Газета "День": Ще раз про масові щеплення

Вакцини - бызнес на страху

№234, вівторок, 23 грудня 2008
Ігор КАГАНЕЦЬ,
журнал нової еліти «Перехід-IV»

18 грудня телеканал «Інтер» показав сміливий і відвертий фільм «Вакцини. Бізнес на страху». Його автори усвідомлювали, який корупційний гадючник розворушили, тому намагалися бути максимально коректними. Зрештою, вони показали лише вершину злочинного айсберга, проте й цього виявилося достатнім для того, щоб зробити три вражаючі висновки.


ГЕНОЦИД, БІЗНЕС, КОРУПЦІЯ

По-перше, чим більше вакцинацій, тим більше хворих. Причиною є самі вакцини, бо містять отруйні хімічні речовини і живих збудників хвороб. Вливання їх у людську кров підриває імунітет і викликає масові захворювання, нерідко з важкою інвалідністю. По-друге, метою масових вакцинацій є не здоров’я населення, а банальне збагачення фармацевтичних компаній. Медицина перетворилася на індустрію, зацікавлену в розширенні ринку споживачів, тобто хронічно хворих. По-третє, індустрія щеплень і так званої охорони здоров’я наскрізь корумпована. Шкідливість вакцинації вже є доконаним фактом, так само, як і те, що масові вакцинації перетворилися на головну причину епідемій. Красномовне підтвердження: наявна епідемія туберкульозу серед поголовно щепленого від туберкульозу населення України. Або скандал щодо узгодженої спроби МОЗ, ВООЗ та ЮНІСЕФ здійснити незаконну масову вакцинацію 9 млн. української молоді...

З новітньою антигуманною формулою «медицина — це бізнес» все зрозуміло. Незрозуміло інше: як психічно здорові громадяни вільної країни дозволяють вливати в свою кров і кров своїх дітей відверто отруйний «коктейль» — зі збудників хвороб, ртуті, формальдегіду, алюмінію, залишків абортивного матеріалу, тваринних вірусів та іншої гидоти. Що це: небажання самостійно мислити? Отже, про світогляд. Попри надзвичайну різноманітність світоглядних систем, їх можна розділити на дві фундаментальні групи, що тяжіють до двох протилежних полюсів. Між ними не може бути ні симбіозу, ні компромісів: «Хто не зо Мною, той проти Мене, і хто зо Мною не збирає, той розкидає» (Матвій 12.30).

СВІТОГЛЯД РАДІСНОЇ ЕВОЛЮЦІЇ ТА «ЛІВИЙ» ШЛЯХ

Перший полюс — це сонячний, традиційний європейський світогляд. Згідно з ним, наш Всесвіт створений нескінченно добрим, люблячим і мудрим Творцем. Його ще називають Богом-Отцем, Сварогом, Батьком Небесним. Згідно із сонячним світоглядом, людське тіло має ідеальну конструкцію вже від народження, тож нам потрібно лише оволодіти захованими в ньому можливостями. На індивідуальному рівні це досягається плеканням духовної, психічної та фізичної культури. Зокрема, кожна людина має закладений в неї Творцем внутрішній механізм самозцілення і може навчитися його використовувати.

Протилежний полюс — сатанинський. Не треба лякатися цього слова. Воно походить від арамейського «сатана», що означає «противник», «той, хто чинить опір». У даному контексті воно позначає системну протидію розгортанню божественної присутності у Всесвіті та опір еволюції людини. Проявом цієї «богоборчої протидії» є пропаганда спотворених уявлень про сутність життя, намагання обдурити Творця і обійти природні закони. Квінтесенцією «богоборства» стало підривне гасло «Після нас хоч потоп!», яке нині просякає усі пори держави та суспільства. Згідно з цим світоглядом, при розробці конструкції людини Творець допустив помилки, тому його треба підправити (обрізати, вакцинувати тощо).

ЕВОЛЮЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Із традиційної сонячної точки зору, хвороби — це індикатори, які сигналізують людині про неправильний спосіб її життя: накопичення помилкових думок, брудних слів і шкідливих дій. Відповідно, епідемії інфекційних хвороб вказують на серйозні ментальні й організаційні проблеми всього суспільства. Тому для ліквідації хвороби потрібно в першу чергу ліквідувати її першопричину — світоглядні, психічні та соціальні деформації.

А як бути з дитячими хворобами? Достеменно відомо, що вони життєво потрібні, бо виконують функцію тренінгу імунної системи людини. Крім того, дитячі хвороби є засобом природного добору. Як пише у книзі «Безжальна імунізація» ізраїльський лікар-гомеопат Олександр Коток, «щеплення протиприродні за своєю суттю. Імунна система людини розвивається методом навчання. Природою запрограмовані дитячі хвороби, які стимулюють дозрівання імунної системи. Сучасне нав’язливе щеплення від усіх можливих хвороб не дає можливості імунній системі в цілому здорових дітей розвиватися, за що дітям доводиться платити в сьогоденні й майбутньому серйозними хворобами».

«Богоборці» стоять на протилежних позиціях. Вони стверджують, що існує лише один «сеанс» життя, тому хвороби і природний добір — це завжди зло. Мовляв, дитячі хвороби створюють дискомфорт, а боротьба за існування вимагає неприємного напруження всіх сил. Тому треба зробити так, вважають вони, щоб не було ні дитячих хвороб, ні боротьби. Зокрема, якщо в людині погана генетика, то їй треба замінити погані гени, а якщо деякі органи погано працюють, то їх треба пересадити.

Виглядає спокусливо, проте суперечить законам природи. Тому на практиці все виходить навпаки: масова вакцинація від хвороб щоразу більше підриває природний захист людства і призводить до все більш загрозливих епідемій; пересадка органів вже створила кримінальну індустрію «розбирання на запчастини» здорових людей заради купки хворих багатіїв; а до яких страхітливих наслідків призведуть генетичні маніпуляції — можна лише здогадуватися.

Якщо використовувати технічні аналогії, то «богоборець» нагадує оператора, що отримав для роботи досконалий суперкомп’ютер. Але замість того, щоб обережно дослідити його можливості й оволодіти ними, він дістає викрутку і починає «покращувати» конструкцію.

Коли це все закінчиться? Лише тоді, як люди вирвуться з «матриці» сатанинського світогляду і повернуться до правдивих уявлень про Всесвіт і його Творця, про людину та її еволюцію.


Оригінал статті на сайті газети "День" 

Див. також: