Почему нельзя в обход закона покупать липовые справки о прививках

Покупка фальшивых справок о прививках не только аморальна по причине того, что люди собственными руками развращают чиновников того или иного ранга, провоцируя в тех уверенность в своей безнаказанности. Это еще и приводит к тому, что создается фальшивое представление о статистике заболеваемости и пост. вакцинальных осложнениях. В такую фальшивую статистику впоследствии нас тыкают носом СЭС, здравоохранение и сторонники вакцинации всех мастей! Она показывает, что по факту не привитые дети, считаясь вакцинированными, просто изумительно переносят вакцинацию и имеют крепкое здоровье! Лично мне очень не приятна такая картина еще и потому, что сводятся  к нулю наши достижения лишь единичными победами над системой, добытые нами кровью и пОтом.

Потом выходит, что ВОЗ и ныне там, и еще мне хочется здесь напомнить об уголовной ответственности, потому что попытки в обход закона приобрести липовые справки называются "дача взяток должностному лицу".

И карается по Закону предусмотренным:


КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ 

Стаття 368. Одержання хабара

1. Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -
карається штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара, -
карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

3. Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, -
карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка. 1. Хабарем у великому розмірі вважається такий, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, в особливо великому - такий, що у п'ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

2. Службовими особами, які займають відповідальне становище, є особи, зазначені у пункті 1 примітки до статті 364, посади яких згідно зі статтею 25 Закону України "Про державну службу" віднесені до третьої, четвертої, п'ятої та шостої категорій, а також судді, прокурори і слідчі, керівники, заступники керівників органів державної влади та управління, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів та одиниць. Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, є особи, зазначені в частині першій статті 9 Закону України "Про державну службу", та особи, посади яких згідно із статтею 25 цього Закону віднесені до першої та другої категорій.

3. Повторним у статтях 368 і 369 цього Кодексу визнається злочин, вчинений особою, яка раніше вчинила будь-який із злочинів, передбачених цими статтями.

4. Вимаганням хабара визнається вимагання службовою особою хабара з погрозою вчинення або невчинення з використанням влади чи службового становища дій, які можуть заподіяти шкоду правам чи законним інтересам того, хто дає хабара, або умисне створення службовою особою умов, за яких особа вимушена дати хабара з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів.

Стаття 369. Давання хабара

1. Давання хабара -
карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.

2. Давання хабара, вчинене повторно, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

3. Особа, яка дала хабар, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї мало місце вимагання хабара або якщо після давання хабара вона добровільно заявила про те, що сталося, до порушення кримінальної справи щодо неї органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.

Стаття 370. Провокація хабара

1. Провокація хабара, тобто свідоме створення службовою особою обставин і умов, що зумовлюють пропонування або одержання хабара, щоб потім викрити того, хто дав або взяв хабара, -
карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

2. Те саме діяння, вчинене службовою особою правоохоронних органів, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.


P.S. Кормить крокодила с рук - очень опасное занятие!

Комментарии

Когда

Когда предоставляется справка в школу или садик, в её форме не предусмотрено делать отметку о проведении или непроведении вакцинации, поэтому, если повезёт быть знакомым с нормальным врачём - ему не надо давать ВЗЯТКУ, он выпишет справку о том, что ребёнок здоров. А он ведь здоров, хотя бы потому, что его родители не калечили его прививками. Поэтому есть и такой выход, пусть хоть и редкий - но есть.

Ссылка на

Ссылка на вышеупомянутые статьи КК украины абсолютно неуместна, если вы ведёте речь о фальсификации документа. Справка звучит о том. что ребёнок здоров - т.е. никто ничиго не подделывал, поскольку ваш ребёнок деёствительно здоров. Да, проверить можно только то, проходил ли он вакцинацию (по журналах поликлиники), однако только в том случае, если вы предоставите документ, что вашему ребёнку делали таку или такую вакцину, а вы фактически не делали.

Кроме того, медсестра или врач не относится к держслужбовцам, поэтому многие статьи КК не распространяются на них.

 Так что иногда можно закон и обойти, не нарушая его.

Вика я пишу о

Вика я пишу о последствиях взятия в обход закона, справок о прививках, а вы о справке о здоровье ,это не одно и тоже так что читайте внимательно...

"В обход закона"

"В обход закона" не всегда означает его нарушение. Но если есть возможность обойтись малой кровью - то почему не воспользоваться, при этом ничего не нарушая.

rjulf

Вика wrote:
Когда предоставляется справка в школу или садик, в её форме не предусмотрено делать отметку о проведении или непроведении вакцинации, поэтому, если повезёт быть знакомым с нормальным врачём - ему не надо давать ВЗЯТКУ, он выпишет справку о том, что ребёнок здоров. А он ведь здоров, хотя бы потому, что его родители не калечили его прививками. Поэтому есть и такой выход, пусть хоть и редкий - но есть.

Законодательст

Законодательство, действительно, требует при поступлении в садик предоставить неопределённой формы справку о состоянии здоровья ребёнка (а не о наличии прививок). Однако на практике и "состояние здоровья" - никого из чиновников тоже не интересует, им нужна лишь фраза "допускается..." - написанная тем, на кого можно будет перевести стрелки при наезде СЭС. Поскольку добровольно никто из чиновников подставляться не желает :) - приходиться задействовать суды и прокуратуру.

Законодательст

Законодательство Украины при поступлении в садик предусматривает, по определению: "не справку о состоянии здоровья ребёнка" , а справку "ВІДПОВІДНОГО ЗРАЗКУ" , которая на практике является медицинской картой ребенка (для школы, школы-интерната, детского дома, детского сада-яслей), в которой указано как данные о состоянии здоровья так и данные о вакцинации. По этому поводу я хочу здесь процитировать пользователя Аллу, выигравшую суд в Мариуполе: "Вакцинаторы торжествуют лишь потому, что реально почти никто не сопротивляется ВСЕРЬЕЗ. Чуть-чуть придавят-бегут справки покупать или прививки ставить. На все их недопуски в садик, в школу всегда есть способы борьбы. Было бы настоящее желание бороться. И знание, почему это важно".

В цій справці

В цій справці "відповідного зразку" немає графи для зазаначення проведення вакцинації, а тому можна все ж таки обминути закон.

Графа есть

есть такая графа в справке,пишутся все прививки-название, дата, серия; садиковская м\с может попросить принести и мед.карту из поликлиники.

Торкаючись

Торкаючись питання кримінальної відповідальності лікарів у зв’язку зі здійсненням ними своєї професійної діяльності, варто звернути увагу і на передбачені Кримінальним кодексом України суспільно небезпечні діяння, які полягають в одержанні незаконної оплати медичної допомоги, або хабара. Кримінальний кодекс України встановлює кримінальну відповідальність працівника державного підприємства, установи чи організації, який не є службовою особою, за незаконне одержання шляхом вимагання винагороди у значному розмірі (ст. 354 КК). У разі, якщо оплата вимагається не особисто для працівника, а на користь закладу охорони здоров’я, винна особа несе відповідальність за порушення права на безоплатну медичну допомогу (ст. 184 КК).
Сьогодні багато (і цілком справедливо) говориться про необхідність боротьби з хабарництвом, у тому числі в медицині. Чинний кримінальний закон передбачає відповідальність за одержання службовою особою хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ст. 368 КК). Необхідно зазначити, що цей злочин може скоюватися тільки службовою особою. До службових осіб належать особи, які обіймають на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків (наприклад, головні лікарі, їхні заступники, завідувачі відділень та ін). Лікарі, що не займають управлінських посад, виступають як службові особи у випадках, коли виконувані ними обов’язки набувають характеру організаційно-розпорядчих (наприклад, при видачі лікарем листка тимчасової непрацездатності).

Это надо знать каждому!

За що ж можна притягти лікаря до кримінальної відповідальності? Вивчаючи Кримінальний кодекс (КК) України, розумієш, що майже за всі недоліки, помилки та зловживання, допущені ним у процесі діяльності. У КК України є як мінімум 24 статті, які можна застосувати до лікарів та інших медичних працівників. Сьогодні проти медиків можуть бути порушені кримінальні справи за наступними статтями КК України:
Ст. 115. Умисне вбивство.
Ст. 119. Вбивство через необережність.
Ст. 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження.
Ст. 122. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Ст. 125. Умисне легке тілесне ушкодження.
Ст. 128. Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Ст. 130. Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби.
Ст. 131. Неналежне виконання професійних обов'язків, що спричинило зараження особи вірусом імунодефіциту людини або іншої невиліковної інфекційної хвороби.
Ст. 132. Розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараженням вірусом імунодефіциту людини або іншої невиліковної інфекційної хвороби.
Ст. 133. Зараження венеричною хворобою.
Ст. 134. Незаконне проведення аборту.
Ст. 135. Залишення в небезпеці.
Ст. 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані.
Ст. 137. Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.
Ст. 138. Незаконна лікувальна діяльність.
Ст. 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником.
Ст. 140. Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником.
Ст. 141. Порушення прав пацієнта.
Ст. 142. Незаконне проведення дослідів над людиною.
Ст. 143. Порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини.
Ст. 144. Насильницьке донорство.
Ст. 145. Незаконне розголошення лікарської таємниці.
Ст. 148. Підміна дитини.
Ст. 151. Незаконне поміщення в психіатричний заклад.

Умение

Умение подогнать статью УК к какому-то случаю, к сожалению, в нашей стране не всегда означает добиться справедливости.

Закон, остается

Закон, остается всего лишь текстом на бумаге, ровно до тех пор, пока мы начинаем применять его на практике, а благодаря этому сайту,  у нас есть возможность делится знаниями и опытом в отстаивании своих прав не нарушая закон.

"Кто живет по закону, тот никому не вредит", - говорили древние римляне 

Не надо

Не надо выполнение законов рассматривать как панацею от всех бед и сильно этим гордится, поскольку, к сожалению, у нас слишком много законов, противоречащих друг другу и тех, которых можно трактовать двояко. Это я говорю как профессионал. Поэтому так бывает, что живя по одному закону, невольно нарушаешь другой. Это я утрирую, но всё же 80% правды здесь есть.

Давай

Давай наставления только тому, кто ищет знаний, обнаружив свое невежество. Оказывай помощь только тому, кто не умеет внятно высказать свои заветные думы. Обучай только того, кто способен, узнав про один угол квадрата, представить себе остальные три.

Конфуций
Это я к тому , Вы Вика точно сайтом не ошиблись?

Я - не ошиблась,

Я - не ошиблась, просто агрессия и неумение принимать другую точку зрения не позволяет Вам это увидеть. Тут и Конфуций не поможет.

Зразок позовної заяви до суду

Добрий день, Лілія!

Вітаю Вас з перемогою !

Я не щеплювала свою дочку після другої вакцинації АКДП, оскільки ми захворіли на гострий пієлонефрит (на мою думку, причиною даної хвороби і були щеплення,які ми робили у відповідності до календаря). В садочок оформила малечу без щеплень, вдалося від поліклініки отримати заключення ЛКК про допуск дитини в садочок при офіційній відмові від щеплень(після неодноразових походів по всім можливим інстанціям). Але зараз при оформлені дитини до школи знову маю проблему - ЛКК написали в медичній карті дитини відмову від оформлення до школи у зв'язку із відсутністю щеплень, не зважаючи на те, що  дитина здорова, про що є заключення всіх спеціалістів у яких необхідно пройти огляд перед школою. Я звичайно подала письмову заяву головному лікарю поліклініки із вимогою надати мені довідку про стан стан здоров'я дитини і зараз чекаю на письмову відповідь. Хочу Вас попросити надіслати мені зразок позовної заяви, яку Ви подавали до суду. Також хочу запитати всіх хто знає чи є проблемою те, що моїй дитині на 1 вересня ще не виповнюється 6 років. Повних шість років нам буде 06.09.2009 року. Уточняю це тому, що ЛКК посилається на якесь положення де вказано, що до школи можуть бути прийняті тільки ті діти , яким на 1 вересня є повних 6 років. Буду вдячна за допомогу.

Землячка, зайдите сюда.

Правда здесь сражения с детсадом, но думаю пригодится. Законодательная база по прививкам, иск, дополнения, ответы зав. ДС, райОНО

http://kisstarlet.mylivepage.com/file/2518_

Оксане-Рівне! 

Оксане-Рівне! 

мой имейл sabdusheva@mail.ru пишите помогу чем могу!!!

С пяти лет в школу

на мой взгляд, рановато. Учебная нагрузка- никакя, то есть к концу года читать не менее 20 -25слов в минуту и счет+ и - до 20. Но психологически- сложно. Крик, дерутся, более сильные обижают маленьких.

Вариант - на дому обучить читать до нормы, считать и подать заяву сразу во второй класс. Так вы год не потеряете, и ребенок окрепнет. У меня старшие дети были в таком свободном полете - все отлично вышло.

Хотя если малыш крепкий, боевой, можно и с 5.

Я судилась, чтобы не выгоняли из школы без прививок, вполне успешно закончили 1 класс, но, вижу, и этого придется очень скоро учить на дому.

Учительница ("заслуженная учительница", с кучей наград)моих старших детей была в шоке, узнав, что по программе за год мы прочитали букварь. Раньше это делали к декабрю. Сил уходит много на школу, а результат - слабый. Есть ли смысл  нагружать маленького? Отбить желание учиться- проще простого. 

 

Спасибочки!

Спасибо за полезную ссылочку! Мы как раз идём по этому пути!

судебный иск на врача

Спасибо, что помогаете постым гражданам защитить свои права.

Спасибо,интерес


Спасибо,интересно было почитать ..