Спасение или чума. Вакцина, которая калечит. Очередные жертвы БЦЖ - трехмесячные Кира и Женя из Чернигова.

Принаймні 2є малюків стали черговими жертвами щеплення.

«Хвороба бідності», «бугорчатка», «сухоти» - так називають туберкульоз. Недуга справді страшна – вакцина БЦЖ у ранньому дитинстві мала б захистити від небезпеки. Здавалося б – один укол, і людина бодай на якийсь відсоток застрахована від зараження. Але нажаль іноді доводиться рятувати організм і через саму вакцинацію. Реальний захист, чи непередбачуваний ризик?

25 річна Маргарита чекала на появу маленької Кіри довгих 9 місяців. Пологи пройшли добре і мала з^явилася на світ здоровою. Справжня загроза була попереду у пологовому будинку – немовля, якому було усього 3 дні, ледь не заразили туберкульозом!

   Маргарита (мати постраждалої Кіри):

«Мы делали только БЦЖ на третьи сутки и Гепатит В, нам дали бумажку: «согласны мы, или нет?», то есть – ну конечно согласны, так как всем делали – и родителям и нам – и все переносили нормально, и особо не задумывались».

  Кожен  із нас на руці має маленьку позначку – цей рубець свідчить про вакцинацію БЦЖ. Однак у 3-місячної Кіри на згадку назавжди залишиться великий шрам!

  Маргарита:

«Вечером начали её купать и под мышкой увидели воспаление – там много гноя стало – нагноилось буквально за пару дней! Поехали в тубдиспансер, на следующее же утро – там уже сразу сказали, что надо будет вскрывать».

 Пізніше Маргарита дізналася – її Кіра не перша дитина, яка постраждала від щеплення.

  Маргарита:

«Лично со мной в палате лежало 4 мамы таких же самых деток от 3х до 5ти месяцев – у всех один и тот же диагноз, то есть – у всех одно и то же лечение – вырезают полностью лимфоузлы, кому то их просто вскрывают»

  Анна Кісс – мама 3-місячного Жені – хлопчик практично живе на пігулках – такі надсильні медикаменти допомагають немовляті боротися із туберкульозною паличкою, яку йому, як стверджує матір, занесли саме через вакцину.

  Анна (мати постраждалого Жені):

«Зашла медсестра с бланками по поводу согласия на прививки – я от Гепатита В отказалась сразу, а БЦЖ – ну в общем то все делают и никаких вроде слухов о последствиях негативних не было. Через буквально 4 дня, вечером, заметили гулю под  рукой – гуля была такая немножко красноватая»

 Александр (батько Жені):

«Приехали сразу же к хирургу – он сказал : «Давайте резать». Когда   мы пришли в больницу – детей каждый час подносят и подносят, не успевают их выписывать – все одного возраста!»

3-місячні Женя та Кіра вже перенесли операції з видалення гнійних гуль і тепер вони перебувають під пильним наглядом у тубдиспансері, натомість медики ніяких гарантій з приводу подальшого здоров^я дітей не дають.

  Маргарита:

«Мы только пришли ставать на учет в тубдиспансере, нам сказали: «Что вы волнуетесь – у нас по двое человек приходит на день – таких же как вы, таких же маленьких 3-месячных»

  Анна:

«Левосторонний лимфаденит  подмышечной впадины – БЦЖит, то есть – реакция на вакцину БЦЖ. Лечение очень сильное, очень долгое – от 3 месяцев до года. Антибиотики такие кололи, что приходилось погремушками греметь возле ушей, чтобы он реагировал – есть слух или нет».

  Медики ж пояснюють все просто – це ускладнена реакція на вакцину.

  Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку):

«Це не являється хворобою, це не є туберкульоз, і в принципі, крім оцього випадку ускладненого, поодинокого перебігу оцього – всі остальні дітки, слава Богу, і зовсім нема у них ніякої реакції».

  Світлана Паненко ( зав. відділенням  нейрохірургії та неврології Вінницької дитячої обласної лікарні):

«Кожний педіатр і кожний імунолог, який займається щепленням, скаже, що дитина просто перед щепленням має бути абсолютно здоровою. Оце єдине правило – абсолютно  здорова дитина».

 Проте батьки покалічених дітей у всьому звинувачують неякісну вакцину, адже є версія, що її привезли з Данїї, а Європа вже 4 роки як від неї відмовилася – чому ж тоді Українським немовлятам продовжують її вводити???

  Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку):

«Значить пологовий будинок наш, як і вся Україна – це державні поставки – Укрвакцина. Ми вже отримуємо цю вакцину сертифіковану, у нас є всі сертифікати і отримуємо ми її вже 4 роки – одну і ту ж, іншої в нас просто немає. Ці всі вакцини ми получаєм через сан.станцію. Вони вже йдуть перепровірені і ми отримуєм їх від сан.станції – сама сан.станція їх нам надає».

 БЦЖ відома як бацила Кальметта-Герена – це вакцина проти туберкульозу. В Україні її вводять новонародженим – вона сприяє виробленню в організмі імунітету до хвороби.  Сама вакцина БЦЖ була створена у 1921 р. – тоді прищепили одразу 240 малюків – усі вони захворіли на туберкульоз – 77 із них померло.

  7 років пішло на вдосконалення препарату, і вже у 1928 р. БЦЖ почали постійно вводити немовлятам – відтоді і стали відомі історії сотні смертей, як результат саме цього щеплення. Та здається медицина не стоїть на місці і вакцину повинні були б поліпшити – невже приклад маленької Кіри та Жені доводить протилежне?

   Дмитро Самарін (доктор медичних наук):

«Локальні явища у вигляді припухлості, набряку, почервоніння – вони є типовими для введення вакцин. Порушення свідомості, боронь Боже, судоми – це є обов^язковою підставою негайного виклику бригади швидкої допомоги – це серйозні ознаки серйозних захворювань, які будуть потребувати негайного обстеження в плані інфекційної патології».

    Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку):

«В нас за прошлий рік було 3800 пологів, вакцинація ж була зроблена 3230 разів – то єсть, майже 400 людей, 500 – ми не робили вакцинацій – чому? – тому, що були протипоказання».

 Клінічні експерименти у Великобританії довели, що захисний ефект вакцини становить від 60% до 80%, а досліди в інших країнах Європи взагалі не виявили жодного ефекту щеплення! Проте наші медики радять не дивитися на інших, адже Україна займає перше місце із захворюваності на туберкульоз.

   Василь Гусак (головний лікар Чернігівського пологового будинку):

«Прививають багато держав, а позарадянські - так всі взагалі прививають. Ми зобов^язані це виконувати всім дітям в наш час. Як ми знаєм – туберкульоз є – цього не скриєш, тому можуть захворіти взагалі нормальні, фізично здорові люди – можуть заразитися, нажаль».

Лише у 2007 р. у світі на хронічний туберкульоз захворіли майже 14 мільярдів, в Україні ж щодня від сухот помирає 30 людей – ця недуга за правом вважається «чумою ХХІ ст.»

   Дмитро Самарін (доктор медичних наук):

Щеплення   дозволяє забезпечити у більшості людей формування продуктивного захисного імунітету. Вакцини вони є різними, тому що є різними збудники інфекційних захворювань, є різні стратегії захисту організму, які сформувалися еволюційно по відношенню до тих чи інших хвороб. І сучасна медицина використовує ці природні здобутки нашого організму, які б дозволили боротися з тими чи іншими захворюваннями».

  Однак, як не гірко, але іноді доводиться лікуватися і від вакцин!

Анна:

«Возможно кто то пережил такую проблему в Украине? Может быть кто то знает как с ней бороться? Как поставить ребенка быстрее на ноги? Или как сохранить его здоровье больше? Мы не знаем как на неё реагировать – давать только химикаты, которые портят ему ещё – одно лечат, другое калечат»

Прищеплювати свою дитину, чи ні – вирішувати тільки вам, однак варто усвідомлювати, чималий відсоток ризику! Якщо ж ви вже стикалися з ускладненнями після вакцинації і знаєте правильний спосіб як поставити малечу на ноги – мами маленьких Жені та Кіри чекають на ваші поради. Їхні телефони є у нашій редакції. (ТРК Україна, передача "Критична точка")

У 2008р після уколу від кору та краснухи помер одинадцятикласник Антон Тищенко з Краматорська, рівно за рік через день після вакцинації не стало 5тимісячної Вікторії із Львівщини, потім маленька Сніжана з Донецька після щеплення АКДП. Тепер скалічені Женя та Кіра. Чи скінчиться колись список жертв?

 

 

Стаття написана повністю по репортажу передачі "Критична Точка" 

Відеорепортаж: 

http://tochka.kanalukraina.tv/video/10193_roditel_skii_dom__spasenie_ili_chuma__ukrainskaya_venetsiya__prirozhdennyi_chempion_/