Вакцинація проти здоров'я: нові дані про шкідливість щеплень на тлі вакцинального насильства, що посилюється

ПК ЛігаПрес-реліз, Київ, УНІАН, 30-08-2017

Здоров'я дітей та майбутніх поколінь у небезпеці. І ця загроза має повсюдний примусовий характер у вигляді розповсюдження обов'язкової планової вакцинації в усьому світі.

Протягом більш ніж десяти років наша організація висвітлювала питання дитячих щеплень та їхнього зв'язку з важкими захворюваннями, і навіть смертями, дітей. Неодноразові вакцинальні скандали, спричинені залякуванням батьків дітей, неприкритою брехнею посадовців від медицини, нав'язування населенню України небезпечних кампаній вакцинації і, як наслідок – погіршення здоров'я дітей, збільшення кількості важких хронічних захворювань – все це можливо було попередити, вивчаючи статистичні дані та численні дослідження світової науки. Проте й досі дитяче здоров'я залишається розмінною монетою у руках ділків «Великої Фарми» та їхніх підручних. І це – трагедія в масштабах всієї планети, тому подальше замовчування фактів та можливих наслідків масової вакцинації загрожує нам генетичними мутаціями, скороченням народжуваності, зростанням кількості важких невиліковних захворювань з раннього дитячого віку, що можна схарактеризувати терміном “ДЕПОПУЛЯЦІЯ”.

Країни, уряди яких будуть адекватно оцінювати ризики масових щеплень для здоров'я майбутніх поколінь, можуть вберегти своє населення від цієї загрози.

Першою країною, що вирішила припинити цю злочинну практику, виявилась Швеція. Ця країна відхилила низку законопроектів, якими пропонувалося введення обов'язкової вакцинації, про що шведський Риксдаг 10 травня 2017 року видав відповідний документ. Що ж підштовхнуло парламент розвиненої європейської країни до такого радикального кроку? Схоже, Швеція виявилась піонером у прозрінні від понад-двохсотрічної ілюзії лише завдяки повазі до голосу своїх співгромадян, які не бажають миритися із будь-яким примусом, а також завдяки патріотизму своїх посадовців та депутатів. Головними причинами відмови від обов'язкової вакцинації в документах зазначено серйозні наслідки для здоров'я людей та порушення конституційних прав громадян щодо вибору власних методів охорони здоров'я.

Протягом останніх 10-15 років науковий світ відзначає справжній бум відкриттів у генетиці, нейрофізіології та імунології, і що особливо актуально – ці відомості щодо змінення людської природи, колективного здоров'я та омолодження важких захворювань через вакцинацію у кілької поколіннях людей. Не випадково Агентство з охорони зовнішнього середовища США (EPA USA) за даними таких відкриттів відзначило, що 1988 рік виявився критичною точкою відліку в прирості захворювань аутистичного спектру.

Згідно наймасштабнішим дослідженням, що було проведено з 1979 року в США, Австралії, Великій Британії та Данії протягом більш ніж тридцяти років, які опубліковано в дуже авторитетному виданні Journal of Public Health and Epidemiology («Журнал суспільного здоров'я та епідеміології») за липень 2014 року, відзначається, що «численні публікації останніх років наголошують щодо потенційної важливості змінення білків через нові генетичні мутації та їхні ролі у маніфестації хвороб аутистичного спектру та інших захворювань нервової системи».

У статті «Вплив зовнішніх факторов на розповсюдженість захворювання на аутизм після 1979 року» Тереза Дейшер із співавторами довели чіткий зв'язок між введенням у календар дитячих вакцин, що містять живі віруси, вирощені на клітинах абортованих плодів людини (наприклад, клітинні лінії MRC5, WI-38) та періодами зростання рівня захворювань нервової системи, таких як аутизм, синдром гіперактивності та дефіциту уваги, нездатність до навчання, затримки психічного розвитку, дитячої шизофренії. Особливо характерними ці шокуючі дані були для США, оскільки в 1983 році американські діти отримували лише 6 вакцин у перші 15 місяців життя, і при цьому рівень захворюваності на аутизм був 1:10 000 дітей, а в 2017 році вони до такого віку вже отримують 23 вакцини, і цей показник захворюваності злетів до 1:68 дітей!

Живий клітинний матеріал людини міститься у вакцинах: КПК (наприклад, у Пріорікс проти кору, краснухи та паротиту – обов'язкова в Календарі вакцинації), Хаврікс та Аваксім (проти гепатиту А). Генетичний аналіз таких вакцин показав наявність додаткових забруднень у вигляді фрагментів чужорідного генетичного матеріалу (ДНК), які навіть не було зазначено в інструкції до препаратів. Але, що ще небезпечніше, було доведено наявність людських ендогенних ретровірусів (ЛЕР): ці ЛЕР науковці-генетики знаходять у клітинах мозку та крові людей із шизофренією, маніакально-депресивним психозом, аутизмом та аутоімунними захворюваннями! Невипадково у висновках цього надзвичайно важливого дослідження вчені акцентують на можливості виникнення аутоімунних станів та генетичних мутацій у вакцинованих людей! З іншого боку, генетики попереджують від використання тканин тварин у трансплантології саме через ризик зараження ретровірусами інших біологічних видів, але ж для вирощування вірусів також використовують клітини тварин та птахів (у клітинній лінії VERO використовуються клітини нирок африканських зелених мартишок).

Ще більш сенсаційним виявилось проведене вперше в світі дослідження науковців під керівництвом Ентони Мейсона з державного університету штату Джексон, США, опубліковане у авторитетному виданні Journal of Translational Science за 2017 рік під назвою “Пілотне порівняльне дослідження здоров'я вакцининовани та невакцинованих американських дітей у віці від 6 до 12 років».

Це дослідження мало дві цілі:

  1. порівняти якість здоров'я щеплених та нещеплених, зокрема наявність гострих та хронічних станів, а також потребу у медичному обслуговуванні та лікуванні;

  2. вивчити, чи є зв'язок між вакцинацією та розвитком неврологічних захворювань.

Приводом до цієї праці були багаторічні дискусії про зв'язок щеплень та розвитку важких уражень центральної нервової системи (ЦНС) у дітей, при чому зазначається, що 15% (!!!) американських дітей страждають від нездатності до навчання, дефіциту відчуттів та затримки розвитку, а Vaccine Injury Compensation Program (Програмою компенсації потерпілим від післявакцинальних ускладнень в США) з 1986 року виплачено в якості компенсацій 3,2 мільярди доларів!

Для вивчення було взято дані 666 дітей на домашньому навчанні з чотирьох штатів, причому 261 (39%) з них були нещепленими.

Результати просто викликають шок: у щеплених дітей ризик захворіти на алергічний риніт у 30 разів вищий, складність навчання – в 5,2 разів вища, синдром гіперактивності та дефіциту уваги — більш ніж у 4 рази вище, аутизм – більш ніж у 4 рази, затримка психомоторного розвитку — у 3,7 рази, екзема — у 2,9 разів, хронічний отит – у 2,4 рази, інші хронічні хвороби — у 2,4 рази. Вакцинація була щільно пов'язана із виникненням запалення легень та вушних інфекцій, коли частіше виникала потреба у антибіотиках, операцій на вухах, протиалергійних препаратів, антиастматичних, жарознижуювальних, при тому, чим більше було вакцинацій (дозозалежний ефект), чим меншим був вік щеплених дітей, тим частіше вони потребували госпіталізації та частіше виникали смертельні випадки. Частота виникнення цих проблем у частково щеплених дітей займала середнє положення між повністю вакцинованими та невакцинованими.

Друга частина дослідження також підтвердила значний зв'язок вакцинації та порушень нервово-психічного розвитку у дітей, особливо при поєднанні з фактором недоношеності, ці ризики зростали у 6,6 разів.

Варто зазначити, що схожі результати було виявлено при інтернет-опитуванні батьків вакцинованих та невакцинованих дітей, в якому брало участь 17461 дітей (більшість з опитаних нещеплених були з США). Ці дані були опубліковані в 2011 році Андреасом Бахмейром з Германії, причому дослідження проводилося виключно за рахунок благодійності і не мало жодного конфлікту інтересів. За результатами опитування з'ясувалося, що щеплені діти мають у 2-5 разів більше хронічних хвороб, ніж нещеплені, ось лише деякі з них:

Захворювання

У нещеплених

У щеплених

Алергії

10,6%

22,90%

Астма

2,3%

18,00%

Середній отит

1,9%

11,00%

Гіперактивність

2%

7,90%

Аутоімунні хвороби

0,37%

7,00%

Епілепсія

0,33%

3,60%

Аутизм

0,44%

1,10%

Цукровий діабет

0,07%

0,25%

З огляду на викладене вище хотілося б згадати дослідження Раїси Аманджолової (головного акушера-гінеколога Казахстану), яка ще тридцять років тому попереджала про можливість виникнення вакцинассоційованої епохи СНІДу, коли п'яте покоління кроликів, щеплених лише двома дитячими вакцинами, виявилось повністю неплідним. Ми ж з вами є четвертим вакцинованим поколінням!

Очікуючи на значний суспільний резонанс цих даних, а також спроби дискредитувати цю інформацію з боку МОЗ України чи підконтрольних йому ЗМІ, просимо також взяти до уваги наявність конфлікту інтересів з боку медичних посадовців, яких було викрито в отриманні хабарів від продажу вакцин.

Висновки:

В зв'язку з останніми науковими публікаціями про небезпечність примусової вакцинації, особливо масової, вважаємо за необхідне:

  1. залишити рішення питання про змінення Закону України про захист населення від інфекційних хвороб, статті 15-ї, за громадянами нашої країни шляхом голосування;

  2. внести на розгляд у Верховну Раду питання про створення програми компенсацій після ПВР та ПВО за прикладом розвинених країн світу;

  3. створити робочу групу з громадських організацій, батьків дітей, лікарів, юристів для контролю та моніторингу можливих корупційних дій МОЗ у галузі вакцинопрофілактики.

ГО «Ліга захисту громадянських прав» 

Коментарі

прививки

на работе заставляют делать прививку от столбняка, я отказалась словами, медик мне сообщила , что я должна взять свою карту и идти к инфекционисту, чтоб тот зафиксировал что мне єту прививку делать нельзя

Задайте свой вопрос на нашем форуме

Там больше шансов получить компетентный ответ.
http://www.privivok.net.ua/smf/