Вакцина, що калічить: Чергові жертви БЦЖ!

Принаймні двоє малюків стали черговими жертвами щеплення.  Це - тримісячні Кіра та Женя з Чернигова.

«Хвороба бідності», «бугорчатка», «сухоти» - так називають туберкульоз. Недуга справді страшна – вакцина БЦЖ у ранньому дитинстві мала б захистити від небезпеки. Здавалося б – один укол, і людина бодай на якийсь відсоток застрахована від зараження. Але нажаль іноді доводиться рятувати організм і через саму вакцинацію. Реальний захист, чи непередбачуваний ризик?

25-річна Маргарита чекала на появу маленької Кіри довгих 9 місяців. Пологи пройшли добре і мала з'явилася на світ здоровою. Справжня загроза була попереду у пологовому будинку – немовля, якому було усього 3 дні, ледь не заразили туберкульозом!

Маргарита (мати постраждалої Кіри): «Мы делали только БЦЖ на третьи сутки и Гепатит В, нам дали бумажку: «согласны мы, или нет?», то есть – ну конечно согласны, так как всем делали – и родителям и нам – и все переносили нормально, и особо не задумывались».

Кожен  із нас на руці має маленьку позначку – цей рубець свідчить про вакцинацію БЦЖ. Однак у 3-місячної Кіри на згадку назавжди залишиться великий шрам!

Маргарита: «Вечером начали её купать и под мышкой увидели воспаление – там много гноя стало – нагноилось буквально за пару дней! Поехали в тубдиспансер, на следующее же утро – там уже сразу сказали, что надо будет вскрывать».

Пізніше Маргарита дізналася – її Кіра не перша дитина, яка постраждала від щеплення.

Маргарита: «Лично со мной в палате лежало 4 мамы таких же самых деток от 3х до 5ти месяцев – у всех один и тот же диагноз, то есть – у всех одно и то же лечение – вырезают полностью лимфоузлы, кому то их просто вскрывают»

Анна Кісс – мама 3-місячного Жені – хлопчик практично живе на пігулках – такі надсильні медикаменти допомагають немовляті боротися із туберкульозною паличкою, яку йому, як стверджує матір, занесли саме через вакцину.

Анна (мати постраждалого Жені): «Зашла медсестра с бланками по поводу согласия на прививки – я от Гепатита В отказалась сразу, а БЦЖ – ну в общем то все делают и никаких вроде слухов о последствиях негативних не было. Через буквально 4 дня, вечером, заметили гулю под  рукой – гуля была такая немножко красноватая»

Александр (батько Жені): «Приехали сразу же к хирургу – он сказал : «Давайте резать». Когда   мы пришли в больницу – детей каждый час подносят и подносят, не успевают их выписывать – все одного возраста!»

3-місячні Женя та Кіра вже перенесли операції з видалення гнійних гуль і тепер вони перебувають під пильним наглядом у тубдиспансері, натомість медики ніяких гарантій з приводу подальшого здоров'я дітей не дають.

 Маргарита: «Мы только пришли ставать на учет в тубдиспансере, нам сказали: «Что вы волнуетесь – у нас по двое человек приходит на день – таких же как вы, таких же маленьких 3-месячных»

Анна: «Левосторонний лимфаденит  подмышечной впадины – БЦЖит, то есть – реакция на вакцину БЦЖ. Лечение очень сильное, очень долгое – от 3 месяцев до года. Антибиотики такие кололи, что приходилось погремушками греметь возле ушей, чтобы он реагировал – есть слух или нет».

Медики ж пояснюють все просто – це ускладнена реакція на вакцину.

Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку): «Це не являється хворобою, це не є туберкульоз, і в принципі, крім оцього випадку ускладненого, поодинокого перебігу оцього – всі остальні дітки, слава Богу, і зовсім нема у них ніякої реакції».

Світлана Паненко ( зав. відділенням  нейрохірургії та неврології Вінницької дитячої обласної лікарні): «Кожний педіатр і кожний імунолог, який займається щепленням, скаже, що дитина просто перед щепленням має бути абсолютно здоровою. Оце єдине правило – абсолютно  здорова дитина».

Проте батьки покалічених дітей у всьому звинувачують неякісну вакцину, адже є версія, що її привезли з Данїї, а Європа вже 4 роки як від неї відмовилася – чому ж тоді Українським немовлятам продовжують її вводити???

Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку): «Значить пологовий будинок наш, як і вся Україна – це державні поставки – Укрвакцина. Ми вже отримуємо цю вакцину сертифіковану, у нас є всі сертифікати і отримуємо ми її вже 4 роки – одну і ту ж, іншої в нас просто немає. Ці всі вакцини ми получаєм через сан.станцію. Вони вже йдуть перепровірені і ми отримуєм їх від сан.станції – сама сан.станція їх нам надає».

БЦЖ відома як бацила Кальметта-Герена – це вакцина проти туберкульозу. В Україні її вводять новонародженим – вона сприяє виробленню в організмі імунітету до хвороби.  Сама вакцина БЦЖ була створена у 1921 р. – тоді прищепили одразу 240 малюків – усі вони захворіли на туберкульоз – 77 із них померло. 

7 років пішло на вдосконалення препарату, і вже у 1928 р. БЦЖ почали постійно вводити немовлятам – відтоді і стали відомі історії сотні смертей, як результат саме цього щеплення. Та здається медицина не стоїть на місці і вакцину повинні були б поліпшити – невже приклад маленької Кіри та Жені доводить протилежне?

Дмитро Самарін (доктор медичних наук): «Локальні явища у вигляді припухлості, набряку, почервоніння – вони є типовими для введення вакцин. Порушення свідомості, боронь Боже, судоми – це є обов'язковою підставою негайного виклику бригади швидкої допомоги – це серйозні ознаки серйозних захворювань, які будуть потребувати негайного обстеження в плані інфекційної патології».

Василь Гусак: «В нас за минулий рік було 3800 пологів, вакцинація ж була зроблена 3230 разів – тобто, майже 400 людей, 500 – ми не робили вакцинацій – чому? – тому, що були протипоказання».

Клінічні експерименти у Великобританії довели, що захисний ефект вакцини становить від 60% до 80%, а досліди в інших країнах Європи взагалі не виявили жодного ефекту щеплення! Проте наші медики радять не дивитися на інших, адже Україна займає перше місце із захворюваності на туберкульоз.

Василь Гусак: «Прививають багато держав, а позарадянські - так всі взагалі прививають. Ми зобов'язані це виконувати всім дітям в наш час. Як ми знаєм – туберкульоз є – цього не скриєш, тому можуть захворіти взагалі нормальні, фізично здорові люди – можуть заразитися, нажаль».

Лише у 2007 р. у світі на хронічний туберкульоз захворіли майже 14 мільярдів, в Україні ж щодня від сухот помирає 30 людей – ця недуга за правом вважається «чумою ХХІ ст.»

Дмитро Самарін (доктор медичних наук): «Щеплення дозволяє забезпечити у більшості людей формування продуктивного захисного імунітету. Вакцини вони є різними, тому що є різними збудники інфекційних захворювань, є різні стратегії захисту організму, які сформувалися еволюційно по відношенню до тих чи інших хвороб. І сучасна медицина використовує ці природні здобутки нашого організму, які б дозволили боротися з тими чи іншими захворюваннями».

Однак, як не гірко, але іноді доводиться лікуватися і від вакцин!

Анна: «Возможно кто то пережил такую проблему в Украине? Может быть кто то знает как с ней бороться? Как поставить ребенка быстрее на ноги? Или как сохранить его здоровье больше? Мы не знаем как на неё реагировать – давать только химикаты, которые портят ему ещё – одно лечат, другое калечат»

Щепити свою дитину, чи ні – вирішувати тільки вам, однак варто усвідомлювати, що існує чималий відсоток ризику! Якщо ж ви вже стикалися з ускладненнями після вакцинації і знаєте правильний спосіб як поставити малечу на ноги – мами маленьких Жені та Кіри чекають на ваші поради. Їхні телефони є у нашій редакції. (ТРК Україна, передача "Критична точка")

У 2008р. після уколу від кору та краснухи помер одинадцятикласник Антон Тищенко з Краматорська, рівно за рік через день після вакцинації не стало 5-тимісячної Вікторії із Львівщини, потім маленька Сніжана з Донецька після щеплення АКДП. Тепер скалічені Женя та Кіра. Чи скінчиться колись список жертв?


Стаття написана за репортажем передачі "Критична Точка".

Відеорепортаж >> 

Comments

Если видео

Если видео не идет - нажмите значок HD - тогда качество меняется на низкое - и видео проигрывается.

О! Новый термин

О! Новый термин придумали: "ускладнена реакція на вакцину"

А якщо відмовитись від БЦЖ?

У 2008р. після уколу від кору та краснухи помер одинадцятикласник Антон Тищенко з Краматорська, рівно за рік через день після вакцинації не стало 5-тимісячної Вікторії із Львівщини, потім маленька Сніжана з Донецька після щеплення АКДП. Тепер скалічені Женя та Кіра. Чи скінчиться колись список жертв?

"в Україні ж щодня від сухот помирає 30 людей"

цікаво, коли повністю у нас відмовляться від БЦЖ, до цих тридцяти прибавиться, чи убуде?

Некоторая недосказанность

"Сама вакцина БЦЖ була створена у 1921 р. – тоді прищепили одразу 240 малюків – усі вони захворіли на туберкульоз – 77 із них померло. "

давайте тогда без полуправд:

В Любеке 240 новорожденных были привиты в 10-дневном возрасте. Все они заболели туберкулёзом, 77 из них умерли. Расследование показало, что вакцина была заражена вирулентным штаммом, который хранился в том же инкубаторе. Вина была возложена на директора больницы, которого приговорили к 2 годам лишения свободы за халатность, повлекшую смерть[7].

источник - Википедия: история БЦЖ

Некоторая досказанность

давайте тогда без полуправд:

там же: "В 1919 году. Кальметт и Герен перешли в Институт Пастера в Париже, где в 1921 году создали вакцину БЦЖ для применения на людях."

Что делал вирулентный штамм в больнице, директор которой стал козлом отпущения, если разработки велись в Париже???

У нас такая

У нас такая ситуация была, но БЦЖит поставили  в четыре месяца, сразу после прививки  Пентаксимом, три месяца мазали лимфоузел како-то дрянью, потом наконец вырезали  лимфоузел, который уже был готов прорваться наружу - кошмар просто. А потом еще 90 дней хотели пичкать химией в тубдиспансере, но я только месяц давала лекарство, потом бросила, чтобы печень ребенку не угробить... Сейчас мы прививки не делаем...

такая же ситуация

Такая же ситуация после прививки БЦЖ датской вакциной у наших знакомых с их сыном.Лечили его в тубдиспансере.Сказали врачи-нужно хирургическое вмешательство.Поехали к целительнице,дай Бог,получится.Ребенка жалко...

 Ой спасибки.

 Ой спасибки. Позновательно.  Замечательный сайт.

donch

ну, если мамаше некогда "особо задуматься", то кто ж будет думать вместо нее?

""Лише у 2007 р. у світі на

""Лише у 2007 р. у світі на хронічний туберкульоз захворіли майже 14 мільярдів, в Україні ж щодня від сухот помирає 30 людей – ця недуга за правом вважається «чумою ХХІ ст.»""- може я помиляюсь але загальна кількість людей на нашій планеті складає приблизно 7 мільярдів, то яким чином у 2007 році на туберкульоз захворіло 14 мільярдів, чи то може якась паралельна реальність

Сколько нас таких?

История из репортажа один в один про нас.

Готова вступить в ряды по борьбе с геноцидом. Потому что иначе это уже не назовешь. Препарат которым предполагается лечение БЦЖита "Препарат высокотоксичен для собак (LD50 50 мг/кг живого веса, например, для собаки практически любого веса, 10 таблеток изониазида приведут к смерти) и кошек[ википедия .

 

Ускладнення після вакцинації та ревакцинації БЦЖ

В умовах масової імунізації вакциною БЦЖ висока частота ускладнень призвела до того, що велика кількість дітей першого (рідше – другого) року життя потребують консервативного, а подеколи й хірургічного лікування.
 У наукових дослідженнях, проведених співробітниками кафедри фтизіатрії з курсом клінічної алергології та імунології Вінницького національного медичного університету в 1997-1998 рр. та 2003-2004 рр., показано, що загальна частота ускладнень після вакцинації та ревакцинації у дітей Вінницької області становила 0,12 та 0,15% відповідно у двох дослідженнях. Ці показники в 6 разів перевищують регламентовані наказом № 233 МОЗ України від 1994 р. – 0,02%. Також є вищою частота ускладнень після вакцинації (0,17%). В обох дослідженнях найчастішим ускладненням вакцинації був підпахвинний лімфаденіт – 85%, і його частота зросла на 5%. Після ревакцинації в структурі ускладнень підпахвинні лімфаденіти становили 60%. До того ж кількість ускладнень серед хлопчиків була більшою порівняно з дівчатками. Серед дітей Вінницької області найвища частота ускладненого перебігу вакцинації БЦЖ спостерігалася у мешканців міста Вінниці.

О.Б. Бондарчук, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова 

БЦЖИТ ЛЕВОСТОРОННИЙ ЛИМФАДЕНИТ,свич

моему сынуле который родился 22.12.2010 в роддоме сделали прививку БЦЖ на 3 сутки.ребёнок родился вес 4300, 56 см.роды были сложные оценку мы получили 6 балов (это я уже увидела при выпеске)через 4 месяца у нас обнаружили лимфоузел сказали наблюдать в 6 месяцев отправили к фтизиатру.направили на Амосова на узи(про это надо создать новую тему,у меня чуть волосы невыпали.значит так узи заключение 10 лимфаузлов разных размеров.выдали препараты изоинизид и ремфопицин и болтушку стандарт + я дабавляла траумель.от лечения отказались давали лимфамиазот и мазали траумелем и немного болтушки .итог 2 месяца ушло 5 лимфоузлов.потом обратились к поповым пили 1 лекарства 2 месяца и другие потом ещё 2 ,осталось 4 шт. теперь делаем прерыв но уже недельку опять пьём лимфамиазот,узи от 28.05.2012 осталось 3 лимфаузла ,но на самом большом образовывается свич.нахожусь в полном безпонятии что делать дальше.ребёнок активный боли в лимфаузле нат.наблюдаю.думаю о мазе ихтиоловой.обратившись к херургу я думаю исход будет один операция туб диспансер и припараты.мы их давали 3 дня ребёнок вёл себя как дебил.на попке было раздражение в виде герписа ели зажило.правды ненашла.сочуствую таким как мы. и если честно компитентных врачей мы не нашли. на сегодня всё лечение назначают по моз от 1980 года а вакцина была росийской.ещё фтизиатр нет чтоб объяснить в чём дела а наоборот вы больны и вся ваша семья туберкулёзом.короче от всего этого просто шок.

Ужас какой! Выздоравливайте!

Ужас какой! Выздоравливайте!