Потрібна підтримка питань Президенту про вакцинацію!

На найпопулярніші і найцікавіші запитання Президент відповість у прямому ефірі 16 грудня 2008 року під час Інтернет-чату "Підсумки року та погляд у майбутнє".

Підтримати питання про вакцинацію: http://president.pravda.com.ua/medicine/493f03988c6fb/ 


Пане Президент,

1) Коли в Україні буде законодавчо затверджено добровільність профілактичних щеплень (вакцинації) та заборону будь-якої дискримінації громадян через їхню відсутність чи наявність?

2) Чи знаєте Ви, що медична влада на місцях майже скрізь порушує Конституцію, не допускаючи до дитсадків та шкіл дітей, які з різних причин не мають всіх щеплень?

3) Чи допустите Ви продовження масової ревакцинації молоді від кору та краснухи, яка вже забрала життя дитини в травні цього року? 

Валерій, 10.12.2008, 01:47


Свої запитання можна надіслати на сайтах:

 

Comments

захист від халатності лікарів

j_ulia

Чому в нашій країні неможливо притягнути до відповідальності за халатність і помилки лікарів, хоча у нас є Конституція, Закони України, але ні один лікарь не покараний за свою халатність. З нашою бюрократією це неможливо зробити. Діти залишаються беззахисними перед недобросовісністю наших чиновників. Нам вводять неякісну вакцину, не звертають уваги на те, що дитина хворіла і при цьому стверджують, що все добре і діти страждають не через вакцинацію. Таких випадків тисячі, і лише про один-два з них говорять привселюдно, як про виключення. Коли держава почне захищати своїх громадян? Не лише дітей міністрів і депутатів, але й інших дітей. Ваші діти проходять вакцинацію в звичайній районній поліклініці?

Прививки и прочее

Я поняла в жизни одно - спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Приходится сражаться, сражаться. У меня родители - медики. Медики старой закалки, которые уже на пенсии, которые по призванию поступали в институты. Сейчас, к сожалению, таких единицы. А остальные - балласт, никчёмный, тупой, жадный.И  задача у них одна - поскорее отбить родительские деньги за поступление в институт и нахапаться любой ценой себе на их никчемную жизнь. Они напоминают клопов, которые паразитируют на тебе и могут жить лишь насосавшись твоей кровушки. А на счет прививок, сыну 8 месяцев - не сделала ни одной, и ни за что не дам этого сделать. У ребёнка порок сердца, но в нашей стране - это не есть противопоказание для вакцинации, они просто хотят угробить наше поколение, небесплатно конечно, им за это отстёгивают.

 

с мнением

с мнением полностью согласна. когда в годик заболела моя малышка. я прозрела с такой алчностью врачей я ещё не сталкивалась и это наши педиатры. пришла сунула мне лекарства купи хорошие не зашла даже посмотреть на ребенка. и как можно разрешать такой сволочи делать моему ребенку прививку. я рассказывала своим подругам о прививках но у каждого своя голова. зато потом мне рассказывали как у одного малыша попка месяц пухлая была. у второй ребенок есть перестал  

прививки

моему ребёнку после прививки ОКДС поставили диагноз ДЦП, но я так и не смогла добиться признания что это после прививки, никто не хочет отвечать.