Украинская версия книги А. Котока "Беспощадная иммунизация" (2-е издание)

В июне 2008 года вышло в свет 2-е переработанное издание знаменитой книги А. Котока "Беспощадная иммунизация" на украинском языке ("Безжальна імунізація"). (Заказать)

Подробная информация о книге доступна на сайте ТО "Белая Точка".

2008-11-20: Теперь доступна полная ознакомительная версия текста книги в формате PDF.

Аннотация к изданию:
У цій книзі докладно досліджується вакцинація як медична процедура та як складна соціальна проблема, що й донині не знаходить свого виваженого рішення. Кожна хвороба, щеплення проти якої входить до календаря вакцинації у Російській Федерації, розглядається у окремому розділі, де стисло викладаються її етиологія, патогенез, способи лікування, що застосовуються у сучасній алопатичній практиці та альтернативних напрямках гомеопатія та натуропатія), а також методи профілактики. Додатково обговорюються деякі хвороби, щеплень проти яких поки що немає у календарі вакцінації Росії, але є у інших країнах. Докладно аналізується склад вакцин та можливі післявакцинальні ускладнення, наводяться факти, що дозволяють побачити іншу сторону «медалі» вакцинації та дізнатися про точку зору людей, що виступають проти щеплень. Окремий розділ присвячено натуральній віспі, перемога людства над якою й дотепер вважається головним доказом успіху вакцинації. Особливу цінність являє те, що у книзі пильна увага приділяється історії виникнення профілактичних щеплень та впровадження їх у медичну практику, що дотепер практично не висвітлювалося у літературі українською мовою. Книга містить багатий апарат посилань, цитат та коментарів; використана велика кількість матеріалів, що малодоступні пересічному читачу. У додатках наведено документи, що гарантують права громадян України на свободу вибору у ставленні до щеплень. Незважаючи на складність питань, що обговорюються, книга написана живою легкою мовою та спрямована на широке коло читачів, що цікавляться проблемами медицини та здоров'я.

 

Зміст книги:
Передмова до українського видання - 6
Передмова до 1-го видання - 7
Передмова до 2-го видання - 11
Щеплення: основні проблеми - 12
Післявакцинальні ускладнення - 48
Відомості про токсикологію речовин, що входять до складу вакцин - 72
Про натуральну віспу і не тільки: з чого все починалося - 88
Вітряна віспа - 164
Гепатит А - 185
Гепатит B - 196
Грип  - 229
Дифтерія - 254
Кашлюк - 309
Кір - 341
Краснуха - 384
Поліомієліт 401
Правець - 448
Туберкульоз - 468
Шкірний туберкуліновий тест (проба Манту) - 476
Епідемічний паротит (свинка)  - 510
Висновки - 524
Додатки до російського видання - 530
Додатки до українського видання:
Додаток 1 - 534
Додаток 2 - 553
Додаток 3 - 562
Додаток 4 - 564
Додаток 5 - 566 


Загрузить полную ознакомительную версию книги "Безжальна імунізація" (формат PDF, 5МБ)


* * *

Подробная информация для желающих приобрести книгу... 

* * * 


Свои отзывы и вопросы по поводу книги Вы также может отправить в издательство через форму контактов нашего сайта (категория "Безжальна імунізація").

Обсуждение книги: