Вакцинація: за і проти. Чому все більше людей відмовляється щеплюватися?

 

18.01.2011р. відбувся прямий ефір на КМ ТРК з обговорення проблем вакцинації в Україні на тему "На продовження медичної теми. Вакцинація: за і проти. Чому все більше людей відмовляється щеплюватися?"

Ведуча Рена Назарова скликала до студії багатьох відомих учасників, серед яких були: Віктор Корж, Сергій Крамарєв, В’ячеслав Костилєв, Наталія КоломієцьФедір Лапій, Віктор Сердюк та інші.

Повний відео-запис цього дуже цікавого ток-шоу та деякі головні висловлювання учасників наведено нижче...

Відео-запис:

Цитати учасників ефіру:

Віктор Корж – народний депутат України, заступник голови Комітету ВР України з питань охорони здоров’я: «…Смерть підлітка (Антона Тищенка – ред.), на моє переконання і на переконання спеціально створеної експертної комісії,… мала прямий зв’язок з вакцинацією… Ця трагедія оголила цілу низку системних чиновницьких порушень в цій системі… Моя професійна і громадянська позиція полягає в тому, що щеплення є безальтернативним… Але щеплення має відповідати трьом вимогам: ефективності, безпечності і якості… Не можна не сказати про елементи корупції, які були в Міністерстві охорони здоров’я, зокрема і при плануванні і організації в цілому кампанії імунізації і вакцинації населення…»

Сергій Крамарєв – головний дитячий інфекціоніст МОЗ України: «…Антивакцинальна кампанія, яка розпочалася 2 роки тому, свою роль зіграла, багато людей відмовляються від щеплень…»

В’ячеслав Костилєв – президент ГО «Ліга захисту громадянських прав»: «…МОЗ опозорил себя махинацией со свиным гриппом на весь мир так, что в Совете Европы это назвали наибольшей аферой века… Мы являемся самой привитой от туберкулеза страной в Европе, но пропорция обратная – у нас самая большая проблема с туберкулезом в Европе… Уровень заболеваний зависит не от уровня охвата вакцинацией, а от уровня жизни людей…»

Алла Волоха – головний дитячий імунолог м. Києва: «…Дитина народжується із вже сформованою імунною системою, яка є ще незрілою, але яка «дозріває» протягом років…»

Наталія Коломієць – лікар-педіатр: «…За 200 лет существования вакцинации стало понятно, что она не на 100% эффективна и не на 100% безопасна… Вакцинация тянет за собой целый хвост поствакцинальных осложнений и реакций… Вакцинация и сохранение здоровья – это два разнонаправленных вектора…»

Федір Лапій – доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика: «…Добровільне щеплення передбачає деякі адміністративні обмеження, які в різних країнах по-різному існують…»

Віктор Корж – народний депутат України, заступник голови Комітету ВР України з питань охорони здоров’я: «…Академия медицинских наук не участвовала в должной мере в научно-методическом обеспечении всего этого направления (вакцинації – ред.)… Сегодня очевидно, что календарь прививок устарел, и его надо усовершенствовать… Даже качественная вакцина не всегда приемлема для наших детей… Эта (индийская – ред.) вакцина оказалась невостребованной ни одной страной мира – она пролежала у нас до истечения срока годности… Сегодня государство никакой ответственности за негативные последствия (вакцинации – ред.) не несет…»

Максим Ковеня – батько дівчинки, постраждалої від щеплення: «…Дитині у 2002 році зробили щеплення «кір-паротит», після чого протягом 10 днів в неї почалися напади… Після фатального щеплення лікарі нам не рекомендують щеплення…»

В’ячеслав Костилєв – президент ГО «Ліга захисту громадянських прав»: «…В нашей стране никто не пытается выявить, есть ли показания или противопоказания к вакцинации, хотя есть целый перечень…»

Валентина Залеська – заступник начальника ГУ охорони здоров’я КМДА: «…Ми не говоримо зараз про захист прав дитини, адже за дитину приймають рішення батьки… Повинна бути взаємна відповідальність…»

Олексій Бобровніков – автор документального фільму «Вакцини. Бізнес на страху»: «…Існують прецеденти, коли хтось намагається нас запевнити в тому, що якісь штуки працюють, але не наводить при цьому конкретних, правильних, абсолютно прозорих для кожного, хто вакцинується, даних…»

Наталія Коломієць – лікар-педіатр: «…Счетная палата провела мониторинг закупок вакцин и их эффективности за несколько лет работы Минздрава и  выявила, что только 21% вакцин прошел полный лабораторный контроль качества…»

Віктор Сердюк – президент Всеукраїнської Ради захисту прав і безпеки пацієнтів: «…України підписала зобов’язання перед Радою Європи про створення Національного плану дій з безпеки пацієнтів… Повинна бути абсолютна незалежна конструкція, щоб всі в кінці кінців почали довіряти її висновкам…»

Геннадій Кіжнер – лікар-кардіолог: «…Жодна вакцина не додає здоров’я, вона додає захист… В світі немає жодної повністю безпечної вакцини… Треба для себе вирішувати, що важливіше в боротьбі з інфекцією, – чи ризик смерті дитини від цієї інфекції, чи можлива поствакцинальна реакція…»

Ігор Маричев – завідуючий лабораторією імунології і вакцинопрофілактики Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського АМН України: «…Вакцинация на сегодня – безальтернативный способ и метод сохранения здоровья как ребенка, так и общества в целом, поскольку это один из элементов национальной безопасности страны…»

Сергій Крамарєв – головний дитячий інфекціоніст МОЗ України: «…Альтернативи вакцинації на сьогоднішній день не існує… Потрібні індивідуальний підхід, якісні вакцини, нагляд за дитиною, потрібна компенсація, якщо щось трапилось…»

Віктор Корж – народний депутат України, заступник голови Комітету ВР України з питань охорони здоров’я: «…Всесвітня організація охорони здоров’я – це не керівна, а дорадча, координуюча організація… ВООЗ попала під вплив транснаціонального бізнесу…  Імунопрофілактика має відбуватись…»


Джерело: http://kiev-forum.org/2011-01-18-vaccine/

Comments

Нас пугают инфекциями, однако

Александр.
Нас пугают инфекциями, однако мало говорят о корне инфекции почему она возникает. Задаюсь вопросом! Может нужно не листочки сорняка обрезать, а корень удалять!? Наглядный пример! Унас в городе где я живу, постоянно, на протяжении многих лет наблюдается такая картина: постоянно текут канализации по улицам, реками, в любое время года. Дети играют на улицах, будь то лето или зима, дышат этой гадостью, вымазываются и т.п. путей как она попадет масса, тем более это же дети. Потом тянут все это с улиц в дома и т.д. и т.п. Дом где я живу, годами в подвал стекает канализация, а живу я на первом этаже, вонь в квартире страшная, во дворе тоже. Водоканал, кругом все разрыто, с труб течет вода, стоят эти ямы с лужами "мини озерами" мутными и грязными и все это попадает в системы водообеспечения, трубы старые, гнилые, хлора в воде столько, что ни пищу варить ни пить даже кипячёной невозможно. Поэтому говорить что вакцинация это единственное средство никак не надо! Профилактика уровня жизни, санитарии и т.п. вот с чего начинать. Ответсвенность чиновников и т.п. В общем тут целый комплекс всех сфер жизни человека, функционирование и ответственность органов, призванных к улучшению качества жизни человека, особенно комунальное хозяйство. И как всегда, за всё платим, ничего не получаем, и платим не только деньгами, а и здоровьем и жизнями, не только своими но и своих детей! Я против прививок!!!