Черговий вакцинальний психоз від українського МОЗ і ВООЗ

Вакцинация от кори

Заява ГО «Ліга захисту громадянських прав», 2018-01-21

Знову Україну приголомшує черговий вакцинальний психоз, викликаний істерією в ЗМІ. Цього разу приводом для її розпалювання став очікуваний циклічний підйом захворюваності на кір, який відбувається кожні 5-6 років практично в усьому світі.

Нагадаємо, що тема кору давно мусується посадовцями МОЗ України та зацікавленими у цьому лікарями-інфекціоністами, які займають високі посади, чи мають наукові ступені, або ж просто є розкрученими медіа-персонами від медицини. Це - ті самі вакцинодістрібьютери, і повторюють ті самі заїжджені мантри про недостатнє охоплення та загрозу різних епідемій "з дитячими трунами у кожному дворі".

Нагадаємо, що в 2008 році вже була спроба прищепити незареєстрованою індійською двокомпонентною вакциною проти кору та краснухи 9 мільйонів українських громадян репродуктивного віку. Кампанія була нав'язана ВООЗ в порушення законів України, але з тріском провалилася після активного громадянського спротиву, викликаного смертю підлітка з Краматорська та масових ускладнень. Далі - в 2009 році, після оголошенні ВООЗ про пандемію свинячого грипу найвищого ступеня загрози, було здійснено спробу вакцинації недостатньо вивченою вакциною проти грипу декількома мільйонами доз. Але після скандального викриття фейкової пандемії світовими ЗМІ, яку супроводжували масові післявакцинальні ускладнення в Європі та Америці, ця кампанія також провалилася.

Але, мабуть, шлях України до Європи ділки від «Біг Фарми» використовуватимуть як шантаж, зливаючи надлишки вакцин у вигляді «безкоштовної допомоги» або просто просуваючи свою продукцію під виглядом державних програм, на які виділяються величезні бюджетні кошти. Згадайте безпрецедентну за масштабами брехні та залякування кампанію 2015-2016 років. Коли через виявлення двох випадків вакцінасоційованого паралічу (тобто пов'язаного з введенням вакцини проти поліомієліту), було оголошено загрозу епідемії поліомієліту, і українські діти отримали чергового «троянського коня»: додаткові дози живої поліомієлітної вакцини із терміном дії, що спливав, яку потім за місяць після закінчення «благодійної акції» заборонили в світі. Навіть повідомлення у ЗМІ про десять померлих в ранній післявакцинальний період не протверезили деяких особливо тривожно-відповідальних батьків.

Далі ще більше: із жадібністю піраній, що відчули смак крові, підгодовані експерти ВООЗ/МОЗ/ЮНІСЕФ одразу ж кинулися створювати нову епідемічну загрозу. На жаль, приводом для маніпуляцій батьківськими страхами стали жертви ускладнень кору (більшість з них – діти). І знову ми бачимо цинічні та безпідставні висновки, що всі померлі - нещеплені, а причиною поширення захворювання на кір є недостатнє охоплення щепленнями.

Втім, злагоджений хор брехунів періодично розбивається повідомленнями про те, що багато хто з хворих на кір були щеплені проти неї раніше! Наприклад, Федір Лапій, головний позаштатний спеціаліст з імунології м.Києва, доцент Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика, наприкінці 2017 року змушений був визнати, що «Серед тих, хто захворів, 70% — це вакциновані». Ці дані підтверджуються повідомленням МОЗ України від 22.05.2017, в якому Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров'я, наводить статистику щодо захворюваності на кір за перші 4 месяці 2017 року, яка свідчить, що більше 60% тих, хто захворів, були раніше щеплені проти кору, а близько 40% із щеплених отримали обидві рекомендовані українським Календарем дози вакцини КПК. Також і серед померлих від ускладнень хвороби за останній час, як виявилося, є ті, хто отримав усі щеплення за графіком.

Ніхто не зацікавлений у пошуку справжніх причин смертей (пізня або неправильна діагностика кору та його ускладнень, неадекватне вживання протигарячкових препаратів, несвоєчасне звернення за медичною допомогою, неправильне лікування ускладнень, проблеми з імунною системою, що стали причиною смерті). Проте для цього явища давно є пояснення у вигляді імунологічних механізмів, які пояснюють неефективність вакцинації проти кору та більш важке протікання хвороби у щеплених, їх як мінімум два:

  • феномен антигенного імпринтингу;

  • феномен антитілозалежного посилення інфекції.

Також має місце генетична схильність організму до нездатності виробляти антитіла, за рахунок чого завжди, навіть при найвищому охопленні щепленням, залишається неімунізований прошарок серед щеплених, їх близько 5-10%. Це зводить нанівець спроби зупинити інфекції за допомогою кампаній щеплень. Справжню картину статистики вакцинованих серед хворих та померлих ми навряд чи дізнаємося: зазвичай це ретельно приховується і висвітлюється тільки через деякий час у професійній пресі, що названо «парадоксом кору», яка стає інфекцією щеплених! Такий саме стан справ і з наслідками вакцинацій. В країні відсутня об'єктивна статистика післявакцинальних ускладнень, зокрема – смертей (їх просто не реєструють). Пам'ятаймо, що вакцина призводить до тих самих ускладнень, що і хвороба, і останнім часом це трапляється дедалі частіше! Післявакцинальні реакції та ускладнення, зазначені виробником:

  • анафілактичний шок на компоненти вакцини (наприклад, при алергії на курячий білок, чого ніхто не перевіряє перед щепленням, а тим більше - не попереджає, або до антибіотика неоміцину), з загрозою смерті;
  • тромбоцитопенія (зменшення кількості елементів крові, що відповідають за згортання, з можливістю кровотечі);

  • синдром Гійєна-Баре (полірадикулоневрит, тобто ураження нервової системи, яке проявляється паралічами, і є практично невиліковним);

  • енцефаліти, менінгіти (запалення нервової тканини, через що дитина до кінця життя може стати інвалідом), судоми.

У дітей раннього віку можливий розвиток аутизму, що було доведено дослідженням Ендрю Вейкфілда в 1998 році саме після застосування вакцини MMR (КПК), після чого лікар зазнав жорстоких переслідувань з боку фармбізнесу (докладніше - дивіться фільм «Відвакціновані» про результати дослідження цієї вакцини та численні фінансові махінації та фальсифікації.

Самий виробник вказує в інструкції до вакцини, що захисний ефект може бути не досягнуто.

Через присутність генетичного матеріалу людини під час виробництва краснушного компонента вакцини можливе масове зараження ретровірусами людини, про що ми вже попереджали на своїй пресконференції від 30.08.17 (на підставі 30-річного дослідження багатьох тисяч дітей США, Данії, Великої Британії та Австралії), що загрожує жахливими наслідками!

Результати такого поголовного щеплення живою вакциною під час сезону грипу та сезонних ГРВІ, а також у дітей, які отримали дві необхідні за календарем дози вакцини КПК, слабких, які часто хворіють, з хронічними часто рецидивуючими хворобами, або хворобами, що перебувають у прихованій формі, важко оцінити! Навіть якщо в найближчому післявакцинальному періоді дитина не отримала ніяких ускладнень, накопичувальний ефект від багаторазового введення щеплень, так званий вакціноз, дасть про себе знати різким сплеском у дитячому та підлітковому віці аутоімунних, психічних, алергічних, онкологічних, генетичних та інших захворювань, більшість з яких - невиліковні: (1), (2), (3), (4)

Але потім вже буде пізно шукати винних, та й ніхто ніколи не доведе, що дитина втратила ресурс здоров'я через безперервне виснаження імунної системи нещадною вакцинацією. Суспільству весь час намагаються нав'язати ілюзію, що кір - вкрай небезпечна інфекція, а єдиним захистом від нього є щеплення. Так ось, в усі часи, до винаходу вакцини КПК, кір був звичайною дитячою інфекцією, яка при захворюванні нею у дитинстві дає довічний імунітет. На відміну від вакцини, яка не тільки може дати лише короткочасний захист, але зсуває захворювання у дорослий вік, коли це може бути дійсно небезпечно! Навіть серед лікарів є обґрунтовані сумніви в необхідності нинішньої вакцинації і у тому, що взагалі існує загроза епідемії кору, а справжні мотиви чиновників МОЗ - це відмивання грошей за рахунок бюджету. Наприклад, у Олександра Карлівського, завідувача клініко-діагностичною лабораторією інфекційної лікарні Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського. Щоправда, пізніше це інтерв'ю на сайті газети «Сьогодня» було відкориговано на користь вакцинального лейтмотиву, проте воно збереглося у повторних публікаціях інших новинних сайтів.

Раціонально також при загрозі поширення кору захищати дітей моновакциною проти кору, а не трикомпонентною КПК, яка містить ще й віруси паротиту та краснухи. Але проблема в тому, що закуплені заздалегідь і зараз є в наявності, а можливо, що і в надлишку, лише трикомпонентні. Їх і нав'язують навіть тим, хто вже переніс краснуху і паротит, що категорично заборонено за всіма медичними канонами і може бути небезпечним через гиперімунизацію. Було б доречно також дослідити рівень антитіл до кору, перш ніж робити щеплення. А за наявності достатнього титру антитіл необхідність у щепленні взагалі відпадає. Але від аналізів вигоду отримають тільки лабораторії, а не наші шановні посадовці, і частину контингенту, що піддається вакцинації, буде втрачено.

У довакцинальну еру було виявлено захисний ефект кору щодо алергії, раку, бронхіальної астми, ниркової недостатності. Зараз, відповідно до найсучасніших досліджень, штучне зараження вірусом кору хворих на деякі пухлинні захворювання, призводить до зцілення або до стійкого покращення. Чи враховують це ті, хто створює вакцинальну істерію в суспільстві? Звичайно, ні! Оскільки мотивація їх - аж ніяк не здоров'я дітей, і навіть не епідемічне благополуччя. Рушійним фактором цього шаленого збіговиська вакцинаторів є збільшення обсягу продажів будь-яких препаратів, особливо тих, які можна нав'язати населенню в примусовій формі у вигляді обов'язкового календаря щеплень або позапланових кампаній. Організми дітей для них — ринок збуту, поле для масштабних клінічних випробувань, подальше джерело хвороб, і коло замикається... Згадаймо хоча б одне з розслідувань журналістів про матеріальну зацікавленість вищезгаданого Федора Лапія, а також головного промоутера вакцин всіх часів Сергія Крамарева, професора, завідувача кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. А. Богомольця.

Очолює цей шабаш в Україні, звісно, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Громадянка США ставить нам у приклад високі досягнення західної медицини і запевняє, нібито там - вакцинація є обов'язковою і є надійним щитом від інфекцій. Лицемірство (чи невігластво?) посадовця такого рангу просто шокує: щеплення не є обов'язковою процедурою в більшості західних країн, що і заявлено в національних календарях. А нещодавній спалах у Румунії ще раз говорить про «ефективність» такого захисту, там в невеликій країні з населенням 20 млн. захворіло 10 тисяч осіб в 2017р, серед них - 35 померлих. Подібна ситуація з кором була кілька років тому в Канаді, де щеплення не дали такого жаданого ефекту і не зупинили спалах серед вакцинованих.

Супрун із товаришами виключає наявність епідемії кору в Україні, проте одночасно розгортає справжній театр бойових дій проти батьків та їхніх нещеплених дітей, не допускаючи їх у школи іта дитячі садочки, розпалюючи в суспільстві явища дискримінації та порушуючи права дітей на освіту.

Масова паніка, що охопила батьків, які бажають негайно захистити дитину рятівної вакциною, створила величезні черги, практично паралізувавши роботу лікувальних установ! Тим часом не зайве нагадати, що в настільки благополучних щодо охоплення щепленнями США — найбільша кількість вакцин в дитячому календарі, і при цьому — один з найвищих показників захворюваності на аутизм у світі! За офіційною статистикою США, в 2012 році там був 1 аутист на 68 детей, в 2014 - вже 1 на 45, а у 2016 - 1 на 36! Лише подумайте, за даними 2016 року кожна 36-та дитина в США хвора на аутизм! Виходячи з наведеної тенденції, наразі це співвідношення має бути ще гіршим! Невже цього прагнуть працівники охорони здоров'я, які наче раби підкорюються антинауковим і цинічним закликам чиновників МОЗ/ВООЗ та брехнею змушують батьків приносити в жертву здоров'я і життя своїх дітей?

Але якщо суспільство розраховує подолати уявну епідемію кору за допомогою КПК і зітхнути нарешті спокійно, насолодитися епідемічним благополуччям йому не дозволить беззмінний вакцинальний глашатай та демагог, що назвав себе Нострадамусом від медицини, Євген Комаровський. Ще не порідшали в поліклініках натовпи батьків, які бажають терміново отримати жадану КПК, як медик-шоумен вже лякає з екрану прийдешньої епідемією дифтерії. Хоча ні епідемічно, ані статистично жодних передумов для цього наразі не існує. За черговою дозою АКДС/АДС вже шикуються черги, благо, що цих вакцин зараз не бракує. І ми впевнені, що ніхто з лікарів (інфекціоністів, імунологів, педіатрів тощо) не посміє заперечити, що щеплення (АКДС, АДС та їх комбіновані аналоги) викликає вироблення антитіл не до збудника дифтерії (що і могло б теоретично зупинити інфікування), а до токсину, який він виробляє, тобто взагалі не впливає на поширення дифтерійної палички. Але ж ми вже проходили цю історію під час епідемії дифтерії 90-х в Україні!

Як мине ця, потім дозріє нова історія про загрозу страшної епідемії. І не вичерпається їхній перелік, бо багато ще є на фармакологічному ринку вакцин проти різних хвороб, і ще не всі вони зайняли місце в українському календарі щеплень. Чи не чекає на наше суспільство епідемія божевілля?..

Спостерігаючи за абсолютною безкарністю вітчизняних ділків від медицини, що прикриваються посадами та рангами, ми не бачимо сенсу закликати до втручання органи правопорядку та безпеки.

Ми звертаємося до батьків: вивчайте інформацію про щеплення, робіть свій свідомий інформований вибір і не віддавайте своїх дітей на відкуп лобістам інтересів фармбізнесу! Ваші діти для них — всього лише розмінна монета, всього лише інструмент для отримання прибутків. Який би тиск не чинився на вас через соціум, будьте свідомими, бо не існує такої ціни, яка була б варта здоров'я та життя вашої дитини!

«Ліга захисту громадянських прав»