Анонс: Прес-конференція "Вакцинація: держава готує новий наступ на громадян"

15-го квітня 2009 року о 13-30 у приміщені прес-центру УНІАН, ГО "Ліга захисту громадянських прав" проведе прес-конференцію на тему: "Вакцинація: держава готує новий наступ на громадян".

У травні минулого року вся країна здригнулася від страшної звістка: після вакцинації незареєстрованою індійською вакциною у Краматорську помер сімнадцятирічний юнак, а сотні молодих людей опинилися в лікарні з важкими ускладненнями.

Такі страшні події можуть статися знов у будь-який момент: через один дуже відомий благодійний фонд в Україну було ввезено кілька десятків тисяч доз вакцин, одна з яких не є зареєстрованою в Україні і потребує клінічних випробувань, а інша, що нещодавно призвела до смерті 18-річного хлопця в Росії, має дуже сумнівну репутацію.

В жовтні минулого року ця "гуманітарна допомога" була урочисто розподілена поміж дитячими закладами країни. Чи будуть поінформовані батьки, яким буде запропоновано зробити щеплення "гарною європейською вакциною", що їх дітей використовують як піддослідних тварин?

Сумні події минулого року викликали неабиякий резонанс. Безглузда та нахабна позиція міністерства охорони здоров'я вже спричинила відчутне збільшення кількості батьків, що добровільно відмовляються від проведення щеплень своїх дітей.

В ситуації повної втрати довіри з боку громадян, МОЗ намагається примусити їх до проведення щеплень, аж до застосування фізичного примусу. Так, у березні цього року парламентом прийнято поправки до карного кодексу, за якими, наприклад, директора, який взяв до школи нещеплену дитину, може бути позбавлено волі до 8 років. Але черговий законопроект, народжений саме тими, хто протягнув в Україну сумнозвісну індійську вакцину, є апофеозом правового нігілізму. За цим «геніальним» документом, МОЗ намагається перебрати на себе повноваження Президента, Верховної Ради, суду, щоб на власний розсуд обмежувати гарантоване Конституцією "право на фізичну недоторканість".

Аналіз даного законопроекту свідчить, що з його ухваленням країна перетворюється на територію з гарантованим збутом будь-яких ліків та вакцин, а також на суцільний полігон для проведення незаконних випробувань будь-яких препаратів.

На прес-конференції буде викладено ці та інші факти, надано відповідні докази та свідчення.

Учасники:

  • В’ячеслав Костилєв, президент ГО «Ліга захисту громадянських прав»
  • Наталя Коломієць, лікар-педіатр
  • Сергій Дібров, публіцист