Заява Руху добровольців "Простір свободи": "Щеплення: свобода вибору"

Щеплення: свобода вибору

Рух добровольців "Простір свободи", 06-11-2009

„Простір свободи” обурений зверненням міністра охорони здоров’я Василя Князевича до Генеральної прокуратури з вимогою переслідування противників поголовних щеплень.

Користуючись панікою, викликаною спалахом грипу, міністр прагне залякати і змусити замовкнути всіх, хто застерігає від бездумної вакцинації.

„Простір свободи” заявляє про неприпустимість і ганебність таких заяв міністра в демократичній країні. Адже МОЗ, по суті, оголосив війну всім думаючим лікарям, журналістам та громадським активістам.

Тепер кожного, хто попереджає, що вакцина – не панацея, що щеплення може призвести до смерті чи каліцтва, що в системі вакцинопрофілактики України безлад, міністр хоче кидати за грати за статтею 259 Кримінального Кодексу України — „завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей”.

І йдеться ж не лише про вакцину від грипу, а про будь-які щеплення, навіть від дитячих хвороб, здавна знаних як хвороби зростання.

Ініціатори цього полювання на відьом свідомо пересмикують факти. Адже українська громадськість і мислячі медики виступають не проти вакцинації як такої. Заперечення викликає практика тотальних щеплень без врахування індивідуальних особливостей організму, а також дискримінація нещеплених людей.

В Україні ця дискримінація закріплена на законодавчому рівні статтею 15 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, якою дітей без обов’язкових профілактичних щеплень заборонено приймати до освітніх закладів.

Це пряме порушення конституційних прав на освіту і на захист від примусового медичного втручання.

Не існує переконливих доказів чи коректної статистики, які б доводили, що щеплені люди хворіють менше, аніж нещеплені. Зате існують численні факти захворювань, каліцтв і смертей людей, у тому числі дітей, внаслідок вакцинації. Цих випадків набагато більше, ніж прийнято вважати. Чиновники від медицини приховують їх, маніпулюючи статистикою для виправдання практики поголовної вакцинації.

Саме тому мільйони людей в усьому світі відмовляються від багатьох видів щеплень. Так, за повідомленням французької газети „Ле Монд”, у жовтні 2009 року лише 17% французів мали намір отримати щеплення від свинячого грипу. У Німеччині таких людей 13%. В Люксембурзі 77% опитаних категорично відмовляються робити такі щеплення.

Подібна ситуація і з вакцинацією від інших хвороб.

Але люди, які не отримали всіх рекомендованих щеплень, вільно працюють і навчаються, і нікому не спадає на думку переслідувати лікарів чи журналістів, котрі мають відмінну від фармацевтичного лобі точку зору. Адже, якщо прихильники тотальних щеплень вірять у чудодійність вакцин, їм немає чого боятися контактів з нещепленими.

Заклики міністра В. Князевича кидати за грати людей за їхні переконання – далеко не останній крок у замисленій фармацевтичним лобі багатоходівці.

У Верховній Раді лобістами з різних фракцій (серед яких – два колишніх міністри) зареєстровано законопроект №4778, який передбачає тотальні примусові щеплення. Якщо цей закон буде прийнято, батьків нещеплених дітей будуть притягати до відповідальності, якщо їхні діти захворіють. Водночас, якщо дитина захворіє чи навіть помре внаслідок вакцинацій – нікого до відповідальності притягнено не буде.

Незважаючи на пропозицію науково-експертного управління парламенту про відхилення цього законопроекту, цілком імовірно, що, залякавши пресу та громадськість репресіями, а депутатів – загрозою грипу, фармацевтичне лобі намагатиметься негайно прийняти цей закон. Якщо це станеться, в Україні буде запроваджено фашистську практику безпідставного переслідування і примусових медичних експериментів над мільйонами людей.

Єдина можливість протидіяти цим планам – рішуче стати на захист своїх прав. Тому „Простір свободи” розпочинає громадську кампанію

„ЩЕПЛЕННЯ: СВОБОДА ВИБОРУ”

Ми вимагаємо від органів державної влади та посадових осіб:

1. Забезпечити виключно добровільний характер вакцинації від будь-яких хвороб, ретельне обстеження людей перед вакцинацією для виявлення протипоказань, повне інформування населення як про переваги, так і про недоліки вакцинації.

2. Прийняти законопроект №2506, скасувавши дискримінаційну норму Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб»: („дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється”).

3. Коректно вести медичну статистику. Зокрема, МОЗ має повідомляти, скільки з людей, що захворіли тією чи іншою хворобою, були щеплені від неї, а також вести реальну статистику поствакцинальних ускладнень.

4. Будь-які випадки примусового щеплення чи введення людей в оману мають бути ретельно розслідувані, а винні - покарані, особливо якщо вони призвели до погіршення здоров’я чи смерті пацієнта.

5. Припинити спроби переслідувань людей за їхні переконання чи за відмову від щеплень. Міністр Князевич має відкликати своє звернення до Генпрокуратури, а автори антилюдського законопроекту №4778 – відкликати цей законопроект.

Ми закликаємо всіх небайдужих українців підтримати ці вимоги і об’єднати зусилля у боротьбі за свої права проти знахабнілих лобістів та чиновників. Ми маємо право на вибір і відстоїмо його, незважаючи на тиск і погрози.

Київ, 6 листопада 2009 року


Джерело: Рух добровольців "Простір свободи"

Комментарии

До речі, про статтю 259 УКК

Читаємо статтю 259 ККУ (з коментарями) http://vuzlib.net/beta3/html/1/9136/9419/:

Quote:
Стаття 259. Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності

1. Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками,- карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до' трьох років.2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно,-карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

1. Об'єкт злочину - громадська безпека в частині надання населенню достовірної інформації про загрозу злочинних посягань. Поширення неправдивих відомостей створює обстановку загального страху і невпевненості, викликає недовіру до органів влади, може породити паніку, а тим самим порушує безпеку суспільства.

2 Об'єктивна сторона злочину характеризується єдиною обов'язковою ознакою - суспільне небезпечною дією, яка полягає у завідомо неправдивому повідомленні про терористичний акт.

Це повідомлення може бути зроблене будь-яким способом і доведене до широкого кола осіб чи повідомлене хоча б одній особі з тим, щоб воно набуло дальшого поширенняЗа своїм змістом воно стосується здійснення в майбутньому загальнонебезпечних дій, які становлять об'єктивну сторону терористичного акту, і є безсумнівно, очевидно неправдивим.

3. Суб'єкт злочину загальний.

4. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умисною виною. При цьому особа точно, достовірно знає, що поширена нею інформація є неправдивою, розуміє, що такі повідомлення викликають обстановку страху в населення, порушують громадську безпеку. Тим самим винний усвідомлює суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачає їх суспільно небезпечні наслідки у вигляді шкоди громадській безпеці. Бажаючи настання таких наслідків - а це має місце тоді, коли винний прагне дезорганізувати діяльність підприємства, установи, організації, викликати паніку,- він діє з прямим умислом.

5. Кваліфікований вид злочину має місце тоді, коли він: 1) спричинив тяжкі наслідки, 2) вчинений повторно.

Тяжкі наслідки - поняття оціночне, їх наявність визначається у кожному конкретному випадку з урахуванням усіх обставин справи. Про поняття повторності див. ст. 32 і коментар до неї.
Скоріше за цією статтєю можна притягнуьи до відповідальності самого Князевича - за збудження паніки. Того, хто закликає не робити вакцінацію, ніяк притягнути не можна - дивимося коментар 4 (також 1 і 2): очевидно, що "При цьому особа точно, достовірно знає, що поширена нею інформація є..." правдивою, тому, зто закликає не робити щеплень, є що показати як обгрунтування своїх закликів і т.п. - ті ж книжки та статті О. Котока та інші числені матеріали.Так що законник з міністра Князевича ще той... Хоча його диктаторські амбіції не можуть не викликати занепокоєння.

По поводу этого общемирового свинства.

Зайдите на сайт   (http://www.krizis.co.ua/main_svin_grip.php).

Там в статье о последствиях этой паники и обмана говорится, что

Но на самом деле все гораздо сложнее…
Под видом чрезвычайных мер по борьбе со «свиным гриппом» и «исключительно для защиты населения Мексики» от подобных страшных болезней в будущем тихо и аккуратно были внесены изменения в государственное законодательство, обязывающие с этих пор всех граждан государства подчиняться планам эпидемиологических служб Мексики и Министерства Здравоохранения по вакцинации населения. Теперь уклонение от вакцинации рассматривается мексиканским законодательством как «сознательное создание угрозы для всего населения страны и национальной безопасности» и влечет за собой уголовное наказание виде лишения свободы на срок от 5 до 8 лет.

Таким образом, Всемирная Организация Здравоохранения осуществила свою глобальную мечту пока что в отдельно взятом государстве. Эта мечта – обязательная вакцинация населения всей планеты под страхом лишения свободы, которую ВОЗ лелеет с 2005 года! Теперь этот удачный опыт в Мексике будет постепенно перенесен на другие «демократические государства, заботящиеся о своих гражданах»… Следующий грипп будет «рыбьим» – я уверен…
С уважением, Viki.

вакцины

как можно к вам присоединиться?

нет принудительной вакцинации

Присоединяюсь к требованиям, выдвинутым "Простіром свободи"

Я теж

Я теж приєднуюсь до вас.