Чи існує зв’язок між вакцинами та раком?

Вакцини та ракАвтор: Ленді Мартін (Landee Martin) (США)

"Ця вакцина не оцінювалась за її канцерогенними чи мутагенними можливостями та впливом на порушення фертильності".

Таку фразу чи схожі на неї можна знайти у вкладенні практично кожного пакування з вакциною. Ця фраза мала б бути обґрунтуванням до того, щоб будь-яка розумна особа відмовилася від щеплення. Проте, лікарям не потрібно давати повну обґрунтовану згоду щодо вакцинації, а більшість людей сліпо довіряють своїм лікарям.

З огляду на те, що рекомендований графік вакцинації у США зріс за останні тридцять років втричі, батьки почали сумніватися в тому, чи є це необхідним та корисним для власних дітей.

У 1983 році діти отримували до 23 доз восьми вакцин до вісімнадцятирічного віку. Сьогодні діти отримують щонайменше 69 доз 16-ти різних вакцин, призначених віком до вісімнадцяти років.

Одночасно з графіком вакцинації, що спостерігаються високі темпи зростання хронічних захворювань у дітей, включаючи рак, рівень якого суттєво збільшився і, на даний момент, є провідною причиною смерті від хвороби у дітей віком від 1 року.

Державні органи відмовляються визнати будь-якій зв'язок між раком та вакцинацією, і разом з цим вони можуть робити багаторазові ін'єкції токсичних хімікатів нашим дітям, особливо у критичні інтервали їх розвитку, що може викликати рак у багатьох.

Токсичні інгредієнти Вакцини, про які Ви повинні знати

Формальдегід - існує достатньо даних про дослідження раку у людей, які підтверджують канцерогенні ефекти цього інгредієнта. Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) та Міжнародне агентство з дослідження раку визнають формальдегід відомим канцерогеном.

Мільйони дітей щорічно отримують ін'єкції, що містять цей токсичний інгредієнт.

Чи є випадковим збігом те, що формальдегід пов'язують із лейкемією і що рак номер один у дітей - це лейкемія?

Ртуть також міститься у вакцинах. Ртуть є відомим канцерогеном, і протягом багатьох років діти отримували до 237 мікрограмів (мкг) ртуті з вакцин протягом перших двох років життя. Це набагато перевищує рекомендований Агентством з охорони навколишнього середовища безпечний рівень в 1/10 від 1 мікрограму на кілограм на день (до вживання, не в ін'єкціях).

Кролик помирає, якщо отримує 35 мкг ртуті.

Тімеросал (Thimerosal, синоніми – Мертиолят, тиомерсал), який є у багатьох вакцинах, являє собою сполуку, що містить ртуть, та яка в 50 разів більш токсична, ніж звичайна ртуть! CDC стверджує, що майже видалив тімеросал із розповсюджених педіатричних вакцин, і що у вакцинах присутні лише його залишкові сліди. (від редактора: йдеться про вакцици у США. Багато вакцин в Україні містять тіомерсал й досі!)

Не існує безпечно-допустимої кількості ртуті, встановленої для людей, однак діти отримують комбіновані вакцини, які можуть утворювати ртуть в організмі та бути причиною можливих проблем.

Алюміній, так, він все ще знаходиться також там. Управління з харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) затвердило алюміній для використання в якості ад'юванта в вакцинах для людей для посилення імунної відповіді. Алюміній шкідливий для всіх форм життя.

FDA обмежує дозу до 0,85 міліграм на дозу вакцини для мінімізації його впливу, але діти одержують й інші вакцини одночасно, що також містять алюміній.

Американська академія педіатрії визнає, що алюміній перешкоджає багатьом клітинним і метаболічним процесам у нервовій системі та тканинах організму.

Повторний вплив алюмінію може мати пошкоджуючий ефект, проте діти й досі отримують повторні ін'єкції відповідно до календарного плану щеплень. Дослідження на мишах продемонстрували тимчасовий підйом рівню алюмінію в тканинах головного мозку. Також, алюміній асоціюється з раком молочної залози.

Що собою уявляє полісорбат 80? - Полісорбат 80 є токсичною речовиною, яка ніколи не повинна всмоктуватися або наноситися на шкіру, тим більше вноситися ін'єкційним шляхом, і все ж таки вона міститься у вакцинах. Дослідження з лабораторними щурами демонструють, що полісорбат 80 має як канцерогенний ефект, так і негативний вплив на фертильність (здатність до народження).

І, за іронією долі, цей канцерогенний інгредієнт зустрічається як у вакцині проти раку компанії Мерк (Merck), так і в Гардасил (Gardasil), а також використовується в хіміотерапії, що проводиться хворим на рак.

Рекомбінантна ДНК - біологічна небезпека? - Згадуючи про Гардасіл, генетично модифікована ДНК ВПЛ, яка міцно прикріпилася до алюмінію, була виявлена у зразках крові 13-річної дівчинки, яка стала хронічно хворою після отриманої третьої дози цієї вакцини. Чи може рекомбінантна ДНК ВПЛ викликати мутації клітин людини та рак?

Під час пошуку причини, через яку дівчата підліткового віку страждали на такі серйозні побічні ефекти після отримання вакцини Гардасіл, доктор Сін Хан Лі (Dr. Sin Hang Lee) з корпорації Сайн Вах (Sane Vax, Inc.), виявив, що вакцина була забруднена рДНК папіломавірусу людини. Ця рДНК із обох штамів ВПЛ у вакцині була міцно приєднана до алюмінію. Це зараз досягає рівня "біологічної небезпеки". Ця рДНК не є природньою, вона генетично модифікована. Тепер дівчата, які отримали заражену вакцину, мають людську ДНК, а також генно-інженерну вірусну ДНК у своїх тілах. Коли рекомбінантна ДНК вбудовується в клітину людини, вона може залишатися назавжди та викликати мутації! Результати можуть бути катастрофічними.

Вірус SV40відповідальний за випадки раку. У 1950-х роках клітини нирок резус-мавпи, що містять SV40, були використані для вирощування вірусу поліомієліту. 

Д-р Моріс Хіллман, доктор медицини, відомий вчений, який розробив програму вакцинації Мерк та десятки вакцин, зробив вражаючи відкриття для широкого загалу. Цей небезпечний вірус отримали люди по всьому світу, під час щеплення вакцинами корпорації Мерк.

Навіть після того, як уряд США дізнався про забруднення, вони, нібито, продовжували вакцинувати дітей зараженою вакциною до 1990-х років.

Як відомо, у лабораторних тварин SV40 викликає різні типи ракових захворювань, включаючи мезотеліоми, лімфоми та рак мозгу.

У дослідженні журналу "The New England Journal of Medicine" було встановлено, що матері, які отримали вакцину Солка (Salk) від поліомієліту мали в 13 разів частіше пухлини головного мозку, ніж матері, які не отримали жодної вакцини!

Як зміцнити імунітет та знівелювати можливі наслідки вакцини

Будь-хто, хто отримав щеплення (а це більшість людей) може мати ушкодження від вакцинації.

Відповідно до інструкції в пакуванні з вакциною, перелік побічних ефектів містить припадки, астму, діабет, екзему, алергії, автоімунні захворювання, аутизм тощо. Є багато досліджень, що поєднують вакцини з артритом, хронічною когнітивною дисфункцією, змінами поведінки, неспроможністю до навчання, порушеннями функції рухової системи, аутизмом та раком.

Багато людей стверджують, що вони знівелювали ураження від вакцин, використовуючи природні методи лікування, такі як хелірування, бентонітова глина, гомеопатія та піст.

Набагато краще підтримувати організм через харчування та натуральні добавки, ніж вводити в неї шкідливі патогени та токсини.

Дієта, багата на свіжі органічні фрукти та овочі, разом із адекватним відпочинком, чистою водою, сонячним світлом, фізичним вправами та мінералами, допоможуть підтримати імунну систему, щоб вона була сильною, а організм працював добре.

Зрештою сильна, здорова, чиста, недоторкана імунна система буде боротися з більшою кількістю хвороб, включаючи рак.

Токсичним хімікатам не місце всередині людського тіла, і чим швидше медицина визнає це, тим швидше ми побачимо прогрес у здоров'ї, на відміну від постійного регресу. Ми повинні припинити підливати масло у вогонь із все більшою і більшою кількістю вакцин.

На жаль, алопатична медицина та багато керівних органів схвалюють постійно зростальний календар токсичних щеплень, який ушкоджує імунну систему і підірвав здоров'я принаймні двох поколінь, і все це задля отримання прибутку.

Як ви гадаєте, чи існує зв'язок з між раком та вакцинами? Будь ласка, поділіться своїми думками.


Переклад: Якимченко Тетяна

Джерело: https://thetruthaboutcancer.com/vaccine-cancer-connection