Заява ГО «Ліга захисту громадянських прав»: «Керівництво МОЗ – до відповідальності!»

Київ, 12 листопада 2009 року

Останні події в Україні довели, що МОЗ України не тільки перестало бути установою, що піклується про збереження здоров’я громадян нашої країни, але й перетворилося на чинник, що становить цілком реальну небезпеку для них.

Наразі не існує жодних лабораторних підтверджень того, що в Україні має місце епідемія будь-якого грипу. Більш того, нещодавно провідними українськими фахівцями було доведено, що частка грипу у складі сезонних спалахів гострих респіраторних захворювань (ГРЗ) складає не більше ніж 5%, хоча хворим і ставлять діагнози - «грип».

Незважаючи на це, МОЗ не тільки нічого не зробило, щоб вгамувати паніку населення щодо грипу, але й навпаки, посадовці міністерства багаторазово заявляли про існування епідемії (серед яких були й заяви про епідемію так званого «пандемічного» грипу), тобто робили все для зростання та поширення цієї паніки.

Як наслідок, тисячі наляканих здорових людей по всій країні почали ажіотажно скуповувати та вживати лікарські засоби, підриваючи своє здоров’я противірусними препаратами, руйнуючи свій природний імунітет...

На хвилі паніки, здійнятої керівництвом МОЗ, міністерство намагається безпідставно протягти в Україну безпрецедентну кількість доз вакцини проти грипу A/H1N1, якої вистачило б для введення одній третині населення нашої країни! І, не зважаючи на те, що європейські країни вже почали обмежувати використання таких вакцин для дітей та вагітних жінок з огляду на їхній небезпечний склад та невідомий, зовсім не вивчений вплив, який вони мають на організми дітей, посадовці МОЗ заявляють про намір вакцинувати в першу чергу саме цю верству населення!

Ми вимагаємо від керівництва МОЗ негайно припинити нагнітання паніки щодо неіснуючої епідемії «пандемічного» грипу та спростувати всі свої твердження з цього приводу або надати громадськості заявлену кількість результатів лабораторних аналізів людей, що дійсно хворіють на «пандемічний» грип.

Ми звертаємось до Генеральної Прокуратури та Служби Безпеки України із закликом дати правову оцінку діям керівництва МОЗ та не допустити здійснення чергових планів (після минулорічної спроби вакцинації 9 млн. молоді від кору та багряниці) геноциду українського народу!

ГО «Ліга захисту громадянських прав» 

Комментарии

Планируемые к

Планируемые к использованию в Украине вакцины, судя по сообщениям СМИ:

Не исключено, что как раз сейчас в Украине могут проходить испытания этих вакцин, в т.ч. на детях (при подготовке к регистрации).

Подробнее обсуждаем здесь: http://forum.1796kotok.com/viewtopic.php?p=260062#260062

обращение в генпрокуратуру и сбу

присоединяюсь к требованию привлечь к уголовной ответственности  представителей МОЗ Украины за сознательный геноцид населения Украины