Док. фільм «ВАКЦИНА СТРАХУ»

Програма "Цілком таємно", НТВ
Режисер: Максим Пастухов
Росія, 2005 рік
Тривалість: 43 хв.

Прогнози про наступ епідемії грипу ворохоблять населення всієї планети. На думку Всесвітньої організації охорони здоров'я єдиним порятунком від інфекційних захворювань є вакцинація. ВОЗ розробляє програми вакцинації для країн третього світу і знаходить гроші для закупівлі вакцин у фармацевтичних компаній. В той же час багато мешканців латиноамериканських, азіатських, африканських та інших держав навіть не здогадуються, що вони беруть участь в тривалому експерименті виробників вакцин.

До недавнього часу недавнего времени Россия входила в так называемый "БСЕ" – сприятливий список "ікс", укладений виробниками вакцин виключно для корпоративного використання. Абревіатура "БСЕ" означає, що в країні можна випробовувати нові вакцини...

Герої програми - Вероніка Михальова, Андрій Волков і Діма Артамонов – вже ніколи не стануть такими здоровими, як мільйони їх ровесників. Вони стали інвалідами не з власної волі, а з волі держави, котра свідомо йде на такі жертви, наперед плануючи відсоток ускладнень.
Чи залишаться наші країни полігоном для широкомасштабного експерименту фармацевтичних концернів?
Якими є трагічні наслідки вакцинації для пацієнтів, ісорії яких розповідає ця програма?

Про це (і не тільки) - в документальному розслідуванні журналістів телекомпанії "Цілком таємно". 


Скачать: