене, прошу:
1. реалізувати гарантоване ст. 53 Конституції право на отримання освіти в комунальних закладах шляхом зобов'язання зав.садочком Бугайової А.П. прийняти мою дитину до ДНЗ <№№№> <НАЗВА>;
2. проконтролювати виконання зав.садочком <ПІБ> виконання Вашого припису;
3. попередити зав.садочком <ПІБ> щодо необхідності додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти В ЦІЛОМУ, а не лише виключно однієї ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб»;
4. попередити мене за <ТЕЛ> не пізніше, ніж за 24 год. до початку розгляду моєї скарги по суті для забезпечення моєї присутності при розгляді згідно ст. 18 ЗУ «Про звернення громадян» - я хочу бути присутнім при розгляді моєї заяви.

У разі неможливості вступу моєї дитини до ДНЗ <№№№> <НАЗВА>, прошу:
5. організувати вступ моєї дитини до іншого дошкільного навчального закладу поруч із нашим місцем проживання;
6. або іншим чином організувати реалізацію нашого права на отримання дошкільної освіти згідно Державного стандарту.

У разі відмови в задоволенні вимог щодо дотримання норми ст. 53 Конституції,  викладених у  заяві, згідно ст. 15 ЗУ Про звернення громадян», прошу довести це до мого відома в письмовій формі на вказану поштову адресу із посиланням на законодавство і викладенням  мотивів  відмови,  а  також  із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

Через неможливість користування послугами державних та/або комунальних дошкільних навчальних закладів та необхідність виходу на роботу дружини, ми будемо вимушені тимчасово користуватися послугами няні/репетитора, договір з якою буде оформлено відповідно до чинного законодавства для подальшого відшкодування посадовими особами, винними у порушенні права нашої дитини на освіту у зазначених закладах, у судовому порядку.

Одночасно із цим, при тривалій неможливості реалізації конституційного права моєї дитини на освіту я буду вимушений у відповідності до ст. 55, 56, 214 КПК звернутися до прокуратури із заявою про злочин, передбачений ст. 367 КК.

======================
п.4 - опционально, по желанию.
Записан
Кузькина мать
Пользователь
**

Одесская обл.

Рейтинг: 9
Сообщений: 98



Просмотр профиля
« Ответ #13 : Чт, 05 Сен 2013, 19:24 »

Вариант заявления с требованием оформить 026:
Цитировать
Зав.п-кою
__________________________________

ПІБ, адреса, телефона

ЗАЯВА

ДАТА я, відповідно до вимог наказу МОЗ України №434 від 29.11.2002 р. «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», звернулась у дитячу поліклініку №№№ для проходження медичного огляду своїй дитині і отримання медичної карти ф. 026/о про стан здоров’я для відвідування дошкільного начального закладу (ДНЗ). Дитина здорова, оглянута спеціалістами лікувального закладу, про що є відповідні записи в формі 026/о. В контакті з інфекційними хворими не була.
Мною, у встановленому законом порядку, оформлена відмова від всіх профілактичних щеплень нашій дитині та передана педіатру ПІБ (!!! или какая у вас ситуация – опишите!!!). Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов’язаних з вакцинацією і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі ст. 42, 43 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 12 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Педіатр ПІБ на підставі того, що у дитини відсутні профілактичні щеплення, відмовився оформлювати ф. 026/0 належним чином із записом: «дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад».

Відмова педіатра у оформленні медичної карти ф.026 у відповідності до порядку вступу до ДНЗ, затвердженого постановою КМУ №305 від 12.03.03 р.,  порушує право моєї дитини на здобуття освіти у дошкільних навчальних закладах, що гарантоване ст. 53 Конституції, та суперечить діючому законодавству.

<опционально> Також доводимо до Вашого відома, що через неможливість користування послугами державних та/або комунальних дошкільних навчальних закладів та необхідність виходу на роботу, ми будемо вимушені тимчасово користуватися послугами няні/репетитора, договір з якою буде оформлено відповідно до чинного законодавства для подальшого відшкодування посадовими особами, винними у порушенні права нашої дитини на освіту у зазначених закладах, у судовому порядку.

З ОГЛЯДУ НА ВИЩЕЗАЗНАЧЕНЕ, ПРОШУ ВАС:

1.   Зобов’язати педіатра ПІБ оформити належним чином нашій дитині медичну карту ф. 026/о із внесенням в неї медичного висновку «дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад».
2.   Повідомити письмово про результати розгляду заяви.


З повагою
Дата, підпис
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #14 : Чт, 05 Сен 2013, 20:30 »

Цитировать
Зав.п-кою
__________________________________

ПІБ, адреса, телефона

ЗАЯВА

ДАТА я, відповідно до вимог наказу МОЗ України №434 від 29.11.2002 р. «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», звернулась у дитячу поліклініку №№№ для проходження медичного огляду своїй дитині і отримання медичної карти ф. 026/о про стан здоров’я для відвідування дошкільного начального закладу (ДНЗ). Дитина здорова, оглянута спеціалістами лікувального закладу, про що є відповідні записи в формі 026/о. В контакті з інфекційними хворими не була.
Мною, у встановленому законом порядку, оформлена відмова від всіх профілактичних щеплень нашій дитині та передана педіатру ПІБ (!!! или какая у вас ситуация – опишите!!!). Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов’язаних з вакцинацією і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі ст. 42, 43 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 12 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Педіатр ПІБ на підставі того, що у дитини відсутні профілактичні щеплення, відмовився оформлювати ф. 026/0 належним чином із записом: «дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад».

Відмова педіатра у оформленні медичної карти ф.026 у відповідності до порядку вступу до ДНЗ, затвердженого постановою КМУ №305 від 12.03.03 р.,  порушує право моєї дитини на здобуття освіти у дошкільних навчальних закладах, що гарантоване ст. 53 Конституції, та суперечить діючому законодавству.

<опционально> Також доводимо до Вашого відома, що через неможливість користування послугами державних та/або комунальних дошкільних навчальних закладів та необхідність виходу на роботу, ми будемо вимушені тимчасово користуватися послугами няні/репетитора, договір з якою буде оформлено відповідно до чинного законодавства для подальшого відшкодування посадовими особами, винними у порушенні права нашої дитини на освіту у зазначених закладах, у судовому порядку.

З ОГЛЯДУ НА ВИЩЕЗАЗНАЧЕНЕ, ПРОШУ ВАС:

1.   Зобов’язати педіатра ПІБ оформити належним чином нашій дитині медичну карту ф. 026/о із внесенням в неї медичного висновку «дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад».
2.   Повідомити письмово про результати розгляду заяви.


З повагою
Дата, підпис
а это заявление не на главврача писать надо?сижу-думаю,подскажите!
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Страниц: [1] 2
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!