Щеплений проти кору 18-річний студент помер у Вінниці

Вакцинация от кориЯк повідомляє сайт TSN.ua, 9 лютого 2019 у Вінниці від ускладнень пневмонії помер 18-річний студент медуніверситету Бутенко Сергій.

Ми щиро спічуваємо рідним та близьким померлого. Але хотілося б підкреслити ті моменти, які в переважній більшості повідомлень ЗМІ не згадуються.

За даними вінницьких ЗМІ, померлий хлопець хворів на мононуклеоз, який сам по собі є небезпечною важкою хворобою, що може викликати низку ускладнень, зокрема й пневмонію. В процесі лікування він також підхопив кір, що дало ускладнення на легені. Хлопець сам не міг дихати, тож перебував у реанімації на штучній вентиляції легень у важкому стані.

Окрім цього повідомляється, що померлий був вакцинований проти кору за календарем вакцинації.

Це вже не перший випадок в Україні за останній рік, коли дорослі й діти помирають від ускладнень, які виникали при лікуванні кору та супутніх захворювань. В деяких випадках родичі померлих безпосередньо звинувачують медиків у неправильному лікуванні, що призвело до летального випадку.

Як відомо, МОЗ України наголошує, що лише вакцинація проти кору є "єдиним оберігом" від хвороби та ускладнень, і відкидає будь-які дослідження, що підтверджують безпечність цієї хвороби для переважної більшості дітей та те, що перенесене захворювання залишає пожиттєвий імунітет до неї, який матері передають і своїм дітям при годуванні груддю.

Навпаки, останнім часом у ЗМІ поширюється паніка, щоб примусити батьків дітей, які вагаються, зробити щеплення своїм дітям.

Закликаємо батьків глибже вивчати питання вакцинації й самостійно приймати зважене поінформоване рішення щодо здоров'я і безпеки своїх дітей!
 

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/u-vinnici-18-richniy-student-medik-pomer-vid-kor...