За фактом смерті дитини після щеплення від поліомієліту відкрито кримінальну справу

ПоліціяУ місті Біла Церква раптово померла малолітня дитина. 

Білоцерківським відділом поліції за фактом смерті 3-річного хлопчика відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

25 листопада 2015 року о 2-й годині ночі до Білоцерківського відділу поліції по телефону надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги, що о 1 годині 50 хвилин констатовано смерть малолітнього мешканця Білої Церкви - 3-х річного хлопчика.

Під час виїзду на місце події, працівники поліції з’ясували, що на початку листопада в дитячому садку проведено вакцинацію дітей. Через два дні у одного хлопчика погіршився стан здоров’я: піднялася температура тіла, болі в животі (нудота). Близько тижня дитина знаходилась на стаціонарному лікуванні в одній із лікарень у м. Біла Церква. Після виписки з медичного закладу, хлопчик знаходився за місцем проживання. Через 10 днів у дитини настільки погіршився стан здоров’я, що вночі він помер. 

За фактом смерті малолітньої дитини Білоцерківським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Досудове розслідування триває, призначено судово-медичну експертизу, встановлюються причини смерті.

Джерело: Білоцерківський відділ поліції


Дивіться також: