Як допомогти нашій діяльності

Ми – незалежна організація, яка створена однодумцями для боротьби з брехнею, що віднімає людські життя та скалічує людські долі.
Але незалежність має й зворотню сторону медалі: нам катастрофічно не вистачає коштів, тому що все, що потребує витрат, поки що фінансується виключно з особистих коштів членів Ліги, а багатих людей серед нас, на жаль, немає…

Для чого потрібні гроші? В першу чергу – для розповсюдження інформації. Унікальність ситуації - в тому, що рекламний лінк на цей сайт, на який звертає увагу людина, може зберегти їй (або її близьким) здоров'я, а може навіть і життя.

Залежно від наявності коштів ми плануємо розповсюджувати інформацію в Інтернет, а за можливості, й у інших медіа-джерелах.

Надіслати нам кошти можливо через WebMoney або на банківський рахунок. Сума не має значення: навіть одна Ваша гривня допоможе привести на цей сайт 5-10 чоловік!

Для отримання реквізитів, будь-ласка, сповістіть нас про своє бажання допомогти через форму зворотного зв'язку (категорія "Перечислить деньги").

Дякуємо за Вашу допомогу!